. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Padiskutuojam
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Padiskutuojam
DonDon
man labai idomu yra ziuret admin atranku anketas visi kurie jau turi uzs raso uz pries ir pan
vienas dalykas labiausiai patraukia aki mazai matytas daugiau palosk serve zinot as losiu kiaura diena ateinu aks puse h I serva jus matau labai retai praktiskai nu tik asara daugiau tai zinot gal nereikia tu komentaru tokiu det Šypsosi2 dar klausimas toks kuo skiriasi zaidejas paloses savaite serve ar metus ?

as pilnai suprantu jog I serva reikia ateiti bet nu nekiekvienas nolaifint gali pvz as sezonini darba turiu ziea nedirpu tai lafa o tarkim vasara nuo 7 iki 7 ir ateinu pasaudau valanda ir iseinu ir poto visi sako kad nematytas zodziu Šypsosi isreiskit savo nuomone labai idomu man jau nes kiek ziurejau atranku visur taspats idomu kaip jusu atrankos atrode Šypsosi2

atsiprasau uz klaidas jei ju yra labai smulkus forumo rastas nlb iskaitau Šypsosi2
 
Tiesioginis mode
Tiesiog dagumą čia kas pildo tas anketas pamato serveryje jog parašyta, kad reikalingi administratoriai pats pralošiau gal porą metu šiame serveryje ir tik tada užpildžiau anketą Šypsosi turi susipažinti su dauguma, o tada jau ir gali pildyt, čia atėjo pirma kartą, o reikia užpildyt gal gausiu uza nėra čia taip paprasta gauti ji Šypsosi todėl dauguma ir sakom prieš.
 
PeiLiS
Palosk ilgiau - Kad zmones pamatytu kas per padaras y. O tie pries - ir yra del to, kad nematytas veidas.

Nors ir 24/7 busi serve, taciau jeigu forumo aktivumo lygis - kelmas, tai ko noretai.
Forume lankosi 90% vien sienbuviai, ir tas 10% ir tai bananu situacijos.

Isvada : Nebukit kelmai, bo laplandu senis jum dovanu neatnes. Busit kelmai, tai petelne per savo gryba ir gausit.

Laimingu velyku Piktas
 
DonDon
agirdi as cia nuo tada kai dar mafiijoj po 400 imdavau per rounda su bufintai scentry tai gal ziani nespresk pagal virseli peili Šypsosi zodziu taip parasei atdono as buciau cia kazka blogo padares seip tik uzvedziau tema nereikia ant manes vaziuot Šypsosi2

o seip zinoma sutinku man asmeniskai tai aplamai uzo nereikia ir jo neprasau Šypsosi2 taciau apmaudu kada yra apie 15 jei neklystu duota uzu bet tu zmoniu nlb matau ryte dienos eigoj arba velai vakare cia jau apie 23:00
Redagavo DonDon 22/12/2015 01:06
 
PeiLiS
As pora kart ziejau i savo post, ir tikrai nematau, kad buciau tau kazka sakes. Mano postas visapusiskai aplamai paimtas yra.
 
Donce
As kai pildziau tai po kokio puse metu kai palosiau serve, pripazinima greit gavau is visu kas daugiau losia Šypsosi Supranti, cia turi vis tiek zaideju pripazinima gaut, turi normaliai gaudytis tame zaidime, o ne siaip belekoks ten kur des ss kas antram ar banus i kaire i desine. Kas liecia del lankymosi, nera butina visa diena nolifint kaip sakai, uztenka pora valandu i diena, svarbu rodais ir viskas. As pvz kai daugiau laisvo laiko turiu, tai rodaus po 4-5val net i diena, kai visai nera po kokia valanda bent stengiuos Šypsosi
 
DonDon
nu donce taves tai neliecia Šypsosi2 kaip ir mc visalaik savam ritme buvot ir esat Šypsosi2 nu dar levelis kartais Cha cha
 
Savanaude
Nors tai yra žaidimas, bet jei jau uzą gavai, tai turi atlikti ir atitinkamas pareigas. Jeigu kiekvienam užpildžiusiam (turint galvoje tuos, kurie tik ką prisijungė prie projekto) bus suteikiamos admin pareigos, tai juk serverio įvaizdis kris. Šypsosi2 Kiek visokių atsilupusių ateina, bando gauti tą uzą, nors aim nuo wh neskiria ar šiaip labai karštakošiški žmonės yra. Tam ir yra tas pasakymas, kad "nematytas", "ilgiau pažaisk", nes per mėnesį dar nepamatysi pilnai, koks charakteris žmogaus gali būti Šypsosi2
 
Feja
Kas čia per kvaila diskusija?

Į šias pareigas mes ieškome tik labai atsakingų projekto lankytojų kurie geba susitvarkyti ir blaiviai mastyti visuose situacijose. Mums reikia tik žmonių kurie yra patyrę šiuose pareigose, nes apmokyti kažką tiesiog nėra laiko ir tikslo. Mūsų projektas visada garsėjo dėl savo kokybės ir patyrusių administratorių. Mes nereikalaujame, kad žaidėjas gavęs šias pareigas, projekte gyventu, tačiau tikimės, kad čia praleisti kiek galima daugiau laiko pagal savo galimybes ir palaikysite tvarką.


Viskas pasakyta čia, kokie dar gali kilti klausimai? Jeigu gavote prieš, reiškia neatitinkate šiems kriterijams. Peace chebra, admin negausit visi kas tik norite. Šypsosi

P.S čia tas pats būtų jeigu dabar galima būtų pirkti ūzus. Prisipirktų visokie vaikeliai ir kas tada? O gi žlugtų serveris. Tai pat yra ir su gavimu, savo metus ir visą savo gyvenimą galima išsigalvoti, tad jeigu taip kiekvienam reikėtų dalinti serveris irgi žlugtų. Šypsosi Tai tiek.
 
DonDon
uzo pirkimas turi pliusu ir minusu Šypsosi kodel ? todel kad perki servers gauna pinigu gerai tie vaikai uzbanint kazka bus veiklos zmonem priziurintiem web o nuimti uza nemanau kad yra labia sunku jei zmogus nusipirkes ji gaus daug skundu Šypsosi pamenu buvo forume tema pries 3 metus kai losiau adminu skundai ir viskas buvo labai paprasta nes dabar na forumas yra mires cia jau kaip mineta sitoje temoje ateina atsibanint kasnors arba pakviest admina Šypsosi2 bet aisku ne man cia sprest man tik idomu nuomones,zmoniu iskalbingumas, mokejimas parody kokie protingi visi yra ir pan (nieko izeidziamo) tesiam toliau Šypsosi2


p.s. NIEKAS NEVERCIA SKAITYT MANO TEMU TAI POTO MAN ZAIDIME NEPASAKOKIT TO AR ANO NEIDOMUS MAN JUSU VERKSLENIMAI
Redagavo DonDon 22/12/2015 17:32
 
Se7en
PRIES!
 
DonDon
Šypsosi2 septynete cia tau ne pasiulymai nebefailink Šypsosi
 
Tuc
sevven paslydai ce gerai Šypsosi2
 
RIMC
DonDon, forumas yra mires del reguliaraus serverio uzdarinejimo vasara. Sikart pertrauka buvo dar ilgesne nei vasara, tad ir is zaideju neverta tiketis milzinisko aktyvumo svetaineje.
 
Se7en
DonDon parašė:

Šypsosi2 septynete cia tau ne pasiulymai nebefailink Šypsosi


As zinau,kad cia ne pasiulymai,mano komentare buvo gili mintis,kurios kaip matau tu nesupratai Šypsosi
 
Admin
Na ir kas čia per blevyzgojimai? Kažkam širdelę suskaudo, kad ūzo negavo ar kaip? Nelabai dar įsigilinau į situacija. Tačiau atsakysiu į esminį klausimą dėl ūzo suteikimo.
Ūzas - mums nėra tai kažkoks daiktas kurį gali dalinti visiems iš eilės. Mūsų projekte, į atrankas žiūrima griežtai ir atsižvelgiama į visus kriterijus pradedant nuo amžiaus ir baigiant tuo koks žmogus tu esi. Kaip minėta anketoje, mes neverčiame sėdėti savo administratorius čia ištisa parą, tačiau prašome, kad jie praleistu kiek gali ilgiau savo laisvo laiko su mumis. Administratoriai priimami tik brandaus amžiaus ir kurie turi projekto lankytojų pripažinimą, o apie jų pardavinėjimą, net nekyla tokia mintis - šis projektas pelno nesiekia, o ant jo išlaikymo beveik pakanka ir iš VIP užsakymų.

Vardan Dievo tėvo,
Ir sūnaus, ir šventosios Dvasios,
Amen.
Su Šventėm!!! Nustebęs Piktas Šypsosi2
 
http://www.siauliu.lt
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim