. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Sveiki man idomi jusu nuomone de csgo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Sveiki man idomi jusu nuomone de csgo
Alpha
Sw all idomu kokios jusu nuomones del csgo zaidimo pliusai minusai, ir seip jai patis dar loset ar dar dabar zaidzete csgo
 
DYLE
Žaidimas, kaip žaidimas. Kažkada žaidžiau, kai išnešdavo laptopas, dabar max 30 fps, tai net nejungiu. Smagu būdavo pažaisti mačus. Pliusai tokie: grafika, žaidimo skinai, granatų įvairovė, tazeriai ir kt.
 
Admin
Asmeniškai man nieko gero. Tiesiog cesui netinka tokia grafika. 1.6 yra klasika ir tuo ji ir žavi, savo paprastumu. Jei nori žaidimo su gera grafika, ginklų įvairovę ir panašiai, yra kur kas rimtesnių žaidimų / šaudyklių Online.
 
http://www.siauliu.lt
Tiesioginis mode
Pažaidžiau gal kokį 100 valandų. tai asmeniškai nepatiko man Šypsosi
 
Kolbasa
GAMINGYTO parašė:

Pražaidęs apie 1200val, ką žinau, man tai visai zjbs pašaudyt full lobby draugų surinkus Šypsosi

cs 1,6 tu kapoji jomajo, aim ir reakcija labai gera pas tave. O CSGO lengviau saudosi ar sunkiau? Ar vienodai tau?
 
Alpha
Sen pats parsisiunciau pabandziau tai po csgo kai vel 1.6 isijungi tai toks suletintas vaizdas ir tas cs toks kvadratinis atrodoŠypsosi2
 
L-1
man ant csgo bega zmones kaip apsisike visiskai netikroviskai cs 100 kart geriau
 
Cargo
grafika geresne , bet seip 1.6 yra prie sirdies
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim