. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: wellom`
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
wellom`
mexis1337
• Tavo slapyvardis žaidime?
wellom`
• Tavo amžius?
Man yra septyniolika (17) metų
• Tavo skype id?
cdn1.iconfinder.com/data/icons/3in1-social-media-piconic/512/696454-skype-32.pngmexis1337
• Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime?
Į šį žaidimą įsitraukiau kažkur nuo 2009 metų, esu padaręs nemažai pertraukų bet vis norisi vakarais įsijungti ir prisiminti senus laikus..
• Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą?
Esu migravęs nemažai projektų taip pat jų prižiūrėjas keletą iš jų administravęs ( kaip antras savininkas ) dauguma jų užsidare, vienetai išliko gyvuojančių. Patirties su administratoriaus komandomis turiu pakankamai (amxmodmenu; ipRamus
• Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas?
Kadangi esu atsakinga asmenybė galiu drąsiai teigti, kad gavus pareigas nepiknaudžiauti jomis kaip daugelis mėgsta tai daryti
• Ar susipažinai su projekto taisyklėmis?
Kadangi esu projekte vienas iš senesnių žaidėjų t.y senbūvių, taisyklės yra išanalizuotos ir dėl jų problemų kilti neturėtų
•Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus:
Pagrindinės mano charakterio teigiamos savybės - draugiškumas, bendravimas su žmonėmis, savęs neiškėlimas į viršų, darbštumas, pagalba kitiems, sąžiningumas. Visada stengiuosi padėti iškilus bėdai, tiek naujokams, tiek kitiems žaidėjams. Tai turbūt rodo dar didesnį norą tapti administratoriumi. Taip pat visuomet stengiuosi išvengti nereikalingų konfliktų , nesistengiu būti idealas , visuomet elgiuosi savaip, stengiuosi lygiuotis į pačius geriausius, Reputacija yra neutrali forume bei serveryje. Neigiamos savybės turbūt būtų - nekantrumas, užsispyrimas, klaidų darymas, iš kurio aš galiu pasimokyti.

http://steamcommunity.com/id/mexis1337
Robery y y y
N18. prieš

Feja
Kaip tau tai galima išimtį padaryti dėl metų. Už.

MALATUN
Pries

Bulka
Prieš, pats turbūt žinai dėlko Šypsosi

FunkyMan
As busiu Uz. Daznai matomas, pasaudo ir kiek as maciau ramus ne problematiskas veikejas.

Admin
Dėl amžiaus nesmerkit, pats pasakiau jam pildyti, nes įgavo mano palankumą dėl savo aktyvumo abejose serveriuose, savo ramaus būdo ir ilgo laiko praleisto mūsų projekte. Vertinkite jį kaip žaidėją, žmogų mūsų projekte.

http://www.siauliu.lt
Inn
Vasaros metas, admisnistracijos trukumas. Suteikite jam ta administratoriaus teiseis tik kad serveri priziuretu

Vegas
Už. Normalus čiuvas, pašaudo, aktyvus, galima pabendrauti. Tikiuosi ir gavęs admin, toks pat išliksi. Šypsosi

tb
Vasara. Įkaitę kūnai. Poilsio laikas. N~~~18.. UŽ Šypsosi

Chali
Už, trūksta adminų

Delis
Uz Sveika(-as)

aimLess tumsas
Prieš Šypsosi

Admin
Suteiksim šansą. Apie 9 vakaro susisiek su manimi asmeniškai per skype.

http://www.siauliu.lt
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 23/01/2022 17:40
Dažniausiai po žemelapio pasikeitimo

[off] 23/01/2022 15:07
per kiek laiko nuo bankinio vip pirkima isigalioja zaidime vip galimybes ? Nustebęs

[off] 23/01/2022 09:36
Laba ryta Šypsosi

[off] 22/01/2022 12:03
laba ryta gero savaitgalio visiems

[off] 22/01/2022 02:39
liuks galės i topus prasimust Šypsosi2