. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Kontaktai.
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Kontaktai.
Hk
Na pasiūlimą sugalvojau, man beieškant vieno iš administratorių kontaktų. Niekur negalėjau rasti kaip su tuom žmogum susisiekti skype, nes vieni turi pasirašė kontaktus profiliuose kiti neturi. Tai siūlimas būtų toks, kiekvieno Administratoriaus pagyrimų/papeikimų temoje darašyti skype kontaktus, nes dėl kiekvieno menkniekio nesinori trugdyti pagrindinių, taipogi būtų galima pridėti ir amžių.
 
L-1
matai koks jus ale protingas busit Šypsosi2
 
Hk
L-1 parašė:

matai koks jus ale protingas busit Šypsosi2



-ale, ir visa tiesa apie mane ^^
 
Goku
Pritariu tavo pasiūlymuj. Sveika(-as)
 
Tamsta
o kam to amziaus? Šypsosi2
 
Se7en
Pieva visiska sumanei cia...
 
PeiLiS
Jei jau menkniekis, tai kam trukdyti administratoriu? Ale, pasiulei ir ale pasakei kodel nereikia. O jei nori tiesiog pachatinti, paciu administratoriu paprasyk tu kontaktu.

Del amziaus tai cia vos ne kozeris. Cia praktiskai veteranai vos ne visi.
 
Feja
už. Tik amžiaus nereikėtų.
 
Hk
PeiLiS parašė:

Jei jau menkniekis, tai kam trukdyti administratoriu? Ale, pasiulei ir ale pasakei kodel nereikia. O jei nori tiesiog pachatinti, paciu administratoriu paprasyk tu kontaktu.

Del amziaus tai cia vos ne kozeris. Cia praktiskai veteranai vos ne visi.



Tu man siūlai kiekviena syki dėl kokio WH trugdyti pagrindini? Šaukykloi mačiau žmonės rašė ne kartą del cheateriu, tikrai niekas greitai nesureguoja. Kitas dalykas, jei vienas prižiurėtojas off, visada bus galima susisiekti su kitu.

Kas liečia amžiu taip galbūt ir nebūtina, pasiūliau tik dėl to jog būtų daugiau kaip anketa, bet tai visiskai nebūtina.
 
Kentas
Feja- maziau kalbu, daugiau darbu Šypsosi2
 
Tamsta
Turesiu laiko surasysiu i kiekvieno administratoriaus anketa pagyrimu/papeikimu kontaktus jeigu tai pades ir jeigu yra sutikimas. Šypsosi
 
Feja
Aš sutinku. Šypsosi2
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim