. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Mafija.ax.lt [CSDM #1]
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Mafija.ax.lt [CSDM #1]
Normis
Sveiki, girdėjau, daug pasiūlymu, pageidavimu ir klausimu, dėl CSDM serverio, kaip kas ir kur, galiu tik pasakyti, kad serveris šiuo metu miręs. Bet per tiek laiko yra žinomas turiu omeny kaip IP adresas, karts nuo karto kažkas prisijungia, jei būtu žaidėju, gal po biški sava vaga ir iškiltu vėl. Serveri aišku reiktu perdaryti arba palikti kaip deafault su keliais pribumbasais. Aišku esmė, yra viskas į finansus, serveris kainuoja, jo iškelimas taip pat kainuoja, na patys suprantate. Tai vat, esmė tokia, ar bandome kažką daryti su juo, ar dar kolkas paliekame šį klausima ateičia. Šypsosi P.S Lauksiu taip pat kažkiu pasiūlymu.
 
KarolisR
CSDM visai smagu butu Šypsosi Judinam sita reikala Šypsosi Manau sakyk kiek eu reik ir atlekiam Šypsosi
 
MALATUN
As irgi už, idomu pažaisti prisidėčiau kažkiek tikrai Mirkt
 
Normis
Suma sunku įvardinti, esme kiek kas nori tas gali paremti, remti galite šone kairiajame kampe tiek paypal tiek paprastais kitais variantais, o iš tos sumos kažka bandysime suorganizuoti, o kas lieka tobulinam ir keliam aukštyn. Daug kas sake nori kaip buvo pradžioje, nes buvo kaip ir populiarus variantas. Šypsosi
 
mexis1337
Atsimenu tuos laikus, kaip dabar reik kartais į Saulėna laukt, lygiai taip pat į mafija reikdavo laukti. Geri laikai ir tikrai reikalingas manau, tik reik upgreido. Keliauti su naujovemis į prieki ir kaip įmanoma palikti unikalesni koks jis ir buvo ( su tais nematomumais labai pakišot sau koja )
 
http://steamcommunity.com/id/mexis1337
Normis
Tai vat, kyla ir klausimas dėl to nematomumo, nes VIP žaidėjai greičiau ta suma surenka nei paprasti žaidėjai kad galėtu pirkti iš meniu nematomuma, labai didelis pranašumas.
Redagavo Normis 19/03/2023 21:21
 
mexis1337
Nu aš pamenu su kuo kalbėdavau ankščiau, kai dar būdavo žaidėjų, tai pagrindinis dalykas ir būdavo dėl to. bei dar dėl speedo kad neimanoma sugaudyt Šypsosi2
 
http://steamcommunity.com/id/mexis1337
GAMINGYTO
Aš tai pamenu kai būdavo su sentry gunais, va ten tai buvo servukas Šypsosi2
 
Normis
Tai vat, viskas kaip yra aišku, klausimas bus del nematomumo, aišku galima padaryti max tik kad pasirinkti vidutini lygi ir nebus tokio didelios neligybes
 
Normis
Papildysiu info, kad esme tokia, 1.5 -2 mėn kad prikelti servą, reikia ¬80-90eur pleminarei, jei kam bus įdomu dėl ko, viska paaiškinsiu kur visa suma keliauja. Tai jei kas nori ir kiek kas gali, gali remti projekta, atsidarė pagrindini puslapi prie serveriu balsavimo kairiająme viršutiniame kampe, paysera ar paypla būdu. Šypsosi
 
flO
O tai publicas jau iki galo sutvarkytas? Nes bent man asmeniškai dar jaučiasi laggas, kartais truputį geriau, kartais kulkos skrenda belekur.
 
mexis1337
Kalbant tarp mafijos ir sauleno, tai aš irgi būčiau linkęs kad prioritetas būtų pilnai upgreidinti kiek imanoma saulėna, o tada judėti prie mafijos. Nes, bet kokiu atvėju mafija mirus jau senokai, o saulenas vis dar renka pilną serverį.
 
http://steamcommunity.com/id/mexis1337
Normis
Saulena neber ka upgradinti, na nebent da kelis variantus reiktu pabandyti bet galima ir taip eigoje.
 
flO
O tai dėl laggo nieko neišeina padaryti?
 
Normis
Aš tau privačiai rašiau, man asmeniškai nelagina, kaip kitiem nežinau, bet jei lagintu na gaučiau pilna pranešimu, ir jei nori diskutuoti, tai į PM, čia aš sukūres tema dėl CSDM
 
Mx
O nebūtų noro keisti iš CSDM į auto mixo serveri?
Keli yra projektai tokie, ir viename žaidžiu ten yra trys serveriai, pirmas visados būna pilnas, antras ir trečias vakarais ar savaitgaliais.
Kalbu apie tokį kur susirenka 10 žmonių ir adminas pradeda mixa t.y parenka T ir CT leaderius kurie renkasi komandas, išsirinkus komandas mixas prasideda.
Žinoma taisyklės griežtos turi būti tokiame serveryje, išeini vidry mix'o ban.
 
ananasas
Mx parašė:

O nebūtų noro keisti iš CSDM į auto mixo serveri?
Keli yra projektai tokie, ir viename žaidžiu ten yra trys serveriai, pirmas visados būna pilnas, antras ir trečias vakarais ar savaitgaliais.
Kalbu apie tokį kur susirenka 10 žmonių ir adminas pradeda mixa t.y parenka T ir CT leaderius kurie renkasi komandas, išsirinkus komandas mixas prasideda.
Žinoma taisyklės griežtos turi būti tokiame serveryje, išeini vidry mix'o ban.


Buvo jau MIX serveris, atsimenu kapodavau dar, bet nežinau kodėl panaikino, gal nebesusirinkdavo žmonių Liūdnas
 
GAMINGYTO
ananasas parašė:

Buvo jau MIX serveris, atsimenu kapodavau dar, bet nežinau kodėl panaikino, gal nebesusirinkdavo žmonių Liūdnas


Taip, buvau pakūręs dvi mix arenas, bet berods 2021 vasarą šis projektas merdėjo, nebebuvo žmonių net publice, tai teko uždaryti, nes serverio išlaikymas kainavo 9€/mėn, tai nebuvo tolko laikyti tuščio Šypsosi
 
Normis
Ledai kaip ir pralaužti, gal jau kita savaite bandysim pilnai pakurti mafija, šia savaite dar su saulenu liko keli dideli bandymai ir koregavimai.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim