. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Lagas?
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Lagas?
Admin
Atsibodo pasakymai lagina servas ir t.t. Išsiaiškinkim iki galo, ar jums lagina?
Vėjų man čia nerašot, nes tai ignoruosiu ir už tokius dalykus bausiu serveryje. Jei rašot lagina, tuomet aprašot konkrečiai koks tas lagas? Kaip jis atrodo? FPS dropas, tampymai ar kas? Rašot tik su paaiškinimais. Tokiu atveju gal net padėsiu jums susitvarkyti lagus, nes ne visi supranta žmonės kaip susitvarkyti savo PC, kad jis veiktu stabiliai gerai.
 
http://www.siauliu.lt
7
Pries pora savaiciu paskutini kart tik losiau, bet siaip jokio lago nebuvo, tik tie serverio luzimai keiciantis map. Labai retai kartais pakibdavo 1 sec, bet manau cia del mano neto, o ne serverio beda
 
POWERPUFFMONIQUE
paskutinios 3 naktys man pradejo lagint.
ta prasme tampo , yra vietos tokios ir kazkaip pagal ritma leciau vaikstau , nes kaip losiu always su ausinem tai yra jau galvoje tas ritmas kaip anksciau vaiksciojo tas zmogeliukas ir kaip dabar. kazkas viskas lietai vyksta. pvz kitam serve paimant toki kaip core.lt tai ten viskas norm jokio lago ir jaucias tas skirtumas. fps nedropina , bet kaip saudau is emkes i siena tai jaucias tas lietumas toks ir cia is nieko taip prasidejo , o iki siol siaip buvo viskas awesome Ramus
 
Admin
POWERPUFFMONIQUE parašė:

paskutinios 3 naktys man pradejo lagint.
ta prasme tampo , yra vietos tokios ir kazkaip pagal ritma leciau vaikstau , nes kaip losiu always su ausinem tai yra jau galvoje tas ritmas kaip anksciau vaiksciojo tas zmogeliukas ir kaip dabar. kazkas viskas lietai vyksta. pvz kitam serve paimant toki kaip core.lt tai ten viskas norm jokio lago ir jaucias tas skirtumas. fps nedropina , bet kaip saudau is emkes i siena tai jaucias tas lietumas toks ir cia is nieko taip prasidejo , o iki siol siaip buvo viskas awesome Ramus


Steam ar non esi? Tai ka papasakojai tikrai negali buti del serverio kaltes. Net sunku suvokti kaip nuo lago galima leciau vaikscioti.
 
http://www.siauliu.lt
tb
POWER, nebesvaik; viskas ok
 
POWERPUFFMONIQUE
Hatris parašė:

POWERPUFFMONIQUE parašė:

paskutinios 3 naktys man pradejo lagint.
ta prasme tampo , yra vietos tokios ir kazkaip pagal ritma leciau vaikstau , nes kaip losiu always su ausinem tai yra jau galvoje tas ritmas kaip anksciau vaiksciojo tas zmogeliukas ir kaip dabar. kazkas viskas lietai vyksta. pvz kitam serve paimant toki kaip core.lt tai ten viskas norm jokio lago ir jaucias tas skirtumas. fps nedropina , bet kaip saudau is emkes i siena tai jaucias tas lietumas toks ir cia is nieko taip prasidejo , o iki siol siaip buvo viskas awesome Ramus


Steam ar non esi? Tai ka papasakojai tikrai negali buti del serverio kaltes. Net sunku suvokti kaip nuo lago galima leciau vaikscioti.

stymas
 
POWERPUFFMONIQUE
tb parašė:

POWER, nebesvaik; viskas ok

ka nesvaik ? tu akinius tuos savo greicio nusiimk , paklause kam lagina , as atsakiau , tau nelagina tai ir sedek toliau su tais savo greicio akiniais Mirkt
 
plbm
power pasitvarkyk pc . gal pradesi greiciau veiksiot kai shift maziau laikysi ispaudes Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 viskas ten ok su servu benjau public , bet uz tai csdm mirsta servas Šypsosi reiktu kazko jimtis jau Šypsosi
 
Daytek
Pas mane tai kaip kada, buna ateinu jokiu lagu. :/ O vat vakar tai pavyzdziui tampe, saudai is emkes ar is deagle stringa irgi.. Gal ir mano netas grybauja, nezinau Šypsosi2 Bet labiau lagas kai daug zmoniu buna..
 
POWERPUFFMONIQUE
plbm parašė:

power pasitvarkyk pc . gal pradesi greiciau veiksiot kai shift maziau laikysi ispaudes Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 viskas ten ok su servu benjau public , bet uz tai csdm mirsta servas Šypsosi reiktu kazko jimtis jau Šypsosi

ka tvarkyt ? Šypsosi2 ir taip tuscias , nebent virusu turiu prigaves Nesvarbu..
 
7
POWERPUFFMONIQUE parašė:

plbm parašė:

power pasitvarkyk pc . gal pradesi greiciau veiksiot kai shift maziau laikysi ispaudes Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 viskas ten ok su servu benjau public , bet uz tai csdm mirsta servas Šypsosi reiktu kazko jimtis jau Šypsosi

ka tvarkyt ? Šypsosi2 ir taip tuscias , nebent virusu turiu prigaves Nesvarbu..

Siaip labai lengvai galima susitvarkyt tuos lagus, pirma tai draiverius atsinaujinkit visus per driver booster: https://www.iobit.com/en/driver-booster.php . jei vistiek nepades tada rates tvarkytis reiktu, pilna video apie tuos rates youtubej tai tikrai rastumet
 
Admin
Daytek parašė:

Pas mane tai kaip kada, buna ateinu jokiu lagu. :/ O vat vakar tai pavyzdziui tampe, saudai is emkes ar is deagle stringa irgi.. Gal ir mano netas grybauja, nezinau Šypsosi2 Bet labiau lagas kai daug zmoniu buna..


Lagas šaudant? Jei esi non, tai čia pačio ceso bugas. Kadangi jis nėra naujinamas jau daug metų, t.y. piratinės versijos, tad čia nieko nepadarysi. Man tas pats yra ant non, kad šaudymas su tampymais, nesvarbu ar per internetą ar per New Game pasileidi žaidimą. Per Steam lošiant viskas tvarkoje.
 
http://www.siauliu.lt
Admin
7 parašė:

POWERPUFFMONIQUE parašė:

plbm parašė:

power pasitvarkyk pc . gal pradesi greiciau veiksiot kai shift maziau laikysi ispaudes Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 viskas ten ok su servu benjau public , bet uz tai csdm mirsta servas Šypsosi reiktu kazko jimtis jau Šypsosi

ka tvarkyt ? Šypsosi2 ir taip tuscias , nebent virusu turiu prigaves Nesvarbu..

Siaip labai lengvai galima susitvarkyt tuos lagus, pirma tai draiverius atsinaujinkit visus per driver booster: https://www.iobit.com/en/driver-booster.php . jei vistiek nepades tada rates tvarkytis reiktu, pilna video apie tuos rates youtubej tai tikrai rastumet


Tikrai taip, pirmas dalykas kurį turite padaryti tai atsinaujinti savo vaizdo draiverius, nesvarbu tai Nvidia ar Intel - juos būtina turėti naujausius.
 
http://www.siauliu.lt
POWERPUFFMONIQUE
nu uz draiverius dekui , bandysiu atsinaujint nes tikrai pora metu jau nieko neatnaujinau Šypsosi2
o del rate pas mane viskas čiki dar nuo senu laiku viskas yra ivesta kaip priklauso Ramus
 
TFmujju
It usually lags when de_aztec15 or something related to it map starts. In it whenever we rush to the bomb site A or we are at the middle of the bridge it lags, most often when the lightning occurs. This happens on both servers, it shows by a little hang of the screen and during the time we cant fire or do anything, often got killed at this moment.
 
JL_Audio
veikia gerai tas servas. susitvarkot savo intika +pc ir vsio. pas mane namie sviesolaidis ir nauajs pc Nitro 5 viskas liuks Šypsosi darbe per tel 4G isijungiu ir tai viskas ok
 
Admin
Trumpai tariant, pas dauguma čia tapo pasiteisinimas kodėl nepašaudo, neva lagina. Šypsosi2 Aš sakiau, kad čia labiau išpūstas reikalas ir jūsų pačių bėdos dėl lago, o ne serverio, nes kaip matau niekas nesiskundžia apart jūsų kelių. Galų gale, nemokat sutvarkyti savo PC, prašykit pagalbos, o ne kaltinkit dėl to serverį.
 
http://www.siauliu.lt
tb
2018 04 08 prisijungiau 10:45 aim_map (ar koks ten). Nu trukčiojo kas antrą raundą. kai nusivotino į pool_day; servas lūžo ir loadinosi d2, kuriame tas pats: pvz, pradedi dėti c4, bet netesi - eilutė plantinimo bėga sau toliau; toks lyg porai sec dingtų ryšys. Beje, čia man pirmas kartas, visada budavo ok.
 
POWERPUFFMONIQUE
lagas tai px , bet graudu kad vipa nueme .. rase kad turiu dar 23 dienos ir dingo kazkaip keista Šypsosi
 
Feja
POWERPUFFMONIQUE parašė:

lagas tai px , bet graudu kad vipa nueme .. rase kad turiu dar 23 dienos ir dingo kazkaip keista Šypsosi


NIEKAS tau vipo NENUIMINĖJO, gali čia pasakų nesekti. Niekas nekaltas, kad IP tavo yra dinaminis, reikėjo sakytis vip ant nick.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim