. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Atrankai i Admin
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Atrankai i Admin
nesikeik
Tavo slapyvardis žaidime? Visada buvo "Nesikeik" , bet paskutiniu metu žaidžiu su "A HITLER"
Tavo amžius? 23
Tavo skype id? Kadangi skype nenaudoju, o visada betkuriuo paros metu mane pagauti galima facebooke, tai pridedu nuorodą į mano profilį. : https://www.facebook.com/renaldukas.rencius
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Senai kol dar mokiausi mokykloje žaidžiau daug. Poto per mokslus nebuvo laiko, tai vel kažkas. Poto savo serveri turėjau, dirbau ten, poto dviese kai nepasidalinom kuris didesnis viršininkas per savo pykčius viską sugadinom ir tuom aigėsi mūsų serverio darbas. apie pusantrų metų vyo viskas. tada didelė pertrauka iš liūdesio.. Dabar vėl prisiminiau ir pradėjau žaisti. realiai
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Nemažai VIP teisių, Admin kaikuriuose serveriuose, taip pat savo serveryje. apie 2 metai.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Teisinga, švarų, nenuobodų žaidimą kuriame visi esame lygus. Jeigu kas ir bandys šokti aukščiau bambos bus greitai nusodintas ir sutvarkytas. Labai daug ir dabar pagaunu žmonių žaidžiančiu negarbingai. turiu kelis vaizdo įrašus kuriuos esant reikalus galėsiu pridėti.
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip
Papasakok truputi apie save, t.y. Esu atkaklus ir visada siekiu savo tikslo. Jeigu labai labai paprastai ir greitai, esu pareigūnas todėl teisybė visada turi buti. Griežtas, bet teisingas. gebu puikiai prisitaikyti prie naujos aplink, komunikabilus, draugiškas, kiti sako pasikėklęs , bet taip nera - nepažįsta Šypsosi2 visada kuo aglėsiu padėsiu, jei negalėsiu pabandysiu surasti kas galės.
Niekada neprižadu to, ko bent menkiausia krupleyte nesu įsitikinęs ar tikrai padarysiu, todėl bent jau aš manau, kad šiai dienai esu 100 proc. patikimas. laikausi savo žodžio.
Jeigu kils klausimų kažkokių bekit i fb anketą , jei kas norėsit šiaip sau pabendraut ateikit irgi Šypsosi2 tik parašykit kai kviesit iš kur jūs ir kas tokie Šypsosi2 čiau

karosas
NU PrIRASEI DAUK CIA VISKO KA ZINAI AR TIEK REIKE Šypsosi2, antra skype teks susikurti nori ar nenori Šypsosi2 3 pries nesu mates serve Šypsosi2D

nesikeik
Nu reikia ar nereikia taip išėjo Šypsosi2 tai jei reikes tai ir susikursiu dabar kam Šypsosi2 nesakiau aš, kad žaidžiau visą laiką šitame serveryje. čia žaidžiu apie 2men. tiksliai nepasakysiu. turiu laiko prisijungiu neturiu nesijungiu

Ra
Pries

Feja
1. Savo temoje komentuoti negalima.
2. Kas tu? 2 mėn pažaidęs jau tikiesi gauti admin?
3. Prieš.

nesikeik
tai ir žaiskit su čyteriais Šypsosi2

Feja
Atmesta.

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?