. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Karolis Glock -7
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Karolis Glock -7
-elementoflife-
Daug norinciu pamatyti buvo

https://www1.zippyshare.com/v/vyxMo44M/file.html

Martyz
Mano verdiktas: Wallhack + (50%) žaidimą palengvinantis CFG su alias (gal ir DLL). Gan sunku nustatyti, ar naudoja nelegalų CFG, kadangi jo veikimas nėra akivaizdus kaip Aimbot'o, bet šovus į tam tikrą vietą, tau padeda pataikyti į galvą.

Bet Wallhack galimybė labai aukšta. Būtų gerai, kad patikrintų administratorius, kuris turi patirties bei supranta, kad atsitiktinis apsidairymas yra tiesiog „pavaidinimas“ ir dažna WH naudojančiu žaidėjų strategija pasirodyti nekaltais (gali matyti pagal tai, kiek laiko skiria apsidairymui, reiškiasi atmestinai tai padaro).

Beje, tikrinau be ausinių, tai gal ir gali būti paklaida, bet jis per daug gerai žino kur priešai. Pavyzdžiui, kai nušovė mane su kitu CT, iš kur jis žinojo kokį GLOCK'o režimą pasijungti? Ir kaip suprato, kad mes ten tik 2? Nušovus mus, net neapsidairė, o kai šiaip sau vaikšto, tai atrodo, jog puikiai žino, kur yra būtent taikiniai.

Ir tikrai per tiksliai šaudo. Vos išlenda, pirmesnis paleidžia kulkas. Bei buvo 1 situacija, kur užmesti dūmai, tai šaudė į CT, atsitupė ir iškart HS, nors taikliukas turėjo pasikraipyti ir pasikeisti RECOIL.

Būtų šaunu, jeigu administratoriai jį pastebėtų, o ne vien tik žaistų. Tik amx_ss ir amx_alias parodytų tiesą, bet neturiu leidimo šioms komandoms. Ir jeigu jo žaidimas „atsitiktinai“ pasilpnės, viskas aišku, kad naudojo kažką nelegalaus.

Robertas
Tavo verdiktas nelabai kuo pagrįstas, be to administratoriai tikrina tuos kurie jiems atrodo įtartini, šiuo atvėju man tai neatrodė, kad jis kažką pajungęs. O tavo nuolatinis vadinimas žaidėjus kodais aim botais ir panašiai neprideda pasitikėjimo.Mirkt
Nu tai po pirma!

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 19/05/2019 23:42
Atostogos Saulutė

[off] 19/05/2019 18:33
kur dingo visi servo normalus pacanai, priviso kaskokiu ereliu net zaist nebeydomu

[off] 19/05/2019 09:28
Sveika(-as)

[off] 18/05/2019 00:09
Sveika(-as)

[off] 17/05/2019 17:56
Sveika(-as)