. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: SANTA BARBARA
Peržiūrėti temą
UŽ KĄ?
UŽ BRAVO UŽ BRAVO 69%[9 Balsai]
UŽ LOGITECH UŽ LOGITECH 31%[4 Balsai]
Išviso balsuota : 13
 Spausdinti temą
SANTA BARBARA
Feja
Bravo ir Logitech, prašyčiau aiškintis santykius čia, kai išsiaiškinsite bus ir mano sprendimas. Gana teršti šaukyklą.
 
Bravo
Laukiam pasakos.
 
sevv
Atkutes tai baisiai tas logitech, visi jam lapausiai visi duxai, serve baxuras jau didysis, mode bana uzdejo tas sako dek ta bana poxuj man, o paskui kaip ir galvojau apsiverke forume iskart, tai kokio bybio tu ten lauzi bachura is saves ir sakai det ta bana ir tau poxuj o paskui iskart eini i foruma bliaut?
 
saugus
nu nebejuokink jau krw, bahura lauzia sako kad bana uzdeti, kartais graudu beskaitant daros, dar linksmiau prisijungus palosti kai normaliu zaideju yra, nes didzioji dalsi adminu pakalus ant visko, jiem vieniems taisykles negalioja ir huj tu ka pasakysi, cia bravo isahuelines iki debesu..
uz nuomone dar bana tuoj pasiulis stupudovai
 
Bravo
As alaus atsigersiu ir kukuruzu pavalgysiu beskaitydamas kokie jus visi geri tik ne administracija Pfft
 
Tiesioginis mode
Visų pirmiausia ką aš galiu pasakyti logi yra nepasimokantis žmogus kur gi ''vierhas'' jam viskas px dėk ta bana aš bbd ir t.t. tai kam tu ahuelini tada? Esmė tas banas ne vien dėl tos situacijos Train mape, o kad tu jau kokį 3 karta jau čia primeti kažką aš jau tau tikrai esu sakęs, kad dėsiu bana. Banas tau priklausė mažiausiai dieną ar dvi, bet aš gailėstinas jei pasimokysi iš klaidų ir nebusi toks primetantis ''Bahura'' viskas bus čiki.
 
Logitech
Suprasciau uz ne ora butu detas banas, o cia du draugeliai su Tiesioginis Muode ir vienas uzdeja 5h, o net prisijunkt nespejau jau banas visam laikui ar cia normaliai...
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim