. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: apie feja
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
apie feja
JJustinaSS
na kodel taip feja padarei? liepe zigis tai uzdejei free banas ane man pohui jiau cia terlotis sujumis vaidina matei adminai ir zigis tipo ale bd klane esu bet as siukle kurie gali baninti
Nikas bd.JJustinaSS
SteamID STEAM_1:0:812098390
Steamo Bendruomenės ID ---> 76561199584462508
IP adresas paslėptas
Bano tipas IP ir STEAM - ID
Priežastis eik pamoku ruosti
Remiantis 24 Rgs 2018 - 19:44:15
Pasibaigs 25 Rgs 2018 - 19:44:15 (23 Valandos 37 Minutės likusių)
Užbanino Feja(Feja)
Užbanintas per Saulenas.ax.lt [PUBLIC] (de_inferno)
Redagavo JJustinaSS 24/09/2018 20:19
 
Feja
Ką tu čia verki vaikas? Kai normaliai pradėsi elgtis su žmonėmis ir šūdo nemalsi tai ir žaisi. O dabar pailsėk.
 
zigis
tai sneki kai razbainikas, nors dar pitako kvadratu be skaiciuotuvo pakelt negali, kaip nebanins
 
kleckas
Apie kokius cia pitakus kvadratu sneki, rasyt jis dar net nemoka... Vaikas palaidu liezuviu, jau norejau ir pats jam israsyt poilsio snd, uz snekas
 
sevv
rip
 
Ra
justinai mama skundes, kad pamoku nedarai, eik lt taisykles truputi pasimokyk kad po j ner minkstumo zneklo tada galesim sneket Šypsosi2
 
Tamsta
Eik pamoku ruost neverkias cia.
 
Robery y y y
man asmeniskai, jau atsibodo jam dalinti banus..
kaip tik ateinu,taip tenka baninti uz ilga liezuvi
nafik tokie cia isvis reikalingi
 
Puchas
Nieko nepadarysi. Kaip tėvai auklėja taip ir elgiasi. Užmes perma ban ir viskas tuo baigsis. Nebent tevų kortelę pasiims ir nusipirks unban.
 
Velxom
Dramaa Šypsosi2
 
Feja
Tai, kad ip keičiasi vaikas, vakar 3 banus uždėjau, paskutinis buvo perm. Tada parašė čia temą, galvojau gal perkas tuos unban, o čia žiūriu visi 3 aktyvus. Tai 2 ištryniau, ant paskutinio pakeičiau bano laiką į vienai dienai, kitą kartą pamatysiu, kad taip bazarina gaus perm be galimybės atsiblokuoti. Dar jis man draskys akis per mikrafoną. To dar betrūko.
 
Feja
Nenustebsiu jeigu čia jis. https://www.faceb...eonavicius
 
Velxom
Feja parašė:

Tai, kad ip keičiasi vaikas, vakar 3 banus uždėjau, paskutinis buvo perm. Tada parašė čia temą, galvojau gal perkas tuos unban, o čia žiūriu visi 3 aktyvus. Tai 2 ištryniau, ant paskutinio pakeičiau bano laiką į vienai dienai, kitą kartą pamatysiu, kad taip bazarina gaus perm be galimybės atsiblokuoti. Dar jis man draskys akis per mikrafoną. To dar betrūko.


Jėzus tik nenumirk, kad akis padraskė. Nesvarbu..
 
Feja
Velxom parašė:

Feja parašė:

Tai, kad ip keičiasi vaikas, vakar 3 banus uždėjau, paskutinis buvo perm. Tada parašė čia temą, galvojau gal perkas tuos unban, o čia žiūriu visi 3 aktyvus. Tai 2 ištryniau, ant paskutinio pakeičiau bano laiką į vienai dienai, kitą kartą pamatysiu, kad taip bazarina gaus perm be galimybės atsiblokuoti. Dar jis man draskys akis per mikrafoną. To dar betrūko.


Jėzus tik nenumirk, kad akis padraskė. Nesvarbu..

tavęs niekas nekalbino.
 
tb
Velxom parašė:

Feja parašė:

Tai, kad ip keičiasi vaikas, vakar 3 banus uždėjau, paskutinis buvo perm. Tada parašė čia temą, galvojau gal perkas tuos unban, o čia žiūriu visi 3 aktyvus. Tai 2 ištryniau, ant paskutinio pakeičiau bano laiką į vienai dienai, kitą kartą pamatysiu, kad taip bazarina gaus perm be galimybės atsiblokuoti. Dar jis man draskys akis per mikrafoną. To dar betrūko.


Jėzus tik nenumirk, kad akis padraskė. Nesvarbu..


subinės laižytojau, akių čia tavo nereikia šioj temoj
 
RIMC
Atjunksim internetą ir problemos kaip nebūta. Šypsosi
 
JJustinaSS
viskas baigiam diskutuoti viskas cia ispresta ok
 
zigis
Sveikas Justinai, kaip laikais? pasiilgom
 
3KE
xdddddddddd
 
zigis
kur pradinges justelio?
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim