. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Padekit issirinkti laptopa
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Padekit issirinkti laptopa
PeiLiS
Kadangi mano dabartinis laptopas yra "loan" is univero, man ji reikes atiduoti arba nusipirkti ziurint ka jie nuspres, geriau kad pasiimtu, nebereikia man sito grabo -_-.

Taigi kaip be butu vistiek man laptopo reikes.
Reikalavimai:
  • Na kaina nieko ispudingo koki 600-700 euru ~ riba.
  • Butu gerai kad turetu bent 6gb ram
  • SSD bent 256 arba 128 + koki 500 GB ~ Bet paprastas HDD sueis irgi.
  • Butu gerai kad CPU ir GPU butu padorus, bo karts no karto ir koki graju pabelst butai neblogai.
  • Battery life cia vos ne butinybe kad butu bent 6h
  • Screen iki tarp 14 ir 15.6, bet ko gero tokiu parametru ir uz tokia kaina tik 15.6 bus.
  • Itin sunkaus ir storo nesinori.


Siuo metu sita nusizejas esu https://www.amazo...0&th=1 Bet blem toks jausmas jog klavisai miniatiuriniai bus su 10 key.

P.S. Kodel laptopas o ne PC? PC taip lengvai nepatampysiu.
 
blindex
postinkis į fb grupę "pc builds lietuva" ten daug pasiūlys o šitą kur numetei nepirk tikrai duos geresnių variantų
 
Tambi
Patīk spēlēt? Bet vai esat mēģinājuši spēlēt azartspēles? Jo, ja iemācīties spēlēt tiem, tad var sākt labi pelnīt uz to, ka jūs sēžat mājās. Es выигрываю šeit: blackjack , ja ir interese, tad iesaku šo vietu
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim