. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: neleisti lipti ant mapo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
neleisti lipti ant mapo
PisauLaim3
Padaryti tai pat kaip ir kitose mapose kad neina
 
sajanas
apie ką tu čia šneki seniukai?Nustebęs
 
GAMINGYTO
apie csdm cia
 
Normis
Tam ir duota gravitacija
 
sajanas
ant csdm visų pirma išimt visas tas nesamones, nematomumus. Patiem nejuokinga topus žiurėt? 22k fragų, 100 mircčių. ateini į servą, sėdi kampe su visom galiom ir rezas 300-8 Šypsosi2 ir be tų nesamonių servas bus populiarus. Vipai, adminai net max užpirkę viską ir fragina prieš vargšus užsieniečius. Yra labai neidomu, bent jau aš taip manau
 
GAMINGYTO
sajanas parašė:

ant csdm visų pirma išimt visas tas nesamones, nematomumus. Patiem nejuokinga topus žiurėt? 22k fragų, 100 mircčių. ateini į servą, sėdi kampe su visom galiom ir rezas 300-8 Šypsosi2 ir be tų nesamonių servas bus populiarus. Vipai, adminai net max užpirkę viską ir fragina prieš vargšus užsieniečius. Yra labai neidomu, bent jau aš taip manau


Manau servui visos šitos nesamonės ir duoda populiarumą, juk ten seniau ir sentry gunai būdavo, vien del to pilnas pastoviai būdavo, šiaip 4fun padaryta, aš kai užeinu į mėnesį porą kart tai man nekliudo Šypsosi2
 
angrytoy
nesamone,nervoja kai kur uzlenda.bet cia yra dalis serverio.pay to win. bet cia tikru pinigu nereik moket.nebent vipa nusiperki kad greiciau gautum pinigu.cia ir yra visas azartas zaidimo.kad gali visko prisipirkt ir neprarast. cia viska panaikint nebeliktu jokio idomumo,nes nebebutu del ko saudytis. as uz mapo bugus su graviti ir visa kita
 
http://Siauliu.lt
angrytoy
tikiuos viskas isliks viskas taip kaip yra dabar.nes dabar viskas labai subalansuota,bet lauksim naujoviu is administracijos ar akciju ir dovanu
 
http://Siauliu.lt
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim