. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Inzini3rius prižiūrėtojo pareigoms
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Inzini3rius prižiūrėtojo pareigoms
Inzini3rius
Tavo slapyvardis žaidime?Inzini3rius
Tavo amžius?17
Tavo skype id? rokas.isoras
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Jau kone 10 metų kaip esu šiame žaidime, tad patirties turiu tikrai nemažai. Turiu pabrėžti, jog nežaidžiau šio žaidimo kelerius metus, nes buvau perėjęs į Counter Strike Global Offensive, tačiau dabar jo nebežaidžiu, nes žemėlapiai buvo sugadinti ir apskritai, mano akimis, tas žaidimas žlugo.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Kelerius metus buvau prižiūrėtojas unban.lt projekte, kuris vėliau, kaip man yra žinoma, buvo nulaužtas. Daugiau administruoti neteko.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Pagarbą, toleranciją visiems žaidėjams. Labai nemėgstu nuolatos besikeikiančių ar įžeidinėjančių vieni kitus žaidėjų. Taip pat sukčiaujančių žaidėjų.
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Kolkas dar einu į mokyklą, tad laiko skirti šiam projektui turiu, taip pat profesionaliai užsiimu sportiniais šokiais. Esu linksmas, tolerantiškas, nuoširdus, tikslingai judantis reikalinga kryptimi tikslo link, padedantis žmogus.

Robertas
Kiek teko susidurti atrodo normalus, tai busiu už.

biceps
Perskaitei kitu anketas pamatei kad 10 metu losia ir tu taip parasei jo klaune?o gal nuo gimimo pradejai losti?Cs go netike mapai?Buvo pradzioi db viskas super!Zaidimas nepalyginamai geresnis uz seniena 1.6 kuris yra mires ir senai pamirstas,visiems siulau pereit ant go, bicepsas daugiau niekada nelos 1.6

Vegas
N-18

sevv
n-18 adminai cia, pries.

Inzini3rius
Visiškai pritariu, jog atsakomybę už tokius dalykus turi prisiimti suaugęs ir subrendęs žmogus, tačiau ne visada amžius yra nuoroda į žmogaus subrendimo lygį. 18 man sueina už poros mėnesių, tad nemanau, jog tai kliudytų kam nors.

Vysn1a
Norejau rašyti už... BET dabar PRIEŠ - savo anketoj komentuoti negalima

Pofke
Anketa atmesta

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 25/11/2022 21:31
Nuo botu apsauga, nes labai daug ataku

[off] 25/11/2022 21:23
Turėtų nusiimt auto po kažkurio laiko

[off] 25/11/2022 20:57
blet as cia jau koki puse valandos

[off] 25/11/2022 20:50
Nes per daug kartų spaudinėjai join, tai sistema auto užbanino keliolikai minučių, vėliau vėl galėsi jungtis

[off] 25/11/2022 20:44
blet gal zinot kazka as cia bandziau daug sykiu prisijungti full db piso tipo uzbanintas Šypsosi2