. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Mobilieji telefonai
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Mobilieji telefonai
Isejes
Taigi padiskutuokim apie mob. Ismaniuosius ir ne telefonus.
Koki tel naudojate, kokie butu pliusai minusai?
Koki telefona rekomenduotumete ir kodel?

Visad naudodavau samsungus. Bet vieną kartą nusipirkau Nokia lumia . Kameros visai neblogos, valdymas išskirtinis, bet galima prie jo priprast. Telefonas visiškai nestringa, greitas, o baterija laiko 14~ valandų naudojant internetą. Vienintelis man minusas buvo tas , kad mažoka app'u (programų) ir nesupportina Flash playerio, bet naujesnėse yra visos galimybės.

Žadu prikti nauja telefona tai ir sukuriau šita tema.
Redagavo Isejes 18/09/2016 14:29
 
http://www.sk-gaming.com/member/Isejes/
Feja
Naudoju Samsung Galaxy S6. Daug atminties, nestringa, patogus, kameros puikios (ypač selfintŠypsosi2) baterija greit įkraunama bei ne taip greitai išsikrauna. Šypsosi
 
Tiesioginis mode
Naudoju SONY xperia m4 Aqua antrą kartą tokio nepirkčiau tikrai mėgsta ir pastriginėti ir baterija ne įspūdingai laiko per pusė metų jau ir garantinį spėjo aplankyti. Kiek girdėjau iš draugų rato tai S6 ir S7 tikrai geri telefonai ir valdosi gerai ir kameros geros tikrai.
 
Tiesioginis mode
Gamis parašė:

Tiesioginis mode parašė:

Naudoju SONY xperia m4 Aqua antrą kartą tokio nepirkčiau tikrai mėgsta ir pastriginėti ir baterija ne įspūdingai laiko per pusė metų jau ir garantinį spėjo aplankyti. Kiek girdėjau iš draugų rato tai S6 ir S7 tikrai geri telefonai ir valdosi gerai ir kameros geros tikrai.


Opa aš irgi tokį pat turiu, bet maniškis nestringa, o turiu jau apie metus laiko Šypsosi2 Baterija aišku slabna ir garantiniam nėra buvęs Pfft

Na dėl strigimo tai nėra baisiai, retokai stringa , bet baterija tai nacert galiu pasakyti Šypsosi2 o tau dėl kortos nebūna problemų? sim ta prasmę? Šypsosi
 
Isejes
Tiesioginis mode parašė:

Gamis parašė:

Tiesioginis mode parašė:

Naudoju SONY xperia m4 Aqua antrą kartą tokio nepirkčiau tikrai mėgsta ir pastriginėti ir baterija ne įspūdingai laiko per pusė metų jau ir garantinį spėjo aplankyti. Kiek girdėjau iš draugų rato tai S6 ir S7 tikrai geri telefonai ir valdosi gerai ir kameros geros tikrai.


Opa aš irgi tokį pat turiu, bet maniškis nestringa, o turiu jau apie metus laiko Šypsosi2 Baterija aišku slabna ir garantiniam nėra buvęs Pfft

Na dėl strigimo tai nėra baisiai, retokai stringa , bet baterija tai nacert galiu pasakyti Šypsosi2 o tau dėl kortos nebūna problemų? sim ta prasmę? Šypsosi


Draugas turi šita telefona tai nieko gero nes jau turi pora metu tai isvis lagina.. Šypsosi
 
http://www.sk-gaming.com/member/Isejes/
pinke
Turiu iphone 5s. Tai geras labai. Ir kamera gera, ir nelagina. Gal tik problema, kad kasdien krauti reikia, bet čia pas visus telefonus dabar taip Šypsosi2 Ir šiaip toks maloniai naudojamas Šypsosi rekomenduoju Saulutė
 
Admin
Aš būsiu senamadiškas, Nokia 3310 niekas nepakeis. Kodėl?
  • Baterija laiko apie savaite.
  • Centus kainuoja, už kelių metų galėsit į muziejų parduot kaip antikvarą.
  • Nemirtingas (mesk į sieną, vis tiek nieko nenutiks).
  • Galima naudoti kaip šaltąjį ginklą, nereikia plytos.
  • Negadina akių.
  • Melodijos gal ir cypiančios, bet vibruoja gerai (moteriškai lyčiai nepakeičiamas).
  • Yra gyvatėlė grajus.


Šypsosi2
 
http://www.siauliu.lt
Se7en
Naudoju LG l80 tai niekam nepatariu pirkt lg firmos telefonu ,nes jie yra sudu sudai Šypsosi2
 
Vegas
Dabar Meizu M2 Note (tikriausiai dauguma nežinot šio telefono ). Telefonas kiniečių gamybos, bet tai nereiškia, kad kas kinų tas šūdas. Ekranas didelis, telefonas rankoje laikosi patogiai, kamera nebloga, kokybės ir kainos santykis,mokėjau prieš metus 200eur, kas už tokį telefoną tikrai neblogai.

Rekomenduoju: Apple, Meizu, Xaomi.
Nerekomenduoju: Samsung.
 
Toxedo
Nu profesoriai, gal kas turit si telefona, galvoju pirkti, tai visai idomu butu suzinoti ar apsimoka. http://pigu.lt/fo...d=11137894
 
Saulytee
Aš turiu iphone 6. Viskas būtų idealu, jei ne tas išsijunginėjimas, kai lieka pvz 30%, o lauke šaltoka..Raukosi
 
PeiLiS
Pirma, kam naudojamas telefonas bus, ko reikia is to telefono.

Antra, kokiu aplikaciju reikes.

Trecia, biudzetas.

Kaip priziurimas telefonas bus taip ir laikys. Batareika visuose telefonose sita problema yra ir niekas nepakeis. Kiekviena diena krausit nesvarbu Apple ar kinieciu.

Jei biudzetas nera didelis i apple net neziet. Isvis i apple nera reikalo ziureti, nebent darbui.

Naujausiu modeliu net neverta pirkti, kainos Everestines. Keleta modeliu senesni pasimsit ir laikys keleta metu i prieki.
 
Pofkis88
Norėčiau daugiau sužinoti apie Iphone 7, girdėjau serveryje pasirodė vartotojas Šypsosi2
 
Feja
Pofkis88 parašė:

Norėčiau daugiau sužinoti apie Iphone 7, girdėjau serveryje pasirodė vartotojas Šypsosi2


Man patinka Šypsosi2
 
FunkyMan
Pofkis88 parašė:

Norėčiau daugiau sužinoti apie Iphone 7, girdėjau serveryje pasirodė vartotojas Šypsosi2


Turiu 7 plus jau nuo rugsejo, taigi ka galiu pasakyt telefonas geras, atsparus vandeniui bei smugiam. Esu pametes ne karta ir radau tik maza bruoza, zdz geras tlf BET. Nezinau ar sutvarke jau sita problema ar ne, bet man teko nest taisyt nes jei tu perasai is iCloud atminti is kito i 7, gali but kad 7 prades puliuot. Ekranas strigs ir t.t. Man sita sutvarke, bet sutvarke ir "home button" taip kad jis pasidare tokio pat jautrumo kai nekalta panele.

Pliusai: Grazus, patogus kaip visada, greitas, lengvai labai naudotis, kamera superine megstantiem snapchat ir pns naudot Šypsosi Telefono garsekalbei tiesiog 10/10, muzika 3x garsiau negu is iphone 6.

Minusai: Brangus, gali kilti problemu perrasius data is iCloud i 7 iPhone, RIP JACK. Labai minusas kad negali muzikos klausytis ir krautis telefona, nebent bluetooth ausines kokias turi.

Aj dar ka pamirsau, baterija labai gerai laiko (Bet cia tikriausiai visos naujos baterijos) Dar pakrovius ryte islaiko visa diena, naudojant snap, ig fb narsykle ir t.t., bei muzika klausant vos ne visa diena.

http://www87.zipp.../file.html
Video kai cia buvo taip kad ekranas tiesiog uzluzo ir niekas neregavo (bandziau viska). Taisyt teko nest, tai kodelgi nesudauzius... Problema buvo tame kad apple kurejai kazkokia nesamone buvo pridirbe, tai kitame update sutvarke. Po to laiko nebestringa ekranas.
Redagavo FunkyMan 28/12/2016 19:21
 
skelkcielka
Pofkis88 parašė:

Norėčiau daugiau sužinoti apie Iphone 7, girdėjau serveryje pasirodė vartotojas Šypsosi2



Turiu ir aš 7, naudoju nuo rugsėjo, priekaištų neturiu. Baterija laiko visą dieną, nors naudoji telefoną be perstojo, kamera super, stereo garsiakalbis super, greitis irgi. (Gali uždaryti programą jai net nespėjus atsidaryti). Tas, kuris nesiklauso muzikos per telefoną tai minuso jokio nepastebės. Jei kas turėjo senesnius iphonus tai bus keistas tas „mygtukas“, bet man patinka Šypsosi
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always