. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Turnyras - !!
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Turnyras - !!
Isejes
Sveiki, Na dar kartą pabandysiu "prakišti" savo ideają jums.
Turnyras 5x5!



Turnyro registracija truks iki Gegužė 10d.

Gegužė prasides 13-14d. Susitarsim su komandu kapitonais laika ir valanda, bus vakarais!



Turnyro planuojamas formatas - 8 komandos/2 grupes. Is grupes iseis po 2 komandas ir tolimesni etapai bus zaidziami bo3 (BEST OF THREE) sistema.

Turnyro mapai - de_dust2/de_inferno/de_nuke/de_tuscan/de_train/de_mirage

Galvoju, kad galima būtų tokiu principu padalinti mums kažkokius prizus :

Pinigai bus pervedami i banko saskaita su irodymais, arba paremti i projekta


3 vieta- 5 Eurų

2 vieta 15 Eurų

1 vieta- 20 Eurų

Norint uzregistruoti komanda, komentaruose pavizdys : SK - face,SPAWN,walle,vilden,fiskar.

Arba i skype : poze123


SEKMES!

TOURNEY 2017 RULES (Taisykles)

1. Kova

Pirmas turas: pogrupiai. Kiekviena komanda zaidzia uz dvi puses: puolima ir ginyba. Pradzioje kovos zaidziamas knife round’as, ji laimejusi komanda renkasi puse: puolima arba ginyba. Tada zaidziama 15 raundu ir komandos keiciasi pusemis, tada kova vel 15 raundu. Komandai pirmai laimejusiai 16 raundu(puolimas + ginyba) uzskaitoma pergale, bet zaidimas tesiasi toliau, kol bus suzaisti visi 30 raundu, nes skaiciuojant grupes taskus vieta grupeje gali reiksti laimetu/pralaimetu raundu santykis.

Vienas raundas tesiasi 1:45 min.

2. Zaidejo nustatymai - CVAR

Zemiau esancios komandos turi atitikti zaidejo nustatymus:

• cl_allowuploud 1

• cl_lc 1

• cl_lw 1

• cl_pitchspeed 225

• cl_showevents 0

• cl_movespeedkey 0.52

• cl_pmanstats 0

• gl_picmip 0

• gl_monolights 0

• gl_polyoffset 0 - 4

• gl_max_size higher than 128

• lightgamma 2.5

• texgamma 2.0

• s_show 0

• s_a3d 0

Kitos komandos gali buti pasirenkamos zaidejo.

Visos blogos komandos, prisijungus i serveri, bus is karto pakeistos i tinkamas.

3. Zaidejo nustatymai - nelegalus skriptai ir bindai.

Pagal taisykles visi skriptai yra draudziami, isskyrus buy script(pirkimosi skriptus).

• Turn Script [180° ar pan.]

• -mlook Script

• Stop-Shoot script

• Centerviewscrip

• Norecoil-Script

• Burstfire-Script

• Jump- & Bunnyhop-Script[sokineti leidziama tik pavyzdziui: bind "x" "+jump"]

4. Zaidejo nustatymai - 32 bit

Kiekvienas zaidejas privalo Counter-Strike zaidime nustatyti 32bit spalvu raiska. Jeigu zaidziama window rezime, windows spalvu raiska privalo buti 32bit.

5. Zemelapiai

• de_train

• de_dust2

• de_nuke

• de_inferno

• de_tuscan

• de_mirage


6. Zaidimo taisykles

7. Skydas

Tactical shield yra grieztai draudziamas.

8. Bugu naudojimas

Bugu isnaudojimas yra grieztai draudziamas. Uz pirmaji bugo panaudojima, nebent jis yra aiskiai tycinis, komanda yra baudziama ispejimu, antraji karta komanda panaudojusi bet kuri buga baudziama techniniu pralaimejimu. Jeigu bugas nebus paminetas zemiau, administratorius turi teise priimti sprendima savo atzvilgiu.

9. Kovos eiga

· Vaiksciojimas ant sienu ar skywaling yra grieztai draudziamas.

· "silent bombs"Verkiubombos padejimas taip kad ji neskleistu jokio garso) yra draudziamas.

· Bombu padejimas tokiose vietose, kuriose jos nebutu galima isminuoti ar isminavimui reiketu keliu zaideju yra grieztai draudziamas.

· Zaidejo pakelimas(boosting) yra leidziamas, isskyrus i tokias vietas, kur teksturos, sienos, lubos ar grindys taptu permatomos yra draudziama. Daugiau skaityti zemiau.

· Flashbugs yra grieztai draudziama.

· „Mapswimming“ arba „Floating“ yra draudziami.

· „Pixelwalking“ yra draudziamas(sedejimas ar stovejimas tose zemelapio vietose, kur zaidejas tampa nematomas).

· Tylus isminavimas ar minavimas panaudojant kita garsa yra draudziamas.

· Tycinis komandos "kill" naudojimas laikomas savizudybe. Bet sutartiniai, masiniai komandos naudojimai sia komanda yra draudziami.

10. Serveriu issijungimas ar zaidejo dingimas.

Jeigu kovos metu turnyro serveris issijungia, kai dar nebuvo suzaisti trys raundai, kova bus pradedama is naujo rezultatu 0-0. Jeigu raundai jau buvo pasibaige, kova pradedama su mp_startmoney 5,000 ir rezultatas skaiciuojamas toliau nuo paskutiniojo raundo. Jeigu serveris issijungia antroje zaidimo puseje, pirmosios puses perzaisti nereikia.

Jeigu zaidejo kompiuteris issijungia pries pirma nuzudyma, kova bus pradeta is naujo. Jeigu zaidejas dingsta, kai pirmas raundas jau pasibaiges, gale to raundo bus uzdeta pauze ir zaidejui atvykus kova bus pratesta. Jeigu zaidejas nebegales testi kovos, komandos kapitonas ar atstovas privalo tai pranesti kovos administratoriui. Jis imsis atitinkamu veiksmu.

11. Pratesimas

Imanoma, kad komandos zais pratesimus. Jeigu taip atsitinka, komandos pradedamos kova ta pacia puse kaip pradejo kova(3 raundai uz viena puse, 3 uz kita). Kova pradedama su startmoney 10,000.

12. Demo irasai

Kiekvienas zaidejas privalo irasineti kovos in-eye demo irasus. Irasa privaloma laikyti 3 dienas po kovos. Jeigu administratorius jo pareikalauja, jis gali buti ikeltas per 24 valandas, jeigu demo irasas nepatalpinamas - komandai uzskaitomas tech. pralaimejimas. Galima prasyti daugiausiai triju priesininku irasu.

13. Masinis rasymas

Tycinis administratoriu ar priesininku izeidinejimas, ar masinis rasymas kovos metu, ar po jos, bus nubaustas. Bausme bus priimta pagal nusizengima.




14. Komandai, nesusijungusiai per 15 minuciu nuo kovos laiko pradzios iskaitomas pralaimejimas.

15 Pries kova visi zaidejai privalo padaryti dumines granatos paveiksleli su paspaustu TAB .

Kiekvienas zaidejas privalo irasineti kovos in-eye demo irasus nuo kovos pradzios.

16 Taisykles gali buti koreguojamas vyr. administratoriaus, pranesant apie jas komandoms.
Redagavo Isejes 06/04/2017 22:49
 
http://www.sk-gaming.com/member/Isejes/
blindex
Mažai kas surinks tuos 5 žmones į turnyrą ir neatsiras pakankamai norinčių bet idėja gera.
 
deftsu
Po 5 zmones surinks, tik kazin ar atsiras 8 komandos norincios zaisti
 
Admin
Jei atvyrai, tai ties pusę atsibodo skaityti, labai neįdomiai čia viskas surašyta. Tai jau yra minusas, nes tiesiog nesudomino tema, jau turint omenyje vien tai, kad tekstas yra kopijuotas iš kitur, o ne pačio rašytas. Tekstas ilgas, mintys padrikos, vėjai prirašyti. Tai pat abejoju ar jums pavyks surinkti tiek žmonių iš mūsų projekto. Dėl manęs mėginkit, bet tikrai netikiu. Todėl ir pats neapsiimu tuo, laiko gaišimas.
 
http://www.siauliu.lt
Salucha
nu čia ne vėjai surašyti,čia tiesiog surašytos taisyklės RIMTO turnyrno.
 
Robery y y y
Nesusirinks tiek komandu
 
KOB
geriau darykit 3x3 turnyra 2x2 mapuose, zymiai idomiau bus , nes cia tikrai 8komandos nesusirinks
 
mhm
galim pameginti ir kiekvienas turi suraskit po 5 zmones kurie los Šypsosi
 
wores
Tiek tikrai nesusirinks, zymiai geriau kaip KOB minejo, 3x3, Šypsosi. galu gale 1x1 tai tikrai daugiau susirinks Šypsosi
 
https://steamcommunity.com/profiles/76561198354911
Pofkis88
2x2 arba 3x3, 5x5 nesugaudysi visų
 
Admin
Neimkit mano komentaro labai į širdį, tiesiog tie turnyrai, na juokingai skamba man. Šypsosi Geriau va, pasiorganizuojam surenkam dvi rimtas komandas ir 10x10 ar 12x12 užrakintame serveryje smagiai pasišaudom. Šypsosi
 
http://www.siauliu.lt
mhm
Hatris parašė:

Neimkit mano komentaro labai į širdį, tiesiog tie turnyrai, na juokingai skamba man. Šypsosi Geriau va, pasiorganizuojam surenkam dvi rimtas komandas ir 10x10 ar 12x12 užrakintame serveryje smagiai pasišaudom. Šypsosi

geras varianta Sveika(-as)
 
Vlad1k
Padaryk 1x1 ir bus gerai. Laimesiu, ir galesiu parukyt nusipirkt.
 
wores
mhm parašė:

Hatris parašė:

Neimkit mano komentaro labai į širdį, tiesiog tie turnyrai, na juokingai skamba man. Šypsosi Geriau va, pasiorganizuojam surenkam dvi rimtas komandas ir 10x10 ar 12x12 užrakintame serveryje smagiai pasišaudom. Šypsosi

geras varianta Sveika(-as)


Man rods, kad Tau visi variantai geri, tik nereikia lyst į šikną (kaip sakoma) Šypsosi. Man įdomu su kokiu Tu nick žaidi serveryje, bandydamas čia forume kažką įrodyt, nes jeigu išvis nežaidi, tai nėra tolko Tau kažką čia įrodinėti Šypsosi
 
https://steamcommunity.com/profiles/76561198354911
mhm
wores parašė:

mhm parašė:

Hatris parašė:

Neimkit mano komentaro labai į širdį, tiesiog tie turnyrai, na juokingai skamba man. Šypsosi Geriau va, pasiorganizuojam surenkam dvi rimtas komandas ir 10x10 ar 12x12 užrakintame serveryje smagiai pasišaudom. Šypsosi

geras varianta Sveika(-as)


Man rods, kad Tau visi variantai geri, tik nereikia lyst į šikną (kaip sakoma) Šypsosi. Man įdomu su kokiu Tu nick žaidi serveryje, bandydamas čia forume kažką įrodyt, nes jeigu išvis nežaidi, tai nėra tolko Tau kažką čia įrodinėti Šypsosi

plus ciuveli niekam as nelindu i sikna kaip pagal tavo vaikiska proteli. pats serve buk on tada ir matysi. o jeigu sedi bbz kur ir man akys draskyti tai as tau taip ramiai pasakysiu su kojytem iseik i kiema gryna ora pakviepuok. Šypsosi
 
Tamsta
Hatris parašė:

Neimkit mano komentaro labai į širdį, tiesiog tie turnyrai, na juokingai skamba man. Šypsosi Geriau va, pasiorganizuojam surenkam dvi rimtas komandas ir 10x10 ar 12x12 užrakintame serveryje smagiai pasišaudom. Šypsosi

Tai cia ir paciame serveryje 12x12 bet kuria diena gali pasisaudyt neorgonizuodami nieko. Šypsosi2
 
Admin
Tamsta parašė:

Hatris parašė:

Neimkit mano komentaro labai į širdį, tiesiog tie turnyrai, na juokingai skamba man. Šypsosi Geriau va, pasiorganizuojam surenkam dvi rimtas komandas ir 10x10 ar 12x12 užrakintame serveryje smagiai pasišaudom. Šypsosi

Tai cia ir paciame serveryje 12x12 bet kuria diena gali pasisaudyt neorgonizuodami nieko. Šypsosi2


Turiu omenyje be botu, susiderinti, kad normaliausi žaidėjai ateina tokiu tokiu laiku ir viskas Šypsosi
 
http://www.siauliu.lt
Tiesioginis mode
Hatris parašė:

Neimkit mano komentaro labai į širdį, tiesiog tie turnyrai, na juokingai skamba man. Šypsosi Geriau va, pasiorganizuojam surenkam dvi rimtas komandas ir 10x10 ar 12x12 užrakintame serveryje smagiai pasišaudom. Šypsosi

Manau neblogas variantas. +
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always