. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Statistinka naikinam?
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Statistinka naikinam?
Normis
Sveiki, norėjau jūsų visu pasiteirauti, ir gal padėtumėte apsispręsti. Kaip jum ta statistika? Paliekam kokia yra ar vėl pereiname ant /top15 /rank komandu serveryje? Nes realiai nežinau kiek ją stebi, o gal net nusibodusi jums? Dar vienas variantas, bandymas sutvarkyti užeinančiu strigimus severyje, kurie mano manymu, gali sukelti statistika. (nors man asmeniškai nieko).

P.S Bandau viska pertvarkyti, šiek tiek optimatizuoju po biški abu serverius, t.y sutvarkyti sistemines klaidas, kurios gali sukelti bloga žaidimo kokybe. Visi klausimai nuo šiol pas mane, HATRIO šiame projekte nebėra.

Kontaktai - Skype: siauliu.lt / Email: uodas.molvas@gmail.com / Tel nr: +37065173019
 
Vysn1a
Aš už tai, kad palikti kokia yra.
 
sevv
as uz stats serveryje, norint paziet savo ranka, reikia eit i foruma, cia butu manau paprasciau ir geriau
 
Bumer777
as uz tai palikti kokia yra
 
angrytoy
man vapsie vienodai rodo,bus ar nebus,svarbu serveriai veiktu
 
http://Siauliu.lt
JL_Audio
galim ir naikint, svarbu mazeu lagintu Šypsosi
 
Bravo
Neblogai sumastyta ta statistika, bet kazkaip kazkaip jai tikrai nuo to priklauso lagai serverio, tai kam to reikia?
 
FunkyMan
Nesu patyres jokiu lagu Public serve.
Mafija ten tai pastovus lagas kurio neimanoma apeit. Ping normalus ir fps normalus, bet zaidi ir atrodo lyg turetai 150+/- ms

Statistika gera, jokiu nusiskundimu Šypsosi
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim

[off] 24/03/2024 18:19
Uz ka gavai ban, firstai?

[off] 20/03/2024 20:56
ka neleidze tas war scanuot raso veliau kaskatais