. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Public serverio pasiūlymas
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Public serverio pasiūlymas
Dzionis
Mano pasiūlymas būtų toks..
Kadangi į serverį prieina visokio plauko žaidėjų, norėčiau pasiulyt, kad savo teammates galėtumėm prabėgt kiaurai, nes dabar kai kurie mašosi specialiai, kiti iš nemokšiškumo Šypsosi
 
Isejes
sakau preis.
 
http://www.sk-gaming.com/member/Isejes/
sajanas
grieztas pries. vis gi cia public paprastas servas, nereikia jokiu pricindalu. kiaurai vaiksciosimas turi ir savu minusu, kai reikia, kad kur nors pvz uzkeltu Šypsosi2 tikrai nereikalinga
 
Songokas Vedzitas
Kategoriškai prieš. Tie netikėtumai iš komandos nariu ineša savotiško žavesio Šypsosi2
 
PeiLiS
Tokiu nesamoniu tikrai nereikia. Labai retai kada kas pasimaiso. Jei taip atsitinka, kad zmogus vos ne kekviena round maisosi, tai ka padarysi - duoti jam pailseti.
 
samanta
Pries. Retai kada maisosi, uzkelt niekur neis.
 
Se7en
Man ir nepatinka sitas pasiulymas kaip ir daugeliui...aisku nepriestarauju,kad tikrai buna kai maisosi ir nervina,bet nevisada gi tai buna ,ir tikrai tai butu tik zaidimo iskraipymas. Man jau jo iskraipymas atrodo tie css map`ai tai jei dar sita idetu tai isvis paleva Šypsosi2
 
Agnyte
Nereikia to. Prieš
 
Pofkis88
Nereikia
 
Admin
Oi ne ne ne, tokių nesąmonių pas mus nebus.
 
http://www.siauliu.lt
bpts
nei plius nei minus, kazkokiam serve yra kad begi kiaurai, bet imanoma ir uzkelt Šypsosi
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim