. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: įdėk žemėlapį
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
įdėk žemėlapį
asdf
Aš noriu, kad tu įdėtumei šį žemėlapį

de_farmrush
https://gamebanan...mods/84006

Taip, aš jį išbandžiau ir man jis patiko. O dabar eik ir pradėk atlikinėti pateiktą užduotį.
 
eRo
Oho fermeris Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2

Šiaip legendinio cs_747 nemažai žmonių norėtų Šypsosi .
 
Aduar
Norėčiau paprašyti kad įdėtumėte kažką su autobusais mepą cs_bus.
Labai geras mepas.

Nuoroda būtų: https://gamebanan...ods/357181
 
asdf
Jie mūsų nekenčia, jie neįdės mūsų pageidaujamų žemėlapių, nors jiems aiškiai buvo pasakyta tai padaryti.

Kodėl aš turiu žaisti jūsų nuobodžius žemėlapius, kai galiu pateikti skiltyje "Pasiūlymai" naują pasiūlymą ir žaisti kažką naujo? Vietoje to, kad įdėtų naujus žemėlapius, jie mus debilais išvadins. Man nerūpi tas rtv, nes man ir taip aišku kokius žemėlapius aš žaisiu šitam serveryje. Aš noriu praktikuotis šaudyti lėktuve, aš noriu praktikuotis šaudyti ūkyje, man trūksta patirties.

Eik ir padaryk tai, kas tau buvo pasakyta.
 
GAMINGYTO
asdf parašė:

Jie mūsų nekenčia, jie neįdės mūsų pageidaujamų žemėlapių, nors jiems aiškiai buvo pasakyta tai padaryti.

Kodėl aš turiu žaisti jūsų nuobodžius žemėlapius, kai galiu pateikti skiltyje "Pasiūlymai" naują pasiūlymą ir žaisti kažką naujo? Vietoje to, kad įdėtų naujus žemėlapius, jie mus debilais išvadins. Man nerūpi tas rtv, nes man ir taip aišku kokius žemėlapius aš žaisiu šitam serveryje. Aš noriu praktikuotis šaudyti lėktuve, aš noriu praktikuotis šaudyti ūkyje, man trūksta patirties.

Eik ir padaryk tai, kas tau buvo pasakyta.


Šypsosi2DD ok
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim