. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Atbanynk mane gerbemas admyne
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Atbanynk mane gerbemas admyne
Moteru prievartautojas
1. Jūsų slapyvardis žaidime: Moteru prievartautojas
2. Koks administratorius jus užblokavo? servas
3. Kodėl gavote ban'ą? uz neka gavau raso aim kazkoke nesamone
4. Kada gavote ban'ą? 10.38 atrodo kazkas panasaus man tayp raso ten demo fayle ysisaugojo
5. Įrodymai, kad neesate čyteris (Demo, SS): https://easyupload.io/9c7vlr
6. Kodėl jums turėtume nuiimti ban'ą? Ce ysvis uz neka gavau net suvokymo neturyu kodel jus turyt suprasty gerbemas atblokuotojau as nechyteris yr nekada tayp nedarau ten gale kazkas keysto pasydare manau kazkas su lagu susysviete servuj kytaip net nezynau kodel buvau aplynkibiu auka.

eRo
Siūlau jam palikt baną, nes šis žaidėjas pavadinkim yra "neigiamo lygmens", kai tik būna serve nuolat rašo nesąmones, trukdo, ir svarbiausia su milijonu klaidų, galvojau tik serve vaidina ir specialiai tai daro (nors niekam neįdomus jis), bet žiūriu net ir forume, kur vis tik šiek tiek pagarbos reikia turėt ir oficialumo, bet rašo blogiau už 5 metų vaiką.
Tai gal po 4 savaičių bano ateis į minimalų protą, nes tokie asmenys nėra pageidautini.

Moteru prievartautojas
Tay gal tau bana ydet tu kazkodel asmenyskumus bandaj perfrazuot delko man bana uz nyeka tury palykt kas ce per zmogus jus ysivaizduojat kas su tokyu ysvis kazkas galy bendraut relybej as pvz neysivaizduoju delto toks vysada nelaimyngas buna uzjaust gal jy reyketu???

Aduar
Manau teisybe nugales ir gausi unban.

angrytoy
Atbanintas.
Redagavo angrytoy 29/06/2022 18:46

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[on] 13/08/2022 12:54
Lombada cytas serve achujielina dabar

[on] 13/08/2022 12:53
Galit admino kokio normalaus nr palikt, nes visad cia turi ieskot kas isbanintu gaidosa su wh

[off] 12/08/2022 14:29
Naujas cheat serve, kurio neleidzia uzbaninti. pastoviai keicia Nick, bet problema ne tame, o jog kai bandau ban deti neleidzia ir dar raso jog NoSpread detected ir serveris taipogi nebanina automatis

[off] 11/08/2022 21:15
Antras vakaras iš eilės Koksas aimbot, adminų vėl nėra..

[off] 11/08/2022 12:38
wau dar gyvi cia