. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Pasiūlymai
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Pasiūlymai
Normis
Atsiprašau, bet jūsų tema buvo ištrinta per klaidą... Galite toliau siūlyti savo pageidavimus.

* ** Šiandiena serveris buvo atnaujintas, pakeistos klaidos, išpildyti, kai kurie jūsų pageidavimai.

1. Atnaujintas serverio varikliukas.
2. Įkelta Anti-FB. Jis veikia taip, kad jei užmesite sau FB, jums jis klius, bet ne jūsų komandos nariams.
3. Nuo šiol žaidėjai, nebegalės naudoti savo žaidėjų skin'ų, kurių pagalba galėdavo geriau pastebėti priešus.

Kiti atnaujinimai:

1. VIP sistemos tobulinimas
2. ADMIN sistemos keitimas.
 
DonDon
butu gerai imest situos map I zaidima ir pasalint esamus kaikurius 2x2 zemelapius skirtus iki 10 zaideju mazdaug nes ten tiesiog labirintai mano nuomone ir idet tokiu :


/http://maps.cs-b...ps/cs/1543 scout map

/http://maps.cs-b...ps/cs/2020 usp map

/http://maps.cs-b...maps/cs/74 pool day

bet situos tris jei patiks galiu ir daugiau paieskot, nes man asmeniskai lost max. dust_2x2, india jau biski atsibodo o nuo ryto iki pietu kitokiu map praktiskai ir nebuna tai biski paivairint butu neblogai manau
 
Se7en
Norejau,pasiulyti padaryti tai,kad awp galetu pirkti tik vip nariai,o paprasti zaidejai galetu awp pakelti tik nuo zemes(awp pirkti negaletu).Ka manot?
 
-TranQuillity-
Se7en parašė:

Norejau,pasiulyti padaryti tai,kad awp galetu pirkti tik vip nariai,o paprasti zaidejai galetu awp pakelti tik nuo zemes(awp pirkti negaletu).Ka manot?

Negerai manai Šypsosi. Istustes serveris.
 
PeiLiS
Se7en parašė:

Norejau,pasiulyti padaryti tai,kad awp galetu pirkti tik vip nariai,o paprasti zaidejai galetu awp pakelti tik nuo zemes(awp pirkti negaletu).Ka manot?


Awp man nepatinka, taciau kartais no karto nusiperku, ir kadangi as nesu vip (nepatinka man bonus funkcijos) as ji isgaliu nusipirkti beveik niekada.

Ir apskritai vip turi privilegiju pakankamai manau.
 
Magas Asara
Kada bus galima kiaurai komandos narius vaikscioti?
 
Normis
Se7en parašė:

Norejau,pasiulyti padaryti tai,kad awp galetu pirkti tik vip nariai,o paprasti zaidejai galetu awp pakelti tik nuo zemes(awp pirkti negaletu).Ka manot?


Didelė neligybė prie žaidėjus, ankščiau tai būdavo ir daug kam nepatikdavo, nuo to karto padarėme visiems.
 
Feja
išvis išimkit awp Šypsosi2
 
Donce
Didelis pries, kad siulo awp tik vipam, iskart susidaro ispudis, kad botagu servas
 
Se7en
Dabar pats pagalvojau,kad nekazka ideja pasiuliau Šypsosi2
 
-TranQuillity-
Rakinkite sita tema. Shudo ji verta.
 
Donce
nebent reiktu, kai vip pirkimas butu ak+dgl, mka+dgl, armorai, granatos, ne kaip daba tas toks... daugiau dar siulyciau ta vote pataisyt, isvotini ir lai pasislep vote tas, nes daba kai jis laikos, guna nein issitraukt per ta vote nesamoninga, matomumas sumazeja
 
Normis
Kaip tai neina ištraukti?
 
-TranQuillity-
Publick serveris lieka Publick, gerbiama vyriausioji administracija-rakinkite savo sukurta temą ir sukurtas neteisingas narių nuomones.
 
Normis
-TranQuillity- parašė:

Publick serveris lieka Publick, gerbiama vyriausioji administracija-rakinkite savo sukurta temą ir sukurtas neteisingas narių nuomones.


Tema tam ir buvo sukurta, kad žaidėjai išreikštu nuomone, ko reikia serveriui, kad jis būtų dar geresnis
 
Savanaude
vis dar būtų gerai permatomi žaidėjai, nes baisu kai tų visų gametracker ir player ten kažkokių priviso ir makaluojas pastoviai palei nosį... Šypsosi2
 
-TranQuillity-
CSDM serveriuose tai aktualiau. Man asmeniškai kažką dar keisti tikrai nebūtina. Viskas yra gerai. Šypsosi VIP kainas paliekam, unban kainas sukeliam Mirkt.
 
outsider
Padarykit kad vote negaletu buti paskutiniai kokie 6 zaisti mapai, pradejo labai map kartotis ir kai juos pagal abc sudeda pastoviai awp ir aim pirmi
 
Normis
tam ir yra skirta nominacijos, dažniau nominuokit žemėlapius Šypsosi, dėl nematomumo nesamone, nes jau nebebus įmanoma užkelti kitų žaidėju kažkur,
 
Donce
mapu biski reiketu dar damest koku nauju, de_mirage_32 pervadinkit jei imanoma i dE_mirage, nes kiek mates esu, bando nominuot ir neiseina nominuot, ne visi zino kaip pilnas pavadinimas rasos
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim