. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: kaip sutaisyt could not load hw.dll nosteam
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
kaip sutaisyt could not load hw.dll nosteam
Goku
Bandziau restartint pc ir is naujo atsisiust cs bet po 2 dienu vel ta pati problema atsirasdavo Liūdnas gal kam buvo taip? kaip sutaisyt? http://www.part.lt/perziura/0e6c4276d3049f4377ce662954b8bdea475.png
 
aimLess tumsas
Del sito as kiekviena karta, kai isjungiu pc ir ijungiu, turiu perrasyti steama ir cs, kad vel pasileistu Šypsosi2 Tad dabar tik uzmigdau, kad nereiktu perrasyt kita diena vel Šypsosi2
 
mexis1337
Aš manau jei prašo atsiųsti hw.dll tai manau būtų logiškiausia tiesiog googleje susirasti šį .dll ir insistaliuoti Nu nu
 
http://steamcommunity.com/id/mexis1337
Goku
wellom parašė:

Aš manau jei prašo atsiųsti hw.dll tai manau būtų logiškiausia tiesiog googleje susirasti šį .dll ir insistaliuoti Nu nu


bandziau nepadejo Šypsosi
 
Goku
gal problema komputeryje? senajame veike puikiai Šypsosi prasidejo nuo to laiko kai nuejau kaskoki lenku serva ir kai isjungiau cs ir norejiau ijungti atsirado si problema gal koks virusas ? bbzm
 
Pofke
Viska kas susija su cs istrink, tada vel isirasyk, man ir taip pat buvo.
 
Goku
buvau resetines pc buvo istrinti visi failai kas susije su cs ir vstk nepadejo Liūdnas
 
blindex
xujnes su tais steamais čia dėl eac buvo ir man tokia problema internete pilna tų fixų man padėjo paleidus cs be eac ir vėliau perjungt jau su eac o šeip gali su nonu žaist nieko nekeis + gali keistis modelius palei save tik šitam serve neleidžia xuj znaj kodėl Šypsosi2
 
Goku
kaip manote jei resetinciau pc ir atsisiuciaus steama ir nusipirkciau cs 1.6 nebutu could not load hw.dll?
 
tb
kaip tu pc resetinsi? Šypsosi2
tiesiog išvalyk viską kas susiję su STEAM, CS tiek program files, tiek VirtualStore (iš'searchink per paiešką).
susirašyk steam, cs ir tada žiūrėk. arba prasivalęs, atsisiųsk puslapio NON CS versiją. puikiausiai eina.
----
dar yra tokie dalykai kaip CCleaner - prasivalyk kompą, turėtų nereikalingus DLL išmestm šiukšles ir panašiai. Pats naudoju kad pravalytų cache'us, nereikalingus failus ir t.t. Stebuklų nebūna, būna tik kažkoks Š.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always