. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Gautas BAN
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Gautas BAN
Gunhawk
Sveiki,
Mano slapyvardis Gunhawk, mane užblokavo administratorius Robery. Bano priežastis nebuvo pasakyta, liepė kreiptis į forumą, bet jokių programų tikrai nenaudoju, apskritai esu naujas žaidėjas, kill ratio kažkur 1, ne daugiau. Chate nesamonių nerašinėjau, žodžiu likau nesupratęs ir dar BAN'as for ever Šypsosi2

Gunhawk
DEMO: https://www114.zippyshare.com/v/dXOiUmVI/file.html

Gunhawk
i.ibb.co/bQKvDHZ/de-dust2-2x20000.png
i.ibb.co/fGHMJW4/de-dust2-2x20001.png
i.ibb.co/fHjk1wY/de-dust2-2x20002.png
i.ibb.co/FHy64jj/de-dust2-2x20003.png

angrytoy
Sveiki, Unban anketa uzpildyta neteisingai
Melo Kojos Trumpos

angrytoy
1. Jūsų slapyvardis žaidime:
2. Koks administratorius jus užblokavo?
3. Kodėl gavote ban'ą?
4. Kada gavote ban'ą?
5. Įrodymai, kad neesate čyteris (Demo, SS):
6. Kodėl jums turėtume nuiimti ban'ą?

* Visas atsiblokavimo anketas privalote pildyti pagal šią formą, kitaip jūsų anketa bus ištrinama!.
** Nuotraukas kelti į http://part.lt/
*** Demo kelti į http://zippyshare...
Melo Kojos Trumpos

Gunhawk
1. Gunhawk
2. Robery
3. Nežinau
4. 17:07
5. https://www114.zi.../file.html
6. Nes noriu žaist jūsų serveryje

Robery y y y
kodel jum taip sunkiai gaunasi pildyti tas anketas .. Šypsosi2
Tu gimei,as laimejau[b][/b]

JL_Audio
Robery y y y parašė:

nes visi soke buna Šypsosi2 puola skustis neskaite info

Gunhawk
JL_Audio parašė:

Robery y y y parašė:

nes visi soke buna Šypsosi2 puola skustis neskaite info

Spot on Šypsosi2

Gunhawk
Aš visa savo patirtį apibudinsiu taip - visiškai nekvalifuoki vaikai, deda banus už nieka ir poto net nesivargina forumo patikrinti nors patys ten nukreipiat. Tiesiog baisu. Lietuvoje tokie žmones auga jauni, žodžiu jaučiasi kompiuteriniu žaidimu žala. As esu 30 metu lietuvis, turiu aukštąjį išsilavinimą ir tiesiog baisiuosi jūsų vaikų darbu ir sprendimu. per tokius kaip jus is černobiliai sprogsta, gėda. keep ban for ever, tikiuosi kada nors gyvenime suprasit savo kvailumą Šypsosi2

Vysn1a
I prezidentus tave !!!! Nes čia visi po 8 klases tik baigę neišprusėliai 🤔

Gunhawk
Juokas juokais, bet admino privilegijas iš robery tikrai reiktu nuimt. Pirma, aš noob'as ir net nepanašus i chytą, jai jis pažiūrėjas kaip aš žaidžiu pagalvojo, jog aš cytas tai reiškia visiškai 0 pas jį supratimo apie žaidimą. Antra, nu pasirodė tai pasirodė čia kaip parduotuvej perki rukyt iš paprašo paso nors tau 30, kažkaip net malonu, 10 match žaidžiu ir jau kaip cytas. Malonu, bet jai esi adminas ir darai tokia patikra, tai po ban'o nueik į forumą pasižiūrėk gal bus įrodymai. Dbr kažkokias anketa pildau ir dvi dienas laukiu, kol ponaitis ateis pasižiūrėt, atėjęs dar čia žvengia. Šypsosi2

Gunhawk
Abiem atvejais, kai paprašo tavęs paso nors tu plikas ir tikrai atrodai dar vyresnis nei esi, ir šiuo atveju kai žaidi kaip bot'as kažkaip ne taip pasisekė pora raundu, įtaria tave, kad cytini ir banina.
Pykit nepykit, aš galvoju su psichika negerai abiem atvejais. Pas žmogų galvoj schemos neaiškios, nėra formalaus mąstymo, visiška tragedija. Reikia pradėt iš naujo nuo kažkokiu spalvotų loginiu kaladėlių ar puzlės, eit pas lokopedą ar kažką. Kitas net sakinio nesugebėjo interpretuot pagal jo anketos numerius, kurį parašiau. Jūs čia gal visi iš vienos šeimos, kažkokia koalicija.

angrytoy
sveiki,tiesiog noreciau jus 30 meti su aukstuoju mokslu ispet ,jai norit zinoma cia dar zaist. Izeidinet cia zaideju nereikia ir diagnoziu nustatineti nereikia. Administracija paprase SS ikelt i foruma ir viskas,laukiam unban. dekoju geros jums dienos
Melo Kojos Trumpos

Gunhawk
Oj tik man nereikia jūsų šito sarkazmo, kažkokiu pamoku. Pats čia nesugalvojau ateiti ir knisti protą aiškinant jums jūsų kvailumą, patys prisišaukėt. Geriau pagalvotumėt apie savo elgesį ir kažko iš to išmoktumėt, nes šitas procesas kuris normaliam žmogui truktų 5min. tęsiasi 2 dienas. Ką būtų iš to pasakyt apie jūsų komandą? Vaikų su samprotavimo deficitu brigadėlė, kurie gavo prižiūrėt serverį nuo cytų, bet net to nesugeba. Kiek dar savaičių reiks jums elementaraus nesudėtingo proceso įgyvendinimui, kurį 5 metų vaikas galėtų padaryt? Geda man sakau už jus, geriau netrigerink manes, nes kaip suprantu net nėra prasmės kažką čia rašyt, nes jus vis tiek nesuprantat. Tas žmogus, kuris uždėjo baną atėjęs žvengia, o kitas mane moko kaip anketą pildyt ir kaip elgtis pagal jų vaikiškus modelius, o būtų užtekę nuimt baną po jūsų pačių klaidos ir palinkėt geros dienos.

Normis
atbanintas
Šypsosi
Reikalinga informacija? Skype: siauliu.lt

Counter-Strike 1.6 download -> http://counter-st...iauliu.lt/ Šypsosi

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?