. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: banas
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
banas
Razba
https://www13.zippyshare.com/v/hNv998DT/file.html

Feja
https://www.siaul...read_id=17

Ra
Razbainikai isvis kaip is medzio iskrites Šypsosi2

Razba
tai taip ir yra Šypsosi2DD

Razba
ra nuimsi? Šypsosi2

Ra
Kad galeciau Šypsosi2

sevv
kad tave pats servas pagavo, ismete amx warring aim detecded, ir iskart uzbaninau. o tu dar unban pildai? Šypsosi

Razba
ka tu nusismeki? man ismete kad tu mane uzbaninai. ir priezastis tiesiog cytas parasyta Šypsosi2D pas mane wapse i cs nieko nera imesta Šypsosi2 net cfg tuscias Šypsosi2DD

sevv
durneli galvojai ijungsi ir unban gausi tuscano kazkokio simto metu senumo demo imetes nors css_miragei uzbanintas?

Razba
blt sufeilinau Šypsosi2 bet blt tiek laiko nieko nebuwo o dbr jau kazkas? ka tu cia kliedi? pas mane iswis tusces cs.. su kokeis as cytais losiau?! jai pas mane tik plius 2 gal buwo Šypsosi2 ka tau ismete kokie cytai? Šypsosi2

sevv
viskas jasna cia su situo. rakinkit tema.

Razba
blt atsakau gywenime su cytais neloses
kas tau blt dar neaisku? to wps mano rez matei?
durakas blt...

Normis
sevv, kad ir išmete tai nereiškia kad reiktu baninti, nes reiškia kad gaudo, bet tuo pačiu gali ir perskaičiuoti visa jo taikluma. Jei būtu taip toliau šaudes kaip sistemai nepatiktu, tai būtu serverio užbanintas ir tiek. O tau razba siūlau nuleisti gara vis delto čia yra žaidimas, antra reikia užpildyti normaliai unban anketa. Tai kur gauti demo tavo mirages žemėlapio?

Normis
Beto yra kažkam iš oro isikele failai kaip alias? Nes šiam žmogui cs failuose metosi aliasai. Tikrinom per teamviewer foto kaip įrodyma prisegu čia.:
www.part.lt/img/3fa178e3a1f10e0ada50b46a7145737a529.png

sevv
gerai, laukiam tada mirages demo, paziuresim ir nuspresim.

Normis
mirages demo nera pas ji ir nebus, nes kažkas ten vyksta pas ji, bet radau cfg faila su aliasais, idejau nuotrauka virš tavo komentaro

Razba
siunciuos
pazek pats

sevv
nezinau, palieku tau sprest kaip vyr adm. p.s tas jo ikeltas demo maziausiai puse metu senumo.

Ra
Tai cia greito pirkimo aliasai

zigis
sitie aliasai, kad tiesiog greit apsipirkt, senais laikais beveik visi juos naudodavo, siulau unban razba, nes is senu laiku ji zinau ir nenaudovavo, aisku jei pasikartos kazkas galit baust

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 25/11/2022 21:31
Nuo botu apsauga, nes labai daug ataku

[off] 25/11/2022 21:23
Turėtų nusiimt auto po kažkurio laiko

[off] 25/11/2022 20:57
blet as cia jau koki puse valandos

[off] 25/11/2022 20:50
Nes per daug kartų spaudinėjai join, tai sistema auto užbanino keliolikai minučių, vėliau vėl galėsi jungtis

[off] 25/11/2022 20:44
blet gal zinot kazka as cia bandziau daug sykiu prisijungti full db piso tipo uzbanintas Šypsosi2