. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Idomu zinoti kokes Peles ir Ausines naudojat
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Idomu zinoti kokes Peles ir Ausines naudojat
DYLE
Pelė iš maximos, ausinės iš rimi. Šypsosi2
 
Feja
DYLE parašė:

Pelė iš maximos, ausinės iš rimi. Šypsosi2

Mano viskas iš maximos Šypsosi2
 
Salomas
Mouse: Razer Lancehead Tournament Edition Black http://playpro.lt...nt-edition... sensivity 1.2 kartai gerai einas kartais ne nesuprasi Šypsosi2
 
Salomas
Mouse: Razer Lancehead Tournament Edition Black http://playpro.lt...nt-edition... sensivity 1.2 kartais gerai einas kartais ne nesuprasi Šypsosi2
 
Alpha
Mausas neblogas bet ausines sudas
 
Alpha
Mano nuomone razer bent jau ausines pernelig pergiremos daug zemu o naudos jokios duslus garsas gerai nesuprasi per koki atstuma priesininkas randasi, mausai neblogi nesokineja rankoj patogei guli licnu knopkiu begales neturi pliusas cs losent, minusas laido sarvai greit pareina.
Pats naudoju Klim Aim RGB Mausa, Klim Puma pro gamer ausines, Klim Dominatio RGB klavetura, Klim Chroma RGB MausPad
Lietuvoj nera kur pirkti tik DE kainos ne kosmines o kvalitetas geras
 
Alex
Pipiras parašė:

Mano nuomone razer bent jau ausines pernelig pergiremos daug zemu o naudos jokios duslus garsas gerai nesuprasi per koki atstuma priesininkas randasi, mausai neblogi nesokineja rankoj patogei guli licnu knopkiu begales neturi pliusas cs losent, minusas laido sarvai greit pareina.
Pats naudoju Klim Aim RGB Mausa, Klim Puma pro gamer ausines, Klim Dominatio RGB klavetura, Klim Chroma RGB MausPad
Lietuvoj nera kur pirkti tik DE kainos ne kosmines o kvalitetas geras
 
Alex
per mazai tu zinai vaikeli...razer ir steelseries firma pati geriausia buvo cs 1.6 laikais, po ju atsirado visokiu clonu ir dar 1 firma gera kuria sukure Heaton ir Spawn is buvusio SK clano vadinasi XTRFY M3 Mouse ir HyperX ausines ir mousas...o tavo Klim plim kazkoks sudas neaiskus, bet neesme visi sitie dalykai cse, nes kaip sakoma jei neturi ranku ir proto tu vistiek liksi botu, o cia tik priedai kurie padeda kazkiek ir tiek !!!
 
Alex
aimLess tumsas parašė:

Nu as jau snarglius budams su mazu sensivity zaisdavau, nes brolis taip zaisdavo Šypsosi2 Daugelis manau su mazu zaidzia
 
Alex
jei Large taikinukas tada drozejas, kitaip sakant sprejini saudidamas ir sensas mazas nes ant reakcijos gaudai zmogu ir sprejinant taikinuka valdyt geriausiai, jei Small taikinukas tada turibut didesnis sensas ir vadina juos AIMeriais nes saudo po 1-3 kulkas, jei sprejinsi su Small tada labai sunku suvaldyt taikinuka...populeriausias buvo Large arba Small, medium mazai kas naudodavo tais laikais...geriausias sensetivity ant Large eina 2.0-2.5 o Small eina nuo 2.5-3.0 be akseleracijos windows ir Windows sens turibut 6/11 ir lose visi beveik ant rezoliucijos 640Х480 arba 800X600 daugiau nestate niekas, bet irgi cia tik statistika...kas kaip ranka ivalde tai ir los kaip jam patinka !
Redagavo Alex 15/06/2018 22:49
 
Alpha
Nu as ne vaikas savu turiu, xaidziau as ta cs nuo 5 iki 8 klases cia gal pries 10 metu, ir tik dabar vel pradejau keli men, o del visu tu ausiniu ir mausu daug ka isbandziau per tos kelis men atsisiunti nepatiko siunti atgal siuntes kitas nesvarbu maus ar ausines, tesiok sakau nahuj moket uz ausines 250 jai uz 70 gali gaut tokios pacios kokibes ir dar su micru geresniu, o del mauso skonio reikalas ir patogumo ar uz 200 ar uz 40 tas pats sudas skirtumas minimalus zaidime nlb pajusi, ausines pagrindas manau. O kas tarp vairo ir sedines sedi ta vadinama tarpine gali treniruotis botas nebotas svarbu noro turi
 
Alex
tai tu dabar saves paklausk kodel per WCG ar kita gera prizini turnira visi geriausi clanai nelose su tom pelem ir ausinem is maximos ar kitu parduotuviu ? Šypsosi2 manau pats atsakima zinosi...jei zmones lose reiskia patogu viska valdyt ir klausyt ar ne taip ? Šypsosi
 
Admin
Juokingi jūs man su savo firminėmis ausinėmis, pelėmis ir t.t. Šypsosi2 žaidžiu kaip Fėja sake su maksimos acme ausinėm, pele ir klavietūra ir kilimėliu už pora euru iš turgaus. Su beveik default configu ir vistiek daugelis verkiat, kad pereičiau kai ateinu šaudyt, nes vieni vartai būna. Šypsosi2 Supraskit vieną dalyką, jei botas esi, tau nepadės nei pelė nei niekas kitas, jei tu moki ir supranti šį žaidimą, tai tu viską susipirksi už 10 eurų ir būsi skilas. Šypsosi2
Kalbant apie sensa, ant nono kai lošiau buvo 3, ant steam dabar 5 ir kažkaip stebuklingai šaudau atsipūtęs. Šypsosi2
 
http://www.siauliu.lt
Alex
haha tu zaidi publice vaikine tau ir nesuprast...bet ant gero turnyro 5vs5 kokio su pinigineis prizais tave isjuoktu ir sedetum minuse su savo pele ir ausinem is maximos
 
Admin
Tu gal eik pamiegok? Šypsosi2 Išlįsk iš to virtualaus pasaulio ir atsipalaiduok truputuką Šypsosi2 Vėjus kalbi kaip retą Šypsosi2 Žaidime jis turnyrų ieško, turnyrus renkite realiam gyvenime, o ne žaidimuose. Šypsosi2 krepšinis, futbolas, pilna sporto šakų, o jie į žaidimą žiūri kaip į gyvenimą Šypsosi2 žiaurūs jūs Šypsosi2 px man kažkaip kur kas kaip ką man padarytų virtualiai, bet serveryje mūsų kažkaip sunkiai sekasi kol kas padaryti Šypsosi2
 
http://www.siauliu.lt
Alex
juokingas tu Hatri man nes nesupranti visu mazu niuansu, pingas, tavo provaideris ar geras ar blogas poto botai-uzsieneciai serve sedintis uz kampo, saudo i savus ir maso isiklausyt kas kur....is visu situ paminetu mano dalyku nes tie "Cha chaalykai" neskaitant configa defoult ar ne, padeda tavo komandai laiminet !!! nestatyk save auksciau nes nesi tox !! palosk mix.eu ir iskart suprasi kad tavo peles, ausines is maximos nieko verti bus, minuse sedesi ir man atrodo vistiek nesuprasi kodel nelenda Šypsosi2
 
Alex
tu Hatri ant asmenybiu nepereidinek...provokuot ir as moku su tavo marozu kalba...eik pamiegok, virtualus pasaulis ir t.t.....uzaug geriau tu is to pasaulio, nei tu zinai kas per zmogus su tavim diskutuoja, nei as tau idomus nei tu man ! dar neaisku ar tu esi svarus su feja tam jusu virtualiam pasaulije...nemanau kad kazkas dristu jusu tikrint nes esat gi "head admin" ha !!!
Redagavo Alex 15/06/2018 23:29
 
DYLE
Ko jūs čia pilstot iš tuščio į kiaurą. Faktas tik vienas - su kokia pele ir ausinėmis žmogus pripratęs žaisti, su tokia jis ir žais, nesvarbu ar tai razer ar acme firmos. Kiek žaidęs public/mix su razer/steelseries, negaliu pasakyti, kad jos išsiskyrė nuo Acme firmos (esminis skirtumas - patogumas), bet tai neįtakojo pačių rezultatų. Pagrinde pajutau skirtumą žaidžiant hns (apie 5 metus), tai galiu pasakyti tik tiek, kad tai turbūt vienintelis cs modas kur pelė daro didžiausią įtaką dėl visų dpi/hz ir kitų mouse rate..

PS blogam šokėjui ir kiaušai trukdo. Mirkt
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim