. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: KYLIAN MBAPPE
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
KYLIAN MBAPPE
sajanas
Tavo slapyvardis žaidime? KYLIAN MBAPPE, senais laikais - sajanas
Tavo amžius? 23
Tavo skype id? simukas265
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? daug neišsiplėsiu, didelė ir ilgi metai žaidimo, iki naujų metų buvo pertrauka gal 1 metai.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Buvau jūsų adminas ne kartą, bendrai galbūt kokie 2 metai? Na ir kitų servų adminstravimas, tad privalumas prieš kitus tikrai gan didelis bagažas administruojant.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Tvarką, kurios čia kartais pasigendu, nemandagių jaunuolių sudrausminimą, pagalbą žaidejams su iškilusiais klausimais. Prižadu, kad c4 dejimas/minavimas bus daromas spyriais į subinę. įkaitų gelbėjimo operacijos taip pat bus vykdomos labai noriai Šypsosi Šypsosi Na ir aišku, priežiūra nuo čyterių. Muštis
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? per laiką projekte jas geriau išmokau nei 10 Dievo įsakymų. Nesvarbu..
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Nemažai žaidejų užsilikę iš seniau, tad su visais stengiuosi būt vienodas - bendravimas ir humoras pirmoje vietoje, vis gi tai žaidimas, tai ir laiką reikia leisti smagiai. Bet kaip su manim - taip ir su žmogum, įžeidinėjimų niekada netoleruoju ir netoleruosiu.
nuotaikų pokyčių nėra, neužeina pykčio priepuoliai, aišku išsprūsta vienas kitas *** Šypsosi2 lengvai sukalbamas. Daug kas nemėgdavo gal kokie 3-4 metai atgal, nes buvau tikrai pasikėlęs, drąsiai teigiu, pasikeitė tiek mąstymas, tiek bendravimo principai. Šypsosi
P.s Manau bus žmonių, kurie sakys per anksti. Gal ir tiesa. Bet kaip ir sakiau, projekto dalis esu ko gero nuo pat pirmų serverio dienų, visą aplinką ir kaip kas vyksta žinau, o pagalba adminams manau tikrai nepamaišys, o jų mano nuomone trūksta. Ačiū į priekį už nuomones. Sveika(-as)

Artiom
Pritariu
Pakankamai daznai matau serveryje, gaudosi zaidime. Manau vertas buti administratoriu

GAMINGYTO
už!
steamsignature.com/profile/default/76561197965674291.png

Feja
Simas mobilus, pokalbis pigus! Pfft
Šypsosi

Delis
Skoloj 1L viskio Šypsosi2 UZ Šypsosi

Robertas
Na man užteks 0,5, už Šypsosi
Nu tai po pirma!

aimLess RFIY
Uz, man tai sureliu skoloj is senu laiku, ponas Šypsosi

si
Už, tik senas nick geresnis buvo : D

Puchas
Už.
Vienas uz visus , ir visi uz viena.
s9.postimg.cc/wnb8ubnj3/download.jpg

Bravo
Uz.

FunkyMan
Uz

S-HDB

Feja
Tai imam ane? Šypsosi2

GAMINGYTO
Imam
steamsignature.com/profile/default/76561197965674291.png

sajanas
Ką čia dabar daryt man? Šypsosi2 Girtas

Feja
Į skype lėk. Priimtas.

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 19/05/2019 23:42
Atostogos Saulutė

[off] 19/05/2019 18:33
kur dingo visi servo normalus pacanai, priviso kaskokiu ereliu net zaist nebeydomu

[off] 19/05/2019 09:28
Sveika(-as)

[off] 18/05/2019 00:09
Sveika(-as)

[off] 17/05/2019 17:56
Sveika(-as)