. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Pigus ir paprastas budas pasigreitinti savo kompa:)
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Pigus ir paprastas budas pasigreitinti savo kompa:)
plbm
https://www.youtube.com/watch?v=L74-GcGa9qA

va apie tai filmukas kaip ir ka daryt Šypsosi man puikiai veike jis, jau ilga laika tai naudoju ir viskas ok Pfft
jei kam pades pridekyt koki komentara Šypsosi
 
Robery y y y
kas cia per pribambasai? Šypsosi2
 
plbm
paziurek Šypsosi
 
Admin
Čia ne gerinimas, o kenkimas savo kompiuteriui. Tik tokie naivuoliai kaip tu ir bando tokiu dalyku naudotis. Ramų tu nepagerinsi jų neįsidėjęs daugiau, t.y. nenupirkęs. Šiuo atveju gal skaičiukas ir pakis prie ramų, tačiau naudos jokios nebus, o kaip tik kenks ir galimai net sugadins tavo ramus.
 
http://www.siauliu.lt
plbm
hatri as naudoju tai jau daugiau nei puse metu . ir nieko tik jei neisjunges fleso isimsi tada sudegint gali ramas Šypsosi bet kas naudoja padeda. pas mane pvz 6gb o su tuo dalyku 8 tapo ir pvz isimetu game kur reikalavimai auksti viskas veike be jokiu bedu Šypsosi jei buciau nebandes nieko sakes nebuciau. isbandziau ne tik as juk
 
Admin
Naudok tu į valias, nes čia su tavim ginčytis tas pats kas pilti iš tuščio į kiaurą. Aš tau dar kartą pakartosiu, skaičiukas pasikeis, tačiau jokios naudos nuo to tavo kompiuteris negauna, tik žalos. Galvok tu kaip nori, man vienodai rodo, tik nerekomenduoju niekam šituo remtis jei norite nesugadinti savo kompiuterio.

Suprask vieną, taip žaisdamas tu per ne lyg stipriai apkrauni savo kompiuterį kas lems, kad vieną dieną tu jo tiesiog nebeisijungsi. Pagal gamyklinius parametrus tu turi 6gb (kaip pats sakai), bet koks kitas to apėjimas (apart ramų dasidėjimo kaip priklauso) gadina tavo kompiuterį. Mažiau jūs žiūrėkit tuos youtube video, prisižiūrit ir vaidinat ekspertus. Šypsosi2 Taisau kompiuterius gal 10 metų tad puikiai tą išmanau.
 
http://www.siauliu.lt
plbm
na gal ir tiesa sakai kad galiu apkrauti tik kompa
 
plbm
tada vienas klausimas nuo pvz tokiu nustatymu gali hardas sudegti ?
 
Puchas
Plbm. Geriau netikėk tokiomis pasakaitėmis. Matysi skaičių , bet tikrai FPS ir visi kiti dalykai nepagerės. Įsidėk nusipirkęs ramų ir viskas bus tvarkoj arba tiesiog naują kompiuteri pirkis , nes šitam tau jau tikrai viskas.
 
plbm
kolkas veike ir sitas o csui jis gan geras Šypsosi daugiau kaip ir nieko nereik ness ps4 turiu zaidimam Šypsosi
 
zudau
tai kad tam cs uztenka kokiu 2gb ramo, kam cia boostint ?
 
plbm
o jei cs go nori ka daryt?
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim