. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload
Siauliu.LT Projekto taisyklės
Projekto taisyklės - tai neatsiejama bei svarbiausia projekto dalis, leidžianti egzistuoti projektui išvengiant netvarkos. Visos projekto taisyklės yra griežtos tačiau teisingos ir jas pažeidus nuolaidos taikomos tik išskirtiniais atvejais. Visą tai, siekiant išlaikyti projektą kuo mielesnį akiai naujiems lankytojams (žaidėjams) bei nuolatiniams žaidėjams.


Projekto žaidėjų (lankytojų) taisyklės serveryje bei svetainėje:
 • Griežtai draudžiama naudoti papildomas programas ar kitą kas serveryje suteikia bent kokį pranašumą prieš kitus žaidėjus (čytai, skriptai, modeliai, alias, skinai). Mes toleruojame 'default' žaidimą ir baudžiame griežtai jei naudojate bent vieną iš aukščiau paminėtų dalykų.
 • Griežtai draudžiama žaisti be SG, kas reiškia, kad tai pat yra draudžiama žaisti su 16 bit nustatymu, nes per jį SG tampa ryškiai permatomas.
 • Griežtai draudžiamas piktybiškas leksikos nevaldymas. Taip, nusikeikiame visi, už tai nebaudžiama, tačiau jei tai daroma piktybiškai ir nepaisoma įspėjimo, už tai bausime ir bausime tikrai griežtai. Čia susirinkome smagiai praleisti laiką, o ne parodyti savo kvailą išprusimą.
 • Nesiskaitymas su administracija, jų įžeidinėjamas čia netoleruojamas ir už tai baudžiama labai griežtai, o jei tai kartojasi, baudžiama griežčiausia bausme, pašalinimu iš projekto. Jei jau turite nusiskundimą administratoriumi, tam yra vieta, kur galite jį papeikti be įžeidinėjimų, o ir jeigu jūsų papeikimas bus teisingas, mes jums padėkosime ir administratorių sutramdysime.
 • Išsišokėliai!!! Negaiškite savo ir mūsų laiko, čia jūs nepageidaujami ir jei mes pamatysime išsišokėlį, jis greitai bus pašalintas iš projekto be jokių išimčių. Netoleruojame ir tų kurie bando provokuoti ginčus ar kitaip pakenkti mūsų projektui.
 • Ginčai tarp projekto lankytojų, pykčiai ar bandymas stumti ar kitaip engti ant žaidėjų griežtai draudžiama, už tai bus baudžiama įspėjimais ar net blokavimais.
 • Nepamirškite, administratorius yra viršesnis nei paprastas žaidėjas ir jo žodis yra paskutinis. Klausykite jų ir nebus bėdų. Jei manote, kad jis elgiasi neteisingai - praneškite apie jį pateikdami įrodymus.


Projekto administratorių taisyklės:
 • Griežtai draudžiama kada užsigeidžiama keisti žemėlapį. Jis keičiamas tik tokiu atveju jei yra per mažas arba per didelis esamam kiekiui žaidėjų. Keisti, nes tau nepatinka yra draudžiama ir už tai bus baudžiama.
 • Įžeidinėti žaidėjus, grasinti jiems banais ar kitaip kaip engti yra draudžiama. Tu nesi išskirtinis ir tau lygiai tai pat kaip ir paprastam žaidėjui draudžiama piktybiškai vartoti leksiką bei juos visaip kaip įžeidinėti. Už tai ir pats būsi griežtai baudžiamas.
 • Bausmės visiems yra vienodos, nesvarbu tai tavo draugas ar nežinomas žaidėjas, žaidėjas su kuriuo tu nesutari. Visi yra lygūs ir visos situacijos turi būti vertinamos vienodai, baudžiama tai pat ir už tą patį be jokių nuolaidų.
 • Žaidėjus kurie pažeidžia taisykles pirmiausia turi įspėti, o tik tada imtis griežtesnių priemonių. Tai netaikoma žaidėjams kurie naudoja draudžiamus dalykus serveryje (čytai, skriptai, modeliai, skinai). Šie žaidėjai baudžiami be jokių įspėjimų.
 • Ban'ų terminai skiriami savo nuožiūra, tačiau proto ribose, čia negali žaisti emocijos. Jei žaidėjas blokuojamas už draudžiamus dalykus (čytai, skriptai, modeliai, skinai) - amžinas (permanent) Ban, jei už kitų taisyklių nesilaikymą, palaipsniui kylant pradedant nuo 30min (t.y. jei žaidėjas ne pirmą kartą blokuotas, savaime aiškų, kad už tą patį dalyką sekanti kartą jo banas bus ilgenis). Už smulkius taisyklių pažeidimas amžina Ban turi teisę dėti tik vyr. administratorius ar projekto savininkas prieš tai įvertinęs visą situaciją.


Projekto savininkai pasilieka teisę visada pridėti kokią nors taisyklę apie tai iš anksto neperspėdami. Na, o svarbiausia projekto taisyklė išlieka vienintelė: Niekada neprasiženk ir pas mus ateik tik su gerą nuotaika. Juk čia ir susirenkame smagiai praleisti laiką.
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 06/06/2023 22:54
Užpildytum anketa patikrintume pagal nika

[off] 06/06/2023 17:23
Pildyk unban, žiūrėsim kas ten tokio. Gal tavo IP keičiasi ir tiesiog papuolei ant užbaninto IP Šypsosi

[off] 06/06/2023 16:44
Uz ka nx uzbaninio blet amzinai jei be cytu losiu ir ne pirmas kartas blmb. Angry toy blee kazkoks.

[off] 04/06/2023 17:37
banned

[off] 04/06/2023 17:31
isimylejas ir godas aimina