. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Dėl adminų
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dėl adminų
OrphyYT
Norėčiau išsakyti viena įdomią nuomonę.
Kaip pastebėjau dienos metu netgi ir vakarais adminų visiškai nematyti, kaip pavyzdį duosiu, 15h , serve apie 20 žmonių , atsiranda koks random čeateris su aimu ar wh, ir visiškai nėra adminų kurie išbanintų čyterius , mano pasiūlymas būtų arba duoti adminus kurie yra aktyvūs ir sąžiningi, arba pastiprinti adminų aktyvumą nes jeigu taip ir toliau aš garantuoju žaidėjų sumažės , taigi darykit išvadas.
 
Laurynasx
OrphyYT parašė:

Norėčiau išsakyti viena įdomią nuomonę.
Kaip pastebėjau dienos metu netgi ir vakarais adminų visiškai nematyti, kaip pavyzdį duosiu, 15h , serve apie 20 žmonių , atsiranda koks random čeateris su aimu ar wh, ir visiškai nėra adminų kurie išbanintų čyterius , mano pasiūlymas būtų arba duoti adminus kurie yra aktyvūs ir sąžiningi, arba pastiprinti adminų aktyvumą nes jeigu taip ir toliau aš garantuoju žaidėjų sumažės , taigi darykit išvadas.


Problema yra ta ką seni adminai mažiau lankosi serve o nauji adminai dažniau buna serve bet problema butu gali išspresti manau į savaite kad turetu pražaist mažiausiai 10 val. bent jau adminus matytume serve o kiek pastebėta nauju admin nelabai nori priimti
 
Cargo
Kodel kai bunu prisijunges buna mininum vienas admistratorius prisijunges .
Supraskite viena jog admistratoriai yra suauge jie dirba arba studijuoja kolegijuose.
Tam yra forumo skiltys kur yra cheater.
Ikelk irodymus jog jis cheateris ir jo nick .
Ir jeigu tikrai cheateris tas zaidejas bus jam banas .
Kadaise zinok as kaip tu maniau pries kokius 3-4 metus .
Taciau reikia suprasti jog visi turi gyvenima savo . O ne vien visi prie kompiuteri sedi .
 
Laurynasx
Cargo parašė:

Kodel kai bunu prisijunges buna mininum vienas admistratorius prisijunges .
Supraskite viena jog admistratoriai yra suauge jie dirba arba studijuoja kolegijuose.
Tam yra forumo skiltys kur yra cheater.
Ikelk irodymus jog jis cheateris ir jo nick .
Ir jeigu tikrai cheateris tas zaidejas bus jam banas .
Kadaise zinok as kaip tu maniau pries kokius 3-4 metus .
Taciau reikia suprasti jog visi turi gyvenima savo . O ne vien visi prie kompiuteri sedi .



Taip turi bet turi ir pareigas jai nesugebi atlikt admin pareigu tai kam laikyti ? nebe tie laikai ką žaidėjai turėtu patys pranešti ir gaišti savo laiką tam yra adminai ... o jai jau kaip sakai turi savo gyvenimą palikit pareigas naujiems kas turi laiko.
 
Tamsta
Jus taip neprakaituokit, žmonės turi savo gyvenimus, darbus ir pan...
 
angrytoy
Laurynasx parašė:

OrphyYT parašė:

Norėčiau išsakyti viena įdomią nuomonę.
Kaip pastebėjau dienos metu netgi ir vakarais adminų visiškai nematyti, kaip pavyzdį duosiu, 15h , serve apie 20 žmonių , atsiranda koks random čeateris su aimu ar wh, ir visiškai nėra adminų kurie išbanintų čyterius , mano pasiūlymas būtų arba duoti adminus kurie yra aktyvūs ir sąžiningi, arba pastiprinti adminų aktyvumą nes jeigu taip ir toliau aš garantuoju žaidėjų sumažės , taigi darykit išvadas.


Problema yra ta ką seni adminai mažiau lankosi serve o nauji adminai dažniau buna serve bet problema butu gali išspresti manau į savaite kad turetu pražaist mažiausiai 10 val. bent jau adminus matytume serve o kiek pastebėta nauju admin nelabai nori priimti

Priimti norime, bet tam reikia atitikti tam tikrus kriterijus. Jei taip betkam dalintu cia privilegijas, cia butu vien nusiskundimai del bereikalingu banu kick ir map keitinejimu
 
http://Siauliu.lt
Super HH
Kur cia tie kriterijai ? matau tesiog klausimus ...
 
Super HH
Super HH parašė:

Kur cia tie kriterijai ? matau tesiog klausimus ...



bus atsakymas ?
 
aivareN
Klausimai yra bendro pobūdžio, tačiau mes patys administratoriai, būdami serveryje matome kaip žaidėjas bendrauja, kaip mąsto ir koks jis kaip žmogus. Neužtenka pažaisti 1-3 mėnesius ir bandyti eiti į prižiūrėtojus šiame projekte, todėl ir nėra taip paprasta praeiti atranką. Mirkt
 
Super HH
Tai ok , as gi sakiau klausimus as maciau. paaiskinimo nereikejo Šypsosi
kokie kriterijai , kur juos rasti ?
 
aivareN
Tema bus užrakinta.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim