. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Atranka į projekto administratorius
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Atranka į projekto administratorius
RUS Not Admin HS
Tavo slapyvardis žaidime? |RUS|[Not Admin] H.S
Tavo amžius? 19
Tavo skype id? Neturiu bet greitu metu susikursiu
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Skilai.Saudymas.visada mekstu perziureti zaidejus ar nenaudoja kokius nors Hack Programas.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Nelabai ka galiu pasakyt Buvau jailas.lt serveryje Priziuretojas isrinktas. Tai buvo visi patenktinti manimi tai dabar galiu pasakyt taip kad. Buciau gal ir geras administratorius serverio. Jeigu visi nusprestu kad as tikciau. Tai butu puiku.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Nesinervuoti.Nesipykti su kitais zmonemis.Ir nesikeikti.
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip Kaikurias jau zinau
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Esu biski draugiskas. Kartais piktas. Kartais jei pamatau kad kaskas paraso keiskmazodi tai tikrai noris jam atrasyti tuo paciu kad neizeidinetu kitu zmoniu ir zaideju. Esu laimingas sitame serveryje. Ir tikios atsiras daugiau norinciu prisijunkti ploti

sevv
siandien uzsiregstraves i adminus pildo. Kada daeis tokiem kad jiem admina gaut kaip iki menulio nuskrist

RUS Not Admin HS
Šypsosi Serveryje zaidziu 2metus Šypsosi

sevv
savo temoj draudziama komenetuot, lockinkit.

Vysn1a
Pralinksmino rytą 🤣 su google translate turbūt pildė anketą 🤔🤦‍♂️
"Atmesta bus"

Robery y y y
Pries
Tu gimei,as laimejau[b][/b]

Delis
Atmesta

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis