. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: ban dėl sg/alias
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
ban dėl sg/alias
sajanas
Paprastas pasiūlymas : jeigu baninam žaidėjus dėl sg/alias nuotraukų , nedėti pernament bano. Nes vis dažniau atsiranda nežinančių, kas tai yra ir kaip tai daryt. Kartais nuoširdžiai gaila žaidėjų, kurie įtikinamai pasiaiškina,jog nesupranta, ko iš jų reikalaujama(nu arba lesa smegenis,kad nesupranta). Tokiu būdu prarandam nemažai normalių ir draugiškų žaidėjų.Tiesiog ,jeigu įkelia iš kitur, įkelia ne serveryje būdami, ar vpš neikelia, bana dėti 24 valandom, o ne pernament. Praėjus tai parai vėl paprašyti tų pačių nuotraukų. Įkels , puiku, suprato kas kaip, nebesikartos. Vėl atmazins - tada svarstyt jau moderatoriam, pernament banas ar trumpiau. Žodžiu, tikiuosi mano siūlomą idėją supratot Šypsosi
 
sair3x
sajanas parašė:

Paprastas pasiūlymas : jeigu baninam žaidėjus dėl sg/alias nuotraukų , nedėti pernament bano. Nes vis dažniau atsiranda nežinančių, kas tai yra ir kaip tai daryt. Kartais nuoširdžiai gaila žaidėjų, kurie įtikinamai pasiaiškina,jog nesupranta, ko iš jų reikalaujama(nu arba lesa smegenis,kad nesupranta). Tokiu būdu prarandam nemažai normalių ir draugiškų žaidėjų.Tiesiog ,jeigu įkelia iš kitur, įkelia ne serveryje būdami, ar vpš neikelia, bana dėti 24 valandom, o ne pernament. Praėjus tai parai vėl paprašyti tų pačių nuotraukų. Įkels , puiku, suprato kas kaip, nebesikartos. Vėl atmazins - tada svarstyt jau moderatoriam, pernament banas ar trumpiau. Žodžiu, tikiuosi mano siūlomą idėją supratot Šypsosi


Tau didžiausias pliusas.
 
skelkcielka
 
Admin
Manau taip ir darysim su alias ir sg nuotraukomis.
 
http://www.siauliu.lt
Se7en
Gera mintis Šypsosi
 
Daytek
Tikrai gera mintis, as irgi buciau UZ
 
mC
Labai gera mintis
 
Feja
nu man tai ne gaila tu durneliu, kurie apsimeta, jog nežino kas tas sg ss ar alias, o žaidžia kaip skillai. Mirkt

P.S tai jeigu išeina iš servo, tarkim suprato kas tas sg ss ir pasidaro kitame serveryje, kaip žinosit, kad pasidarė, jog būtų sg ir tada pasidarė nuotrauką? Gal supratot ką turiu omeny Šypsosi2 nes aš nelabai supratau ką parašiau, bet mintį supratau Šypsosi2
 
sajanas
paprašyti neišeiti iš servo/ pagal nickus nužudymų kampe/ pagal chatą/ pagal esamą mapą serve( jei jau būtų 16bit,dažnas supanikavęs manau nubėgtų į random servą padaryt nuotrauką,neatsižvelgiant, koks mapas buvo Šypsosi2Šypsosi2 )
 
skelkcielka
Sair3x iš servo nepabego, jis ale nežinojo kas tas sg ss, jis nepadarė to ss, galiausiai Tamsta dėjo baną. Tada sair3x pasiklausė kaip daryt tą sg ss ir padarė kitam serve ir įkėlė čia.
 
DOHC
o jeigu zmogus supranta, gauna bana parai, nesukelia ss/demo ir po paros gryzta su kitu niku ir toliau zaidzia...ir taip kaitalios nikus po kiekvieno bano, kol atseksim pagal IP kad cia tas pats asmuo, praeis nemazai laiko...manau reikia daryti permament, ir tikrai zmogus suprantantis sukels viska ka reikia, kad toliau zaistu, o kas nesupranta, tai nezinau dar tokiu skilu kurie nezinotu ka reiskia ss sg ir demo...ne akmens amziuje gyvenam....ir stebuklu nebuna, kad "skilai" tik fragus zino o viso kito nezino....

manau pries tai tvarka buvo gan efektinga ir reikia palikti kaip buvo...
 
sajanas
Nu tai gerai, tame ir idėja, kad nebanint visam laikui neturint tvirtos priežasties. Nes dabar adminams laisvė yra didelė - nepatinka, paprašo sg/alias ss,, neatsako žaidėjas per minutę, bum amžinas banas.Poto reziume forume, jog neatrašei man nieko,dėl to nebežaisi pas mus. Permm banas uz wh/aim/speed pagal mane turėtų būti. Lai žaidžia su kokiais nori nickais, jeigu bus įtartinas,anksčiau ar vėliau bus dar kartą patikrintas.Nepraslysta tokie, vis gi karma atlieka savo darbą
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim