. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Cocaina
Peržiūrėti temą
Noriu buti priziuretoju :)
Išviso balsuota : 0
 Spausdinti temą
Cocaina
Cocaina
Administratorių atrankos anketa:
*** Temos pavadinimas: Tavo slapyvardis. - Cocaina Šypsosi everyone likes me Šypsosi2
Tavo slapyvardis žaidime? Cocaina
Tavo amžius? 21
Tavo skype id? Dangaus vaikis, naujas skype nes seno nebeatsimenu prisijungimu Šypsosi
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Uoj tikslaus laiko tikrai nepasakysiu, bet zaidziu ne metai ir ne du Šypsosi zaidziu gal apie 7metus jai nedaugiau, bet tai kad zaist steame ir t.t apie pora metu Šypsosi patries tikrai turiu ir stengsiuosi nenuvilti nei vieno, bet po pertraukos reik priprast ir sugryzti i forma tad siuo metu tikrai nesu pacios geriausios formos ir sugryzti po ilgo laiko nera taip paprasta kaip atrodo Šypsosi2 bet nieko , viskas greit ir prizadet ta tikrai galiu , nes vel uzsikabliavau sitame galvos taskymo zaidime, vaikystes zaidimas isliks visada geriausias. Šypsosi2 p.s. tie kam patinka cs:go tai geriau gryzkit cia ir junkites prie serverio komandos Šypsosi
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? - priziurejas ir buves adminu ne vienam serveryje ir nusiskundimu nebuve Šypsosi ilgiausiai buvau priziuretoju serveryje legendinis.net Šypsosi ( senas nick budavo Happy* kas zaide ir mate mane zino kad nesu toks blogas) Šypsosi) is betvarkes greit pasidare tvarka aisku ne mano vieno pagalba bet suprantu viska kaip reikia elgtis, ir labai gaila , del to serverio, kad jo nebera, bet manau sitas tikrai pakeis jo vieta Šypsosi p.s. pertrauka apie gerus 2 metus, nes kompas buvo numestas i kampa ir kai prisijungdavau budavo net neidomu sedet prie jo iki dabar, kai tik turi laisvo laiko ir eini i serveri kuriame patinka leisti laika ir t.t. zodziu kas norejo tas suprato, as cia nebruzinsiu visu, bet manau zmonem tikrai patiksiu, o jai ne stengsiuosi padaryti taip kad butu viskas tvarkoi Šypsosi
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? - tikrai busiu draugiskas, bendraujantis ir visada stengsiuosi prilaikyti tvarka Šypsosi daznai prisijungsiu ir ne tik. prizadeti galiu tiek kad tikrai stengsiuosi ir praleisiu laiko tiek, kiek tik galesiu ir stengsiuosi kad nebutu nusiskundimu, o tik geri atsiliepimai kurie reikalingi tiek serveriui tiek komandai kuri stengiasi del musu visu, kad visi butume patenkinti kai prisijungiame ir leidziam savo brangu laika saudydami i galvas Šypsosi2
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? - taip Šypsosi
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus.
Esu paprastas ir bendraujantis kaip ir minejau. Esu linksmas, bet reikia suprast ta, kad Jaigu su manim gerai, as irgi gerai,ne visada vissem buna gera nuotaika ,bet stengiuosi but visada linksmas ir geros nuotaikos, kam gi gadint kitu nuotaika jai, pats turi susitvarkyt su tuo Šypsosi nesu angeliukas kaip daugelis musu, bet counter strike prisijungt ir pasaudyt galvas tikrai patinka ir tam rasiu laiko, gryzau po ilgo laiko pertraukos ir draugas pasiule pazaist sitam serveryje, nezinau man jis patiko tiek serveris, tiek zmones, nors realiai ju nepazystu, bet sulaukiau ir pagalbos ir tokio pacio atsako , koki as duodu , bentjau stengdamasis palaikyti rysi tarp zaideju, manau nieko blogo nenusikaltes ir galiu padet betkokiu klausimu Šypsosi tai manau tiek, ai ir kai tiek stengiausi ir lindau i aki savininkui tai manau tikrai busiu isklausytas ir mano paraiska sulauks demesio. tai tiek Šypsosi aciu ir geros dienos jum Mirkt gali but klaidu,tad iskart atsiprasau,bet pats kompas taiso zodzius ir tyngiu cia skaityt ir taisyt Šypsosi2 aciu uz demesi ir tikrai laukiu jusu visu demesio , nors ir girdejau kad sunku cia prasimust i priziuretojus, bet nieko nera neimanomo Mirkt nevisai blaivus siuo momentu tad, nepykit labai jai kazkas nepatiks Šypsosi2 geriau tiesiai sviesiai parasykit zinosiu ka galiu pakeist , kad butu visiem geriau nuo to Šypsosi o dabar labanaktis... Ir tikiuosi sulaukti geru atsiliepimu Mirkt

Bravo
Busiu pirmas komentatorius, nezinau kodel bet man nepatiko tavo anketa. Nepazystu taves kazkaip, maciau kelis kartus serverije bet nemanau ar to pakanka, tai galiu palinket tik sekmes nes nei uz nei pries.

Vysn1a
Mhmmm, i adminus pries.
Bet prirasiai neblogai - smegenis praploviai Šypsosi2
Tai bandyk i Seima geriau Mirkt

Alpha
Vos ne knyga parasei net nezinau kacia pasakius

Pauliusas
Pramečiau viena akim ir viskas. Pabandyk vėliau kai susipažinsi su projektu ir jo žaidėjais vietoj to,kad gautum uza.

Prieš.

Feja
Net neskaičiau, tyngiu Šypsosi2 dabar prieš, manau per anksti dar Šypsosi

Cocaina
ok

virinu
aktyvus naktim. bet dar anksti. susilaikysiu Šypsosi palauk dar

KLAIPEDINE
puse perskaiciau veliau buvo nuobodu. cia ne darbo pokalbis zmogau nereikejo tiek pletotis . as tave zinau is to servo buvai tikrai neblogietis Šypsosi2 vien uz senus laikus ir kad esi zinomas as uz tave, Šypsosi neheitinkit manes tik niekas Šypsosi2Šypsosi

Robery y y y
Pries

Admin
Atmesta.

http://www.siauliu.lt
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 30/06/2022 18:36
Tay geray bysky pabusy atsotogu vasaros

[off] 26/06/2022 23:06
nu jo bet ce kazkoke ciornaje magyja losy sau ramej yr ys oro servas pasako kad tu ajmas esy nors ystikro esy tyk vydutiniskas zaydejas jus susymastykit

[off] 26/06/2022 19:41
Sveikki su joninem .

[off] 23/06/2022 14:17
w

[off] 23/06/2022 09:52
Visiems gražaus ilgojo savaitgalio! Orą praneša nuostabų. Saulutė