. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: isiliekit nolaiferiai :D
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
isiliekit nolaiferiai :D
vanilla
Nu nolaiferiai isiliekit, ziuriu daug kas nesutaria ir zmones nesiojasi nuoskaudas vienas ant kito, visi pikti nepatenkinti Šypsosi2 tai davai isiliekit gal pageres, ydomu suzinot ka zaidejai galvoja vienas apie kita nes as asmeniskai kitu serve nematau beveik ten gal karta per menesy ar savaite bet as jiem ale matei pasikeles Šypsosi2 kiek zinau visi nori taikaus ir ramaus zaidimo bet yra tu pykciu nors rek atsistojas Šypsosi2
 
sevv
ka tu cia nusipezi Šypsosi2
 
Puchas
Nesamonė. Cha cha Už tokius išsiliejimus iškeliaut iš čia gali troleibusu.
 
vanilla
puchas kad toks ahujenas tai issiusk su tuo truliku, tu cia ziuriu isvis ahujelini nors taves nematyt. dar snargly tau aukt reikia o ne cia raganet. ka cia bandai primest isvis?
 
Puchas
vanilla parašė:

puchas kad toks ahujenas tai issiusk su tuo truliku, tu cia ziuriu isvis ahujelini nors taves nematyt. dar snargly tau aukt reikia o ne cia raganet. ka cia bandai primest isvis?


Aš aiškiai parašiau, kad tokie išsiliejimai ( įžeidinėjimai ir pnš. ) gali pasibaigt banu. Nesuprantu ko tu iš oro čia verki?
 
vanilla
kur yzeidinejima matai?
 
Puchas
Tai tu pasižiūrėk ką man rašai. Nei žodžio apie tave neištariau, o tu iš karto kaip šuo koks užsipuoli. Savo tikras spalvas jau parodei. Gali čia jau ne be rašyti. Net ne gaišiu laiko ant tokių. Nu nu
 
vanilla
tai kad cia bandai gazdint iskart ale iskeliausiu Šypsosi2 ydomu kam cia sakiai jai ne man Šypsosi2 man blt juokas ima is tokiu kaip tu, primeta dievus uz laido.
 
Puchas
vanilla parašė:

tai kad cia bandai gazdint iskart ale iskeliausiu Šypsosi2 ydomu kam cia sakiai jai ne man Šypsosi2 man blt juokas ima is tokiu kaip tu, primeta dievus uz laido.


Kiek man kartų kartot, kad nieko apie tave nerašiau. Pasakiau, kad tie kurie naudos keiksmažodžius arba įžeidinės vienas kitą šioje temoje gali prasileisti baną, o tu iš karto save įkiši. Jeigu nuo to geriau jautiesi tai taip ir toliau galvok ir palik mane ramybėje su savo pezalais.
Redagavo Puchas 13/08/2018 21:14
 
aimLess tumsas
Vanilla, tau reiktu bsk galva persisviest Šypsosi2
 
Robery y y y
Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 kas jum cia per menesynes
 
Ra
Tuoj grys Bravo visiems po bana israsys Šypsosi2
 
ser
rovnas bachuras Šypsosi2: D Šypsosi2
 
Alpha
Zmones be Cso yra daug kitu uzsiemimu o neaiskintis del nereiksmingu dalyku ar vaizduotes padaryniu atsipalaiduokitŠypsosi2
 
Feja
vanilla, eilinį kartą įrodei koks esi nesveikas. Mirkt
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim