. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Svarbu!
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Svarbu!
Normis
Sveiki, pastaruoju metu Saulene, vis kažkas kalba apie palaginima kažkoki, kaip jis jums pasirodo? Ar susitampo kelias sec? Ar visai sulagina taip kad nebeimanoma žaist? Nes man asmeniškai visiškai jokio lago. Ms stovi 4-6. FPS 100 jokio dropo. Pabandžiau ir iš kitos vietos senesniu kompu (10metu senumo), lygiai taip pat kaip ir šiuo metu. Tik šiuo metu yra taip, kad pakimba man mili sec, nes kažkas yra su vaizdo draiveriais. Kalbėta ir su su VPS tiekieju kur laikome serveri, ir jo teigimu, serveris stabiliai dirba, normos ribose, jokių pakitimu kaip ir seniau. Asmeniškai, pats viska išbandžiau, sukeltas serverio FPS max. Rates lyg ir sukoreguoti. Na viskas tvarkinga kaip ir ankščiau. Dar klausimas, gal pamenate nuo kada tai prasidėjo? Ačiū už atsakymus. Šypsosi
 
Piccadilly
buvo snd mazesniam zemelapi ant pilno serv, fps nekrenta tiesiog kazkoks lag, sunku saudyt nes taikinukas dangui buna po poros suviu
 
GAMINGYTO
Man tai nėra jokių lagų
 
Artiom
Kartais patampo
Asmeniskai tuos patampimus pradejau pajusti pora dienu atgal ir kai servas yra pilnas. Su pagrindiniu kompiuteriu turiu 80 fps., bandziau jungtis su kitu, ant kurio 100 fps. vistiek patampo. Porai sekundziu ir apsiramina. Klausiau siandien serveryje, ar kazkam patampo ? Buvo teigiamu atsakymu
Redagavo Artiom 24/01/2019 23:19
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim