. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Atranka i projekto Administratorius CSDM
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Atranka i projekto Administratorius CSDM
PonaS ZuikutiS
Tavo slapyvardis žaidime? PonaS ZuikutiS
Tavo amžius? 28.m
Tavo skype id? neturiu
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Daugiau nei 8 metai su pertraukomis
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Neturejau dar galimybes pasinaudoti tokia privilegija todel noreciau pabandyti esu informuotas apie tokios privilegijos tikslus bei teisynga jo naudojima.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Uztikrinciau zaidimo kokybe drausciau izeidinejimus bei kitokio pobudzio neatitinkancius veiksmus ir kas svarbiausia bandyciau publikuoti serveri bei pritraukti daugiau zaideju nes dauguma nezaidziai delto kad mazai zmoniu o jai net ju ir yra atejas naujas zaidejas nesupranta zaidmo taisykliu ir tokiu atveju iseina is serverio todel siuo metu yra mazas procentas adminstraujanciu zaideju tame serveri todel mano statusas butu palaikomas kadangi tame serveri esu pralaides nemazai laiko todel pazystu zaidejus bei galeciau kontroliuoti tvarkynga zaidimo eiga...
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus - Esu draukiskas, komunikabilus, bendraujantis...

eRo
Irgi už, bet vėlgi vasaros metas tai iki rudens / vėlyvo rudens tik tikėtis reiks sureagavimo.

aivareN
Na dėl Zuikučio, tai galiu pasakyti, kad tikrai ilgą laiką žinomas žmogus, praleidęs labai daug laiko CSDM serve, todėl manau, kad nusipelnęs pabandyti ir pasižiūrėsim kaip jam seksis. Šiai dienai UŽ, bet manau, kad užtruks, tai palinkėčiau kantrybės laukiant kitų projekto žaidėjų nuomonių. Šypsosi

angrytoy
as ir UZ. kolkas palauksim kitu projekto zaideju nuomones,bet arteja ruduo. Projektas atsigaus,vel visi leisim vakarus kartu ir manau reiktu pastiprinimo.

Cargo
uz tikrai yra zinomas yra bei bendraujintis

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 26/07/2021 16:28
Na gal vasarą į pabaigą, pradės budintis ir žmonės.. Šypsosi2

[off] 25/07/2021 09:12
Hi every body Šypsosi

[off] 24/07/2021 12:44
kaip tada pakeisti is ipi ant nicko

[off] 22/07/2021 09:13
Hi angrytoy bro tell me how to become admin by filling forum ?

[off] 20/07/2021 21:00
pasiziurekit tuos ip ir jeigu matot kad kaitaliojasi,uzsis
akykit ant NICK bus paprasciau,nereiks
laukt