. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Moderatorių atranka.
Peržiūrėti temą
Moderatoriai
Pofke Pofke 10%[4 Balsai]
Pofkis88 Pofkis88 45%[19 Balsai]
SiaubunasBuu SiaubunasBuu 45%[19 Balsai]
Išviso balsuota : 42
 Spausdinti temą
Moderatorių atranka.
Feja
Sveiki gyvi. Šypsosi Kadangi mus paliko vienas mūsų moderatorių visam laikui t.y. daugiau nebežais cs`o mums reikia naujo moderatoriaus. Visada rinkom patys, o dabar nusprendėm, kad reikia duoti jums garbę išrinkti jį iš esamų administratorių.
Buvo apklausti visi administratoriai, iš jų atsirado 3 savanoriai. Prašome jūsų nuomonės bei nubalsuoti kuris iš jų verčiausias gauti moderatoriaus pareigas.
 
Feja
Liko paskutinė diena balsavimui! Saulutė
 
Tamsta
kad cia vis nauji acc prisiregistruoja ir prabalsuoja tai kaip suprast sita?
Redagavo Feja 04/09/2017 00:12
 
Pofkis88
MAGIC Šypsosi2 Šypsosi2 Sveikinu Buu, isirasyk cs Šypsosi
 
Feja
Tamsta parašė:

kad cia vis nauji acc prisiregistruoja ir prabalsuoja tai kaip suprast sita?


Aš irgi nesuprantu. Jaučiu kažkas labai nori, kad Siaubunas būtų.
 
Feja
Pofkis88 parašė:

MAGIC Šypsosi2 Šypsosi2 Sveikinu Buu, isirasyk cs Šypsosi


o tai jis neįsirašęs?
 
Tamsta
Vienodi ip nauju zmoniu ir jie prabalsuoja kaip suprast?
 
Tamsta
uz tokius dalykus isbanint isvis reikia.
 
DIEVAS
aš atidaviau savo balsa už BUU Šypsosi BUU pavaryk Šypsosi
 
Tamsta
Virsuj rodo, bet vis kaip prisiregistruoja naujas zmogus vis +1 siaubunuj ir visu nauju zmoniu ip vienodi, manau reikia atmesti tokius rezultatus.
 
DOHC
Korupcija Cha cha o jei rimtai is vieno ip viskas daryta...anuliuoti, negrazu taip daryt...
 
kale
Kaip visada išrinkdavot patys naują, taip ir dabar darykit bendrai apsitarę. Ir nebeliks problemų. Visgi vyr. administratorių nuomonė svarbesnė nei visų šitų vabalų Mirkt
Redagavo kale 04/09/2017 00:29
 
SiaubunasBuuuuuu
Šypsosi2D kas cia kurva per nesamones? nu jei jau kazkas pumpuoja uz mane kurdamas anketas tai trinkit mano balsus ir tiek. Toks jausmas lyg as kurciau ir balsuociau uz save Šypsosi2D
pofki turiu gi as ta csa Šypsosi2
Redagavo SiaubunasBuuuuuu 04/09/2017 04:08
 
mexis1337
Mano akimis vis tiek balsą atidaviau pofkui. Jis dažniausiai matomas tiek serveriuose tiek forume bendraujantį su žaidėjais forume
 
http://steamcommunity.com/id/mexis1337
Admin
Patikrinta. Tiek pas vieną tiek pas kitą yra padirbtų balsų iš neaiškių vartotoju. Remiantis tai, šiandien moderatorius atrinksiu kitu būtų be jokių balsų. Deja, kadangi tai randomai, atsekti nelabai galime kas kaip kodėl tai darė.
 
http://www.siauliu.lt
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 02/05/2024 09:29
if you wanna write feedback you can do it here https://siauliu.lt
/forum/viewthread.
php?thread_id=4122

[off] 01/05/2024 23:38
cocaine needs tears tissues sometimes. happens

[off] 01/05/2024 22:35
Yeah i do question U dont have to ban me for even 1 hour server jave auto kick on 180+ ping then why u kicked me twice and banned me

[off] 01/05/2024 21:33
So everything has reason, any other questions?

[off] 01/05/2024 21:31
First ban was because insulting , “ hey cocaine you are bitch fuck you and so on” banned 1 week but I was able to ban you perm today ban 1 hour after two kicks from server for your ping as always