. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Projekto administratorius: GAMINGYTO ;3
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Projekto administratorius: GAMINGYTO ;3
Feja
Čia galite rašyti pagyrimus/papeikimus šiam administratoriui.

Panavas
Gera zaideja! Šypsosi2

GAMINGYTO
Panavas parašė:

Gera zaideja! Šypsosi2

Galiu ir moteris pabūt, ačiū Mirkt

LinuX
*DEAD* [VIP] GAMINGYTO ;3 : daune tu ciaupk snuki, sg ss paprasiau

Pavadino pirmas daunu as atsakiau izeidimu atgal ir gavau bana argi taip adminas gali elgtis izeidineti zaidejus ?

GAMINGYTO
Bana gavai už prisipisinėjima lygioj vietoj kampų trynėjau. Aš dirbu savo darbą, o tu prisipisinėji prie manęs ir bazarini apie kažkokius real time dmg, kai esmės apie žaidimą išvis neturi ir kampuose sėdi kaip botas. Aš paprašiau, kad įkeltu man sg ss, tu čia kaip advokatas pisinėtis prie manęs pradėjai. Aš ką noriu, tą ir tikrinu, tu čia išvis žodžio neturi naujokas, antrą kart gal serve matau, jis čia pradės aiškint man ką daryt. O dabar eik grynu oru pakvėpuosi ir nusileisi biški ant žemės. Botas aš jam matai, nes dmg matau kai šaudau Šypsosi2 Šypsosi2 Nusipirk už 0.90 centų tą vipą ir tu matysi, bet pažiūrėsiu ar bent kiek pagerėsi, pasiūlyčiau aš tau 1x1 sužaist, bet ką čia pradėsi su tokiais, kai kampe sėdi pasimetęs, net turbūt nežinai kaip tai žaidžiama, tai kalbos nėra čia su tavim

LinuX
Botu vadina ir panašiai jeigu esi adminas ar tau šiandien menesinės dirbk savo darba ramiai o ne ižeidinėk tu nesi paprastas koks žaidėjas kur gali trash talkinti o adminas kuris esi serverio veidas. O kai tokie adminai tokius veiksmus daro nu tai atsiprašau tiesiog reputacija krenta akyse.

LinuX
Dar pažiūrėjau tavo admin anketa "tolerantiškas" nemačiau šito iš tavęs.

GAMINGYTO
Tai taip, o kas tu esi? Skillas gal kampe sėdintis? Aš ir dirbau savo darbą, bet iš tavęs prasidėjo komentavimai: nusauna admina, jau ss praso. KOKS TAVO REIKALAS YRA IŠVIS? Nei tu matei kokia situacija buvo, nei ką, tu išvis tylėt turėtum šita tema. Ar kas kitas komentavo? Ne. Bet va vis tiek turi išlyst vienas pisprotys, kuris iš nieko padarys burbulą, o paskui eis zajavus rašyti baną gavęs. GRAUDU.

GAMINGYTO
LinuX parašė:

Dar pažiūrėjau tavo admin anketa "tolerantiškas" nemačiau šito iš tavęs.

Tu jau iš manęs tolerancijos nebemątysi po savo šito elgesio, dabar būsi po padidinamuoju stiklu ir bauduosiu aš tave už kiekvieną nusižengimą. Tu negalvok, kad mes čia adminai ir nei vienas nesikeikiam. Aš nepuolu nei duhintis, nei pizdavotis, jeigu žmogus jaučia savo ribas ir manęs koliot nepradeda. O su kitais aš tolerantiškas ir draugiškas, projekte sėdžiu nuo starto ir daug kas mane žino Mirkt

LinuX
O ką man kentėti tavo nervinius impulsus ? Tikrini žmogu eik i spectators o ne žaisk ir čia ižeidinėti žmonių, o jei CT rushina ką man daryt rushint atgal ? Atbėgs ct kampe sedėdamas nupisi toki kaip tave HS ir viskas lauk paskui nuo to pačio admin įžeidinėjimus " Botas tu kampe sėdi tylėk" atsakai į užgauliojima gauni bana nu smagu Šypsosi

GAMINGYTO
LinuX parašė:

O ką man kentėti tavo nervinius impulsus ? Tikrini žmogu eik i spectators o ne žaisk ir čia ižeidinėti žmonių, o jei CT rushina ką man daryt rushint atgal ? Atbėgs ct kampe sedėdamas nupisi toki kaip tave HS ir viskas lauk paskui nuo to pačio admin įžeidinėjimus " Botas tu kampe sėdi tylėk" atsakai į užgauliojima gauni bana nu smagu Šypsosi

Tu vat jauti vėl, kad aiškini kaip man daryt mano darbą? Šypsosi2 Šypsosi2 Kam man į tuos specus eit, jeigu aš žmogaus paprašiau sg ss padaryt? Aš tau dar kartą sakau, pradėjai provokuot, gavai atgal ir su kaupu, kad ateičiai pasimokytum, jau tave net kiti žaidėjai pradėjo ramint, kad apsiramintum ir nekomentuotum nesąmonių, nes tai ne tavo reikalas.

LinuX
Aišku ne mano reikalas ką tu dirbi ir darai, bet tikiuosi gausi ispėjimą, kad žaidėju nevalia įžeidinėti. Provokuoti nieko neprovokavau, tiesiog išreikškiau savo nuomonę, kad jei admin vipai mato real-time dmg kaip šaudo čia čiūt ne kaip WH veikia ir jis vaidina, kad profas žaidėjas yra, o pagal mane tai nesąžininga tai nejuokink tu manęs Šypsosi2

GAMINGYTO
Tai vat tau klausimėlis, ar tu mane kada nors matei įžeidinėjant kitą be priežasties ir kad aš pradėčiau konfliktuot? Aš pirmas niekada neužsivedu. Tu manai man tas “real time dmg” dahuja duoda? Šypsosi2 Aš šitą šūdą 14 metų žaidžiu, tai sakau galim šokt į fastcupą 1x1 sužaisim, ai palauk.. tu net steamo neturi

LinuX
Šypsosi2 Va prasideda teisia žmones nežinodamas situacijos pažiūrėk banus and steam ID užbaninai susidarai savo galvele išankstine nuomone apie žmones ir dar tuo pačiu juos pašiepi, šaunu iš admin pusės. Aš tikrai nesiginčysiu, kad esi geresnis už mane žaidime, nes jei žmogus visas dienas savo praleidžia prie kompo daužydamas CS tai beabėjo jis bus pranašesnis už kitus. Aš tiesiog išsakiau savo nuomone, kad pagal mane tai yra nesąžininga matyti ta padaryta DMG o jei taip greit užsivedi tai nemanau, kad esi jau labai šaunus adminas. Ir taip pagal mane real time dmg duoda daug nes numetęs HE ar padrožęs per siena žinai, kad kažkas ten yra.

GAMINGYTO
Tai, kad tavo logo serve net nerodė tai ir galvojau, kad nonas, nes paprastai visų rodo. Aš tikrai nebėgu tikrint pagal steamid ar tu nonas ar steamas. Buvau jaunas, gyvenau su tėvais tai ir sedėdavau kol atsibosdavo, nes tais laikais 1.6 būdavo ant bangos, bet dabar tikrai nebesėdžiu, o įgyta patirtis neišgaruoja Mirkt Tai aš tau dar kart parekomenduosiu - paaukok tą 0.90e ir būsim lygūs, abu su real time dmg. Yra ir kitas būdas - užsibindink ant kažkokio mygtuko /me komanda, ir šaudydamas vis kažkur per sienas paspaudinėk tą raidę, nematau aš čia jokių problemų, tiesiog mąstyk plačiau žmogau

LinuX
Tai va ir nevalia susidaryti išankstinės nuomonęs apie kažka ir bandyti kažką pašiepti. Neseniai aš nusipirkęs steam cs 1.6 nes nuolaidos o Logo neužsimetęs aš, tiesiog rodo klaustuką TAB nuspaudęs, ateinu karts nuo karto pašaudyti į šita servą nes gera chebras sėdi. Man žymiai idomiau žaisti be jokių papildomu funkciju ar visokių cfg žinau aš tuos visus /me ir t.t

GAMINGYTO
Kodėl tu man skundus dar ateini rašyt, kai pats žaidėjus pizdavoji įžeidžiančius nickus užsidėdamas tai nežinau... Kaip ir sakiau, būsi po padidinamuoju stiklu dabar Šypsosi

www.part.lt/img/23dcf78334eeba59d9494b2c2a2428be516.jpg

LinuX
Vaje, netingėjai atsiversti banus ir pažiūrėti istorija darbų neturi ? Šypsosi2 Už tai gavau baną ir nesiskundžiu nes supratau už ką. Šypsosi2 O dabar čia yra visai kita situacija ir tikiuosi, kad jau ne tu žiūrėsi mane po padidinamuoju stiklu Šypsosi

MrOvi
Sveikas Gami kame problema as uzsisakiau vip parasiau normiuj kad uzdetu ant nick Kys*Lapenas* jis man atsiunte rasyk koncoleij setinfo _pw ir mano pasvorda o suvedu ir nieko kaip nera vip taip nera
\

zudau
LinuX parašė:

Vaje, netingėjai atsiversti banus ir pažiūrėti istorija darbų neturi ? Šypsosi2 Už tai gavau baną ir nesiskundžiu nes supratau už ką. Šypsosi2 O dabar čia yra visai kita situacija ir tikiuosi, kad jau ne tu žiūrėsi mane po padidinamuoju stiklu Šypsosi

ieskai pripiskiu cia lygioj vietoj ir tiek, gal pamirsk tu sita istorija, zaisk del malonumo o ne del pripyskiu, atsirado tiesos ieskotojas

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 30/09/2022 20:52
Sveiki. Neina per sms uzsakyt VIP. Diena pries kitam zmogui uzsakiau, ant ryt sau jau nebeina..ir is kito nr...

[off] 29/09/2022 18:31
Sveika(-as)

[off] 28/09/2022 22:56
Sveikutis Sveika(-as)

[off] 28/09/2022 01:02
Sveikučiai Sveika(-as)

[off] 27/09/2022 23:00
sveiki . kaip gyvuojat?