. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Pasiūlymai
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Pasiūlymai
Isejes
Normis parašė:

cmd parašė:

Galetumet padaryt kad round gale rasytu ta t ar ct win.Nes bent jau as tai karts nuo karto susimaisau ir begu atsipalaidaves Šypsosi


Visada rašo jį, gi, kada nerašo?


Raso. Tik reikia pastebeti.
 
http://www.sk-gaming.com/member/Isejes/
cmd
NU gal nemaciau td nei karto Šypsosi2 Gerai kad dar enemy matau Šypsosi2
 
http://Nepramusinek
pinokis
Siulau ikelt mapus, kuriuose senais laikais zmones gth zaisdavo. Atsibodo tie patys mapai visad, arba kai indijoj saudos 24 galvos. Šypsosi

de_cpl_mill
i.imgur.com/069NXop.jpg

de_piranesi
i.imgur.com/2HHP7lZ.jpg

de_prodigy
i.imgur.com/DgCoVHH.jpg

de_survivor
i.imgur.com/yfEJqaQ.jpg
 
Savanaude
survivor yra mapas, mill, piranesi ir prodigy buvo anksciau, bet galetu ir vel ikelt, nes smagu pazaist Šypsosi2
 
Se7en
De_cpl_mill smagus mapas,jo tikrai reiktu Šypsosi
 
Savanaude
Siūlyčiau sumažint rtv rašymo kailą bent iki 5min, nes visokie gametracker prirenka max ant 20+ žmonių ar dar kokius pievinius mapus ir po to 10min ar daugiau ten negalima rtv rašyt, o adminai keitinėt irgi negali, tai tik žaidėjai išsilaksto dažniausiai arba šiaip visi zyzia... Šypsosi
 
BIRBYS
Kodėl paprastiem žaidėjam neduoda +300 už kill?Šypsosi taupai 5 raundus ant awp
 
Tiesioginis mode
Savanaude parašė:

Siūlyčiau sumažint rtv rašymo kailą bent iki 5min, nes visokie gametracker prirenka max ant 20+ žmonių ar dar kokius pievinius mapus ir po to 10min ar daugiau ten negalima rtv rašyt, o adminai keitinėt irgi negali, tai tik žaidėjai išsilaksto dažniausiai arba šiaip visi zyzia... Šypsosi

Kodėl adminai keitinėt negali jie privalo pakeist, kai ant tiek žmonių būna toks žemėlapis.
 
Normis
Įdėti žemėlapiai:


1. de_cpl_bomb2
2. de_cpl_mill32
3. de_piranesi
4. de_zook
5. de_esl_autumn


Pasinaudokite nominacijom, kad jas išrinktumėte.
 
mC
Zook isimk kiek atsimenu jis buginasi nebent atnaujintas
 
Normis
Kuom jis buginasi?
 
mC
Tikslei nepamenu bet po sio mepo kitam mepe spalvos buna visai kitokos palikusios
 
Normis
Tai taip visada būna, jei panašaus tipo žemėlapis eina po jo, tekstūros išlieka, paskiau automatiškai atsistato.
 
Savanaude
Tiesioginis mode parašė:
Kodėl adminai keitinėt negali jie privalo pakeist, kai ant tiek žmonių būna toks žemėlapis.


Na ne visada jie būna, o jei šūdą išrenka visokie lenkai, tai kartais išgirst galima tik atsakymą "ką išrinkot, tą ir žaiskit". Tai vien dėl to tada derėtų sutrumpinti rtv laiką, nes nu ir šiaip biški nesąmonė 10 ar daugiau minučių laukti, kol bus galima pakeisti žemėlapį... Šypsosi2
 
Toxedo
Savanaude parašė:

Tiesioginis mode parašė:
Kodėl adminai keitinėt negali jie privalo pakeist, kai ant tiek žmonių būna toks žemėlapis.


Na ne visada jie būna, o jei šūdą išrenka visokie lenkai, tai kartais išgirst galima tik atsakymą "ką išrinkot, tą ir žaiskit". Tai vien dėl to tada derėtų sutrumpinti rtv laiką, nes nu ir šiaip biški nesąmonė 10 ar daugiau minučių laukti, kol bus galima pakeisti žemėlapį... Šypsosi2


Man tai gerai yra kad tik po 10min rtv galima daryti.Yra tokiu kuriem niekad neatsibosta ir nori zaisti vien tik de_inferno,dust2,nuke ir tt. standartinius mapus,bet yra tokiu kaip as kurie nori pazaisti ir nestandartiniu mapu.Man tai fun yra zaisti tokius mapus kaip de_vertigo,de_survivor,cs_estate,as_oilrig,de_chateau,de_prodigy. Man nostalgija kazkokia yra,primena laikus kai dar grybas buvau ir dar 1.6 buvo gyvas.Seniau zaisdavom tokius mapus ir visiem gerai buvo,ko dabar tokie nepatenkinti?Jei butu tik standartiniai mapai,tai nemanot kad serveris butu nuobodokas?
Na ir kaip daznai tau buna tokie sudini mapai?Jei buna,tai koks kas 4-5map ar dar reciau,tai cia viskas normaliai yra Šypsosi2 Nepatinka map - padaryk pertraukele.
 
Savanaude
Toxedo parašė:
Man tai gerai yra kad tik po 10min rtv galima daryti.Yra tokiu kuriem niekad neatsibosta ir nori zaisti vien tik de_inferno,dust2,nuke ir tt. standartinius mapus,bet yra tokiu kaip as kurie nori pazaisti ir nestandartiniu mapu.Man tai fun yra zaisti tokius mapus kaip de_vertigo,de_survivor,cs_estate,as_oilrig,de_chateau,de_prodigy. Man nostalgija kazkokia yra,primena laikus kai dar grybas buvau ir dar 1.6 buvo gyvas.Seniau zaisdavom tokius mapus ir visiem gerai buvo,ko dabar tokie nepatenkinti?Jei butu tik standartiniai mapai,tai nemanot kad serveris butu nuobodokas?
Na ir kaip daznai tau buna tokie sudini mapai?Jei buna,tai koks kas 4-5map ar dar reciau,tai cia viskas normaliai yra Šypsosi2 Nepatinka map - padaryk pertraukele.


Toxedo, kažkaip tu čia supratai viską savaip. Juk nesakiau aš niekur, kad man nepatinka de_survivor ar pan. mapai. Aš kaip tik visad nominuoju tokius mapus, kad kažką naujo pažaistume ar tai seno prisimintume, bet daugelis tik ir težino dd, inferno, nuke ar india. Jie jau nusibodę, kai kasdien juos bent po 4 kartus žaidi Šypsosi2 Nominuot visada nominuoju, bet išrenka kartais mapus, pripažinkim, bet ne pačius geriausius, ypač rytais arba vakarais, kai adminų mažai ir biški problemėlė yra kažką prisišaukti čia, nes dauguma miega (ir kaip žinom, tų visų albanų, kosovų ir dar visokiausių privisę). Tiesiog, mano nuomone, tas ~10min laukimas yra šiek tiek per didelis, aš siūlau bent keletą minučių nubraukti, nes būtų biški paprasčiau, bet nesakau, kad ir dabar labai blogai. Šypsosi2
 
Feja
Na tai jeigu norite žaisti de_survivor, prodigy ir t.t. tai nominuokit. Raginkite kitus, kad nominuotų ir viskas Šypsosi o kalbant apie tai, kad adminai sako "ką išrinkot, tą ir lošiat" tai teisingai. Nejaugi dabar kiekvieną kartą reikia šokinėti pagal jūsų dūdelę ir keitinėti map į tai ką norite? Patys kalti, kad ne nominuojat Šypsosi Kaip aš sakau: Čia jums ne pageidavimų koncertas.
 
Toxedo
Supratau as viska.Reikejo gal kazkaip kitaip sakini suformoluoti kad neatrodytu taip lyg tau tai sakyciau,tiesiog bendrai kalbu apie visus.Kiekvienas turi savo nuomone.As tai nieko blogo nematau 10min pazaisti ir tik tada rtv,del manes gali but nors ir kas 5min.Vistiek ar kas 5 ar 10min vistiek nesurenkama tinkamas skaicius rtv kad butu pradetas map balsavimas.Neilgai sitam serverije zaidziu,bet manau retas atvejis kad rtv prasidetu Šypsosi2 Prisirenka game tracker,player,rampage visokie tai jie tikrai neraso rtv,na nebent maziau zaideju serverije ~14 tai tada ir paeitu padaryt rtv.Zodziu viskas normaliai cia su tais mapais,visad atsiras kam nepatiks mapas.As nei uz,nei pries.
Feja viska teisingai pasake.
 
Subros
Butu gerai kad kekviena menesi už top15 duotu vipa Šypsosi butu dėlko žaist,bent Mirkt
 
Isejes
Subros parašė:

Butu gerai kad kekviena menesi už top15 duotu vipa Šypsosi butu dėlko žaist,bent Mirkt


Nemanau. Nebet /top15 uz pirma 1 2 3 vietas.
 
http://www.sk-gaming.com/member/Isejes/
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always