. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: GAMINGYTO
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
GAMINGYTO
GAMINGYTO
Tavo slapyvardis žaidime? GAMINGYTO ;3
Tavo amžius? 20
Tavo skype id? gam1nglt
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? 12metų.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? 2-3metai administruota masofkėse ir šiaip MIX serveriuose ir pora metų mIRC'e.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Tvarką serveryje, daugiau dėmesio čyterių gaudymui, profilaktinių patikrinimų, gal laikui bėgant kokį turnyrą susuksiu. Šypsosi
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip.
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Esu pedantas, labai mėgstu tvarką, turbūt kariuomenė įskiepijo, tad tvarka bus! Šypsosi2 O šiaip esu atsakingas, linksmas, kartais griežtas kai to reikia, tolerantiškas, atkaklus, mėgstu siekti savo užsibrėžto tikslo. Labai nemėgstu įkyrių žmonių ir pagyrūnų. Visada turiu savo nuomone, ir už ją einu iki galo.

Pauliusas
Už.

aimLess RFIY
Uz, senokai jau nebuvo tokio rimto kandidato i adminus, vienas is labiausiai vertu, tokie senbuviai i raudonaja sauleno knyga turetu but irasyti Šypsosi

Piccadilly
koks pacukas dar Nu nu , bet alu jau parduoda, tai uz Šypsosi2

S-HDB
Galvojau vyresnis Gamingyto Šypsosi. Aš už! Šypsosi

WON
Sitas verhas. Uz juk servo LEGENDA Šypsosi

Feja
už. ploti

Panavas
Uz

JL_Audio
Uz

Artiom
+

Kejpas

vanilla
uz

sevv
Uz.
P.s vanila matau pasirases ne akis uz aki o akis uz alki. Tai biski pats laikas nuo heros ciuhintis Šypsosi2

Pasiseke
uz Šypsosi

Feja
Kaip ir aišku čia viskas Šypsosi Priimtas. Pakviesiu tave į skype.

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 25/11/2022 21:31
Nuo botu apsauga, nes labai daug ataku

[off] 25/11/2022 21:23
Turėtų nusiimt auto po kažkurio laiko

[off] 25/11/2022 20:57
blet as cia jau koki puse valandos

[off] 25/11/2022 20:50
Nes per daug kartų spaudinėjai join, tai sistema auto užbanino keliolikai minučių, vėliau vėl galėsi jungtis

[off] 25/11/2022 20:44
blet gal zinot kazka as cia bandziau daug sykiu prisijungti full db piso tipo uzbanintas Šypsosi2