. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Rate
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Rate
Normis
Kokius rates naudojate? Ir kokie šiuo metu geriausi? Ar jums padeda jie? Beto, jei viska sukelete max ka įmanoma, ar blogiau nebuna?
 
GAMINGYTO
rate 100k
cmdrate 101
updaterate 101
 
FunkyMan
Kaip atrakint fps? Senai benaudojau tas komandas tai uzmirsau, lyg ir fps_max 0 ir kazkoks dar vienas yra, Gamingyot? Dieve atsiliepk Šypsosi2
 
Normis
fps_max 101 su 0 nepažaisi
 
FunkyMan
Nene as noriu atrakint ta limita Normi. Noriu max koki imanoma kiek iseis. Kaip esu kazkada su 400fps ant surf zaides, tai juokingai buvo Šypsosi2
 
Normis
Ar yra skirtumas 100 ir 400? Manau čia tik skaičiai, nes pats cs daugiau netraukia, kaip ir kiti žaidimai. Tik pati serveri gali padaryt iki 1000FPS ir viskas. MS vistiek bus toks pats koks ir su 100FPS
 
FunkyMan
Yra, nu bent kazkada kai zaidziau. CS max 100 zaidziama yra, toliau tai ten vos ne matrixa gaunas. Delto ir noriu isbandyt taip vel, bet pamirsau ka ten rasyt reikia ^^
 
FunkyMan
developer 1

fps_override 1

fps_max ***

Va radau, pagooglinau ^^ Apie situos as kalbu Pfft
 
Normis
Tai manau googlei pilna pamoku kaip pasaidaryti, youtubei
 
FunkyMan
Isbandyk ta pati, zinok nerealiai keista bet smagu Šypsosi2 Bunny Hoppint zymiai lengviau pasidaro. fps max 200 arba 300 ir pats smagumas
 
Normis
na pasiemiau nauja kompa, isirašiau cs 1.6 bet fps 30, net nepagaunu kame beda, lagas baisus, bet nauji draiveriai šūda kažkoki naudoja tai išjungus į 100fps pakelė, tai man per akis ir 100fps, kai su 30fps pražaidžiau savaite laiko Šypsosi2
 
GAMINGYTO
čia su 300fps žaidžiu, ir baisiai pripratau, nueinu į mixus kur max 101, kažkoks nebetoks žaidimas atrodo Cha cha

P.S Funky, man atrodo developerio net nereikia, pabandyk palikt defaultą. Užtenka fps_override
 
GAMINGYTO
Normis parašė:

na pasiemiau nauja kompa, isirašiau cs 1.6 bet fps 30, net nepagaunu kame beda, lagas baisus, bet nauji draiveriai šūda kažkoki naudoja tai išjungus į 100fps pakelė, tai man per akis ir 100fps, kai su 30fps pražaidžiau savaite laiko Šypsosi2


Geforcas ar Radeonas pas tave? Senai bemačiau, kad su nauju pc kažkam tokios nesamonės 1.6 būtų, gal būt po vaizdūškės nustatymus reiktų pasiknist. Mano broliui panaši situacija buvo, tik ant cs:go. Nusipirko irgi nuliovą kompą iš kilobaito, Geforce GTX 1050ti 4gb vaizdo korta stovi, jau čia galvojau 250-300fps vilks drąsiai cs:go. Įsirašėm driverius, viską susitvarkėm kaip pridera, match makinguose 150fps Cha cha Mano kompas 4metų senumo su GTX 650 150fps duoda, kaip jo nuliovas, aišku dropas kartais būna iki 100, bet užtenka. Nustatymus lygiai tokius pat naudojam, praktiškai viskas low, tai vat tokia kažkokia mistika su tais pc. Aišku kiek skaičiau ir domėjaus, tai cs:go daugiau procas galingesnis turi būt nei korta, nu bet pas brolį kažkiek silpnesnis procas, bet kad ant tiek skirtis tai ką žinau. Nusiperki naują kompą, o pažaist net cs:go negali, apie visokius pubg net nebekalbu
 
Normis
Naujas geforcas 1060, gaming laptopas, tik po nustatymu veikt pradejo su 100fps visi kiti žaidimai full hd raiška veikia be problemu. Atsinaujinus geforce driverius šiek tiek pagerejo.
 
flO
O tai serverio kokie rate?
 
Robery y y y
ne tavo ir ne reikalas FLORISTAS
 
flO
Robery y y y parašė:

ne tavo ir ne reikalas FLORISTAS

Ei kaldramyzi, ne per drasus tu?😂
 
Robertas
Video nustatymus reikia koreguoti, verical sync off ir panasiai Šypsosi
 
Normis
Bet nesamone su tai nustatymais, nes pats asmeniškai nesenai pradėjau naudotis win10, nes naujas kompas visai, ir tik su vercal sync išjungimu pakilo fps iki 100, kai stovėjo visada 60.
 
GAMINGYTO
vertical sync tai pirmu numeriu išjungtas turi būt Šypsosi2
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim