. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Bėda
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Bėda
Tiesioginis mode
Žodžių susiduriau su tokia bėda, kad dingo sauleno serveris iš favorites ir nebeleidžia pridėti nei per console neileidžia prisijungt cs periinstalinau nepadėjo gal kažkam buvo panašus reikalas? consolei rašo taip: https://www55.zip.../file.html
 
Achguras
Ta pati bėda ir man. Net nereikėjo periinstaliuot,nei į console įrašius su connect komandą neleidžią prisijungt, nei į favoritus įsimesti.
 
Normis
O nuo kada jum ta beda?
 
Normis
Ir dar klausimas ar eina pasinaudoti puslapyje parduotuve? T.y ar atidaro puslapi.
 
Achguras
Šiandien dar žaidžiau ryte iki 12h. Bandžiau prisijungti apie 16:30 jau nebėjo. Taip pat ir parduotuvės neatidaro ir statistikos.
 
Normis
Supratau, perduosiu info tiekiejams
 
Tiesioginis mode
Achguras parašė:

Šiandien dar žaidžiau ryte iki 12h. Bandžiau prisijungti apie 16:30 jau nebėjo. Taip pat ir parduotuvės neatidaro ir statistikos.

Lygiai tas pats viskas nei statistikos nei parduotuvės neatidaro..
 
Normis
turbūt visiems su splius internetu neleidžia, nes ir man asmeniškai neleidžia, ir prie kitu serveriu neleidžia iš to paties tiekiejo, prisijungus nuo tel interneta viskas tvarkoje, tik biški lėtokas Šypsosi2
Redagavo Normis 22/02/2020 18:45
 
Normis
Vienu žodžiu, pasiskambinau į splius, tai pakeitei į išorini ip ir viskas veikia, o dėl kokiu priežaščių tai pasidare, nežino, tai jei kas norit žaist, pasikeiskit į išorini ip pasiskambine į splius Šypsosi2
 
Achguras
Mano IP adresas (išorinis, vidinio ip informacija žemiau): 62.80.225.0
Mano pilnas IP adresas: 62.80.225.0
Jūsų šalies kodas: LT
Mano monitoriaus rezoliucija: 1600x900 pikselių

Rodo,kad išorinis.
 
Normis
aš ir galvojau kad išorinis, bet pasirodo ne, dabar viskas veikia
 
Achguras
Normi,o Vip privilegijas grąžinsit ant kito ip ? Nes dabar pasikeitė ir dingo.
 
Normis
Taip, tik reikia to ip ant kurio buvo uždėtas
 
Achguras
Viršui buvau nurodes.
62.80.225.0
 
Achguras
Naują ip adresą reikia nurodyti ?
 
Normis
na ant tokio nebuvo užsakytas, kada paskutini karta buvai prieš neleidžiant prisijungti prisijunges prie serverio ir su kokiu niku
 
Achguras
02.21.2020 nuo 10:00 kažkur iki 12:00 buvau prisijungęs.
Nickname: EnecO. TranslucenT.
 
Normis
uždėtas ant naujo ip
 
PonaS ZuikutiS
pasidariau vip sumokejau 2 svarus ta diena dar buvo o kita jau ne... kasper nesamone tipo kiekviena diena reikia miket ar kaip??/
 
Normis
Ant kokio ip užsisakei perdesim ant niko nes keičiasi ip tavo
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim