. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: CSDM
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
CSDM
Vilm
Sveiki, norėjau jums pasakyt kelis pastebėjimus, dėl CSDM serverio.

1. Pinigai : erzinantis dalykas, kai susirenki virš 16000 ir tave apdovanoja, dėl praleisto laiko, surinkti viršaus pinigai nukrenta iki 16000. Manau, kad taip neturėtu būti.

2. HP - manau, kad būtų įdomiau ir tikrai paprasčiau paprastam žaidėjui nušauti PRO atstovą, kad neleisti iki 999hp susikelti, tai nėra manau sąžininka kito žaidėjo atžvilgiu.

3. Sentry guns - man jų labai trūksta, esu šiauliu.lt serveriuose jau nemažą laiką ir vis dėl jų grįžtu namo čia, vien dėl jų čia ir pradėjau žaisti, manau tai būtų išskirtinumas iš kitų serverių

Ačiū už sugaišta laiką.
 
bpts
kad renkasi tie pinigeliai ir toliau Šypsosi
su HP yra viskas normaliai, pagauni su inv ir speedu ir 999hp, kelis kart per galva pratarkuoji ir viskas, taip pora kartu ir nebeturi pinigeliu ant HP.
Sentry buvo mastyta idet, bet kad nelygybe zaist su jais yra isvis, campinimas prasideda totalus, hp tik auga, pinigeliai byra is oro
 
Vilm
bpts parašė:

kad renkasi tie pinigeliai ir toliau Šypsosi
su HP yra viskas normaliai, pagauni su inv ir speedu ir 999hp, kelis kart per galva pratarkuoji ir viskas, taip pora kartu ir nebeturi pinigeliu ant HP.
Sentry buvo mastyta idet, bet kad nelygybe zaist su jais yra isvis, campinimas prasideda totalus, hp tik auga, pinigeliai byra is oro


Taip pinigai renkasi toliau, bet aš kalbu apie tai kad, jie nusimušą jei aš pvz perku speed ir inv man reikia 22k surinku tiek ir pist man free duoda 1k ir gaunasi minusas ant 6k Šypsosi2

Dėl HP pasakyk žmogui kuris nežaidžia taip gerai kaip tu Mirkt kai dauguma žmonių pereina į team kur žaidžia pvz. pofkis.
 
aimLess RFIY
Del HP , tai neina turet 1k Šypsosi2 mes vakar su tumsu bandem, 1.8k HP rode turejau, biski padroze i galva ir nusove , tai ten kazkur daugiau 400 gal net 300 neina turet, isbandyta Šypsosi
 
bpts
Vilm parašė:

bpts parašė:

kad renkasi tie pinigeliai ir toliau Šypsosi
su HP yra viskas normaliai, pagauni su inv ir speedu ir 999hp, kelis kart per galva pratarkuoji ir viskas, taip pora kartu ir nebeturi pinigeliu ant HP.
Sentry buvo mastyta idet, bet kad nelygybe zaist su jais yra isvis, campinimas prasideda totalus, hp tik auga, pinigeliai byra is oro


Taip pinigai renkasi toliau, bet aš kalbu apie tai kad, jie nusimušą jei aš pvz perku speed ir inv man reikia 22k surinku tiek ir pist man free duoda 1k ir gaunasi minusas ant 6k Šypsosi2

Dėl HP pasakyk žmogui kuris nežaidžia taip gerai kaip tu Mirkt kai dauguma žmonių pereina į team kur žaidžia pvz. pofkis.


kaupiasi tie pinigai, ir vienu kartu gali nusipirkt abu dalykus, as nezaidziu taip gerai, as tiesiog eilinis botas, plius apie team tai visada einu i kita team negu pofkis kad idomiau butu Šypsosi2
 
Pofkis88
bpts parašė:

kaupiasi tie pinigai, ir vienu kartu gali nusipirkt abu dalykus, as nezaidziu taip gerai, as tiesiog eilinis botas, plius apie team tai visada einu i kita team negu pofkis kad idomiau butu Šypsosi2



Nunu, tik visada parašai man į pm, kur esi, kad prašau nežudyk Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2

P.s, o pinigai tikrai dingsta, kai ateina 1minutė, 5 minutės serve bonusai, nuima pertekliu virš 16k
 
bpts
Pofkis88 parašė:

bpts parašė:

kaupiasi tie pinigai, ir vienu kartu gali nusipirkt abu dalykus, as nezaidziu taip gerai, as tiesiog eilinis botas, plius apie team tai visada einu i kita team negu pofkis kad idomiau butu Šypsosi2



Nunu, tik visada parašai man į pm, kur esi, kad prašau nežudyk Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2

P.s, o pinigai tikrai dingsta, kai ateina 1minutė, 5 minutės serve bonusai, nuima pertekliu virš 16k

speju isleist Šypsosi2
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim

[off] 24/03/2024 18:19
Uz ka gavai ban, firstai?

[off] 20/03/2024 20:56
ka neleidze tas war scanuot raso veliau kaskatais