. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Karolis Glock -7
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Karolis Glock -7
-elementoflife-
Daug norinciu pamatyti buvo


https://www1.zippyshare.com/v/vyxMo44M/file.html
 
Martyz
Mano verdiktas: Wallhack + (50%) žaidimą palengvinantis CFG su alias (gal ir DLL). Gan sunku nustatyti, ar naudoja nelegalų CFG, kadangi jo veikimas nėra akivaizdus kaip Aimbot'o, bet šovus į tam tikrą vietą, tau padeda pataikyti į galvą.

Bet Wallhack galimybė labai aukšta. Būtų gerai, kad patikrintų administratorius, kuris turi patirties bei supranta, kad atsitiktinis apsidairymas yra tiesiog „pavaidinimas“ ir dažna WH naudojančiu žaidėjų strategija pasirodyti nekaltais (gali matyti pagal tai, kiek laiko skiria apsidairymui, reiškiasi atmestinai tai padaro).

Beje, tikrinau be ausinių, tai gal ir gali būti paklaida, bet jis per daug gerai žino kur priešai. Pavyzdžiui, kai nušovė mane su kitu CT, iš kur jis žinojo kokį GLOCK'o režimą pasijungti? Ir kaip suprato, kad mes ten tik 2? Nušovus mus, net neapsidairė, o kai šiaip sau vaikšto, tai atrodo, jog puikiai žino, kur yra būtent taikiniai.

Ir tikrai per tiksliai šaudo. Vos išlenda, pirmesnis paleidžia kulkas. Bei buvo 1 situacija, kur užmesti dūmai, tai šaudė į CT, atsitupė ir iškart HS, nors taikliukas turėjo pasikraipyti ir pasikeisti RECOIL.

Būtų šaunu, jeigu administratoriai jį pastebėtų, o ne vien tik žaistų. Tik amx_ss ir amx_alias parodytų tiesą, bet neturiu leidimo šioms komandoms. Ir jeigu jo žaidimas „atsitiktinai“ pasilpnės, viskas aišku, kad naudojo kažką nelegalaus.
 
Robertas
Tavo verdiktas nelabai kuo pagrįstas, be to administratoriai tikrina tuos kurie jiems atrodo įtartini, šiuo atvėju man tai neatrodė, kad jis kažką pajungęs. O tavo nuolatinis vadinimas žaidėjus kodais aim botais ir panašiai neprideda pasitikėjimo.Mirkt
Nu tai po pirma!
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 31/05/2020 21:16
Sveika(-as)

[off] 31/05/2020 21:06
Galima sulaukti unbano, nes ir forume žmogus kuris užbanino teigia, kad isivėlė klaida.. Nebudamas online gavau ban

[off] 30/05/2020 21:27
Sveiki Sveika(-as)

[off] 30/05/2020 15:30
Greiciau unbaninkit , kiek laukt galima ,

[off] 30/05/2020 10:52
Labutis .