. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: keletas patarimų
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
keletas patarimų
Donce
Songokas Vedzitas parašė:

Ai nzn sventes, tai galetumetet tas kepures imest, kad ir uz parama as su mielu noru 50ct imesciau i fonda kad su kepure palakstyt per kaledas, o pinigus rasi kur panaudot.


ploti
 
Savanaude
Nežinau, kas čia per bugai, bet galėtumėt tuo pačiu sutvarkyt ir kitus dalykus, tokius kaip:
1. Kartais mirus užsibugina (tikriausiai tik adminams ši bėda) chatinimas per u. per y, u@ gali rašyt, bet jei per u rašinėji, nieko nerodo ir tarkim norint atsakyt žmogui, kad tik komanda matytų, to padaryt negali, turi laukt naujo round pradžios.
2. Tiek man, tiek dabar ir keliem kitiem žmonėm pasitaikė, kad tarkim labai greit mirus mape ir perėjus į kitą komandą, prikelia iš naujo ir toliau gali žaist lyg niekur nieko. Taip neturėtų būti kaip ir. Šypsosi2

Taip pat pritariu dėl tų amx_gag, nes visokie 10mečiai lenkai šūkauja per tuos mic atėję į serverį, nusibosta išmetinėt juos. Šypsosi2
Dėl tų žemėlapių, kuriuos išvardino, taip pat pritarčiau, tiek ir tas pats de_italy. Dauguma net nesuvokia, kad NĖRA hostu ir reikia dėti kuprinę, tai prasideda masinis kick, slay ir pan. Šypsosi2
 
sandman22
mano pasiūlymai būtų:

1. įdėti pluginą, kuris slayintų tuos, kurie nededa c4/neveda hostų (pasibaigus roundo laikui). gal vis dėlto ateis supratimas žaidėjams, kad ne vien tik šaudyt ir fragintis reikia, bet ir dėt c4 ar hostus vesti

2. jei įmanoma, padidinti serverio žaidėjų įleidimą.

3. išimti visokius nesąmoningus mapus, kaip de_hell, chaeteu, piranesi.
 
Admin
sandman22 parašė:

mano pasiūlymai būtų:

1. įdėti pluginą, kuris slayintų tuos, kurie nededa c4/neveda hostų (pasibaigus roundo laikui). gal vis dėlto ateis supratimas žaidėjams, kad ne vien tik šaudyt ir fragintis reikia, bet ir dėt c4 ar hostus vesti

2. jei įmanoma, padidinti serverio žaidėjų įleidimą.

3. išimti visokius nesąmoningus mapus, kaip de_hell, chaeteu, piranesi.



1. Jei žmogus nesuvokia, tai ir nesuvoks, o dabar tai gali padaryti ir administratoriai.

2. Turi omenyje pakelti žaidėjų skaičių iš 26 iki 32? Ne, to tikrai nereikia.

3. Tavo išvardinti žemėlapiai yra geri ir žaidžiami. Jei tau jie nepatinka, nereiškia, kad jie nepatinka visiems.

Ačiū už pasiūlymus, tačiau iš išvardintu nieko negalime įgyvendinti.


P.S. Reputacijos sistema įdiegta.

P.S.S. Daugiau pasiūlymų.
 
http://www.siauliu.lt
sandman22
o kam adminams vargintis? esu mates senai vienam serveryje toki plugina - tikrai pasiteisino.
 
Artistas
sone rodytu nusautu frag'u skaiciu per round'a
 
sajanas
lieku prie savo pasiulymu, del nereikalingu css mapu ( man asmeniskai dropina fps kartais tik del css mapu) ir labai laukiu /statsme komandos ivedimo.
Dar, uzdeti psv ant nick "Player" , kad jokie serbai uzbekai eskimai nesijungtu ir nesaudytu sau i kojas + taip uzimdami vietas serveryje
 
Artistas
+ ziema, serve irgi galetu buti ziema plius kepeliaushelius idet galetumet
 
sajanas
nereik jokiu papildomu teksturu, nuo ju tik lagina . jokiu killu sonuose jokiu bereikalingu dmg kampuose ir panasiai
 
Salucha
Mano manymu ir taip geras servas,nereikia jokių didesnių modifikacijų,gal mapus kelis ikelt ir viskas..
 
Feja
Salucha parašė:

Mano manymu ir taip geras servas,nereikia jokių didesnių modifikacijų,gal mapus kelis ikelt ir viskas..


Tai jūs siūlykite tuos žemėlapius, o ne tiesiog, kelis mapus įkelt.
 
Se7en
Isimkit tuos css mapus ir viskas bus labai faina Šypsosi2
 
Normis
Ištrinti css žemėlapiai, nes daug kam nepatikdavo ir sukeldavo šoki toki lagą, ne visi, palikti maži žemėlapiai t.y _2x2, įkeltas norimas jūsų de_prodigy, Norėčiau ir de_vertigo įdėti, bet minusas tas, kad nevisiems atitinka versija ir neįleidžia į serveri, labai internete paplitusiu versiju daug, tai daug ko neįleistu, kiek pamenu tai buvo ankščiau pas mus.
/statsme turėtu veikti serveryje.
Kas dėl awp žemėlapiu, manau ir taip užtenka jų. Nereikia awp serverio. Kitas vertus išvis manau juos naikinti, arba tiesiog trumpinti jų žaidimo laiką.
Galima nominuoti fy_pool_day na ir kitus iš /zemelapiai listo.
/hsall dar neįkeltas, nes reikia jį koreguoti. Dar klausimas, kokia jo pagrindine funkcija? Kodėl naudojate šią komandą, ką joje norite sužinoti?


Dėl tekstų ekrane, taip jie labai daug sukelia problemų žaidžiant ir panašiai, bet galima naudoti tik SPECTATOR būsenoje, kalba eina apie žalos padaryma panašiai, šioje vietoje irgi reikia jūsų nuomones ar reikalinga.

Bandysiu daryti, taip, kad jei serveryje 10 žmonių, bus serverio balsavime tik maži žemėlapiai.

Įkelti aim_map_usp ir aim_headshot žemėlapiai.
 
sandman22
hsall funkcija suzinot, kiek headshotu esi padares ir kelintoj vietoj esi pagal headshotu padarymus.

del zalos padarymo mano manymu, pakeist reiketu i paprastesni, kur naudoja kiti serveriai melyna/raudona. nes dabartinis nelabai ziurisi.

o del teksto kas padare zala ir panasiai, gana naudingas zaidejams atsekti kas kirto per siena, ir butu galima bandyt itart ar ne su kodais zaidzia. nes sakykim po siai dienai tarkim stoveciau uz sienos ir kazkas mane lesa per siena ir nezinau kas, o kitas atbegs is nugaros nusaus, tai taip ir liksiu nesuzinojes kas lese per siena.
 
Salucha
dėl aim_map_usp. nesutvarkytas vipmenu,vipai gali pasiimt ak ir t.t. Tai jeigu galit,sutvarkykit.
 
Normis
Sutvarkyta, ačiū už pastebėjimą.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim