. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Išimkit nematomuma CSDM.
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Išimkit nematomuma CSDM.
idk
Paėmės inivs'a is shopo tampi nenužudomas 45 sekundės. Per ta laiką spėji susitaupyti ant naujo ir taip begalo.
Arba išimkit galimybe tapti nematomu, arba gražinkit kai buvo pernai, kai tapai permatomas, kitaip vip'ai ir paprasti žaidėjai susitaupė 7k laksto nematomi ir žaidimas tampą labai neįdomus (stale).
Jei turit kas būdą pasipriešinti invisui, parašykit.
 
Normis
Viena karta gali panaudoti kol gyvas
 
idk
Taigi čia csdm, žmonės laksto su invisu 45 sekundės, vėliau tik išlindė iš jo miršta ir perkasi vėl
 
Nesekas
Nzn man tai tikrai senas labiau patiko... Kai buvai be vip buvo tikslas rinkti pinigus ir nusipirkti invbl tada galedavai pasiauteti Šypsosi
Db taupai nusiperki 45sec ir savas,
 
DOHC
Viskas cia ok, dabar nebus fraginimo kur susipirkes invisible jetpack ir t.t. ir varo 300+ fragu Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 baigesi jusu laikai Šypsosi
 
idk
DOHC parašė:

Viskas cia ok, dabar nebus fraginimo kur susipirkes invisible jetpack ir t.t. ir varo 300+ fragu Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 baigesi jusu laikai Šypsosi


Tai dabar tas pats, tik visiškai nera galimybės nužudyt nematoma 45 sek, ankščiau bent galimybė turėjai Šypsosi2
 
Nesekas
O tai ka dabar tavo laikai prasides ? Šypsosi2Šypsosi2
Kaip tada buvo +300, taip ir dabar yra +300
 
idk
Kažka pakeist tikrai turėtumet, nes visiškai laužomas žaidimas. Mano pasiūlymai būtų:
1. Išimti nematomumą/permatomumą aplamai.
2. Gražinti kaip buvo anksčiau, bet ne 80% permatomumo, o 50%.
3. Padaryti didesni "cooldown".. Pvž: tik vieną kartą per žemelapį, arba kas 5 mirtis.. Kad nebūtų galimybės pirkti kas karta tą nematomumą, nes dabar tau tik jo tereikia.
 
Varau
Nū ką aš galiu pasakyti db išvis žiauru seniau daugiau kartų nusaudovo nei db surenki 600 + kill mirčių max 20 🤣🤣🤣🤣 manau butu laikas prie ankstesnio laiko prieiti žmonės bent turės tikimybia nušauti. Nes db Čia mesmalia kas nemokia naudotis tai jiems batai ir seip kažkoks servas beliko botynas Liūdnas
 
Nesekas
Varau, labai teisingas pastebejimas.. Buvo du servai kur man patiko cs ir kurios tikrai zaidziau, tai sitas, ir dar vienas zmi, bet ji bande, nuhakinti ir turbut nuhakino dingo... Buvo bombinis servas tirai.
 
Varau
Nū tikėkimės kad Normis kažką nuspręs ir sugalvos kaip susigrąžinti praradusių žmonių skaičių. Jei vidurdienį ateini y csdm būna 5vs5 jau čia kažko ne taip seniau taip nebūdavo vos į eidavau y serva o db gali vazuot net furom dviem ir ieisi 🤣 biski nevykęs pokštas, bet Normi but gerai kad sugraztum viską y vietas naujas shopas geras. Bet žmonės neturi vilties nušauti mūsų. Mes kaip ir sakei su einam y viena teama bet kartais būna ne taip, bet mes turim draugų ratą kurie nesiplekam. Tai ką norėjau pasakyti iš žmonių atemei viltį nušauti mus stipresnius varzovus😊🤣iš tikro reiktų uzblokinti stogus kad ne lipti nes didžiausia problema buvo to. Db nėra nes turi judėt. Be to jei skinas nesimato per invisia 100 % padarykime galimybia pakeisti y kita dėl skino problemų o nereikėjo sugadinti visa serva. Iš to nieką gero neišėjo. Kaip buvo draugų būrys taip ir liko bet apmazejo gaila. Tai va isreskiau savo nuomonę ir tikuos daug kas sutiks su manim Mirkt
 
Nesekas
Nesutinku tik del team, as visada einu i Ct su zuikiu Šypsosi o jus frageriai i terus einat Šypsosi2
Ir mes jus padarom Šypsosi2DDDD
 
eRo
Sutinku su viskuo ką pasakė Varau Šypsosi

Pripažinsiu, 100% nematomumas yra gan stipru, bet buvę pačiam ne 1, ne 2 ir ne 5 sykius, jog nukepė būnant nematomu, tiesiog per fuxą Šypsosi2 kaip ir aš kelis sykius esu per fuxą nukepęs nematomą žaidėją Šypsosi
 
Normis
CSDM nematomumas, kol gyvas galima viena karta, su senu invinsibile, realiai susirinke, vipai jūs visi sulendat į viena team ir fraginates, nematau net realiai jokio tikslo tada žaidimo, ateit po 400 fragu mirčių 5 būna ir 1, tai koks malonumas kekviena diena taip lesti? Man realiai atsibostu, ir šiaip aplamai, šiek tiek susilygina su paprastai žaidėjais lygiai. Arba variantas, kad su invinsible, sedet kažkur kur niekas nematot ir lesat kol mapas keičiasi, ir taip kekvienam žemėlapi, aš manau, kad kaip tik paprastam žaidėjui už*isa nes net nesupranta iš kur daužo jį kekviena kart atsiradus ir didesne tikymybė, kad jis greičiau dings iš serverio negu ankščiau. Aišku galiu pajungti vėl atgal, bet be high invinsbile, bet manau vėl bus ta pati melodija, čia manau vien dėl to jūs norite, kad būtu tai. Sakau, jeigu čia labai jums didele problema, galiu vėl įjungti.
 
Varau
Su tavimi Normi sutinku didumą taip naudojasi uzsilipa ant stogų ar uolų ir fragina. Kad su einam y viena teama tai diduma seka visi palei geriausia žaidėją, pastoviai taip būna ir db taip yra jau čia nieko nepakeisi. Iš tikrųjų man nėra skirtumo. Tai manau tavo nuomone bus vistiek svarbiausia kaip paliksi taip ir liks 👍😉 siūliau uždaryti šią temą nes nieko nenuspresim kažka geresnio, kad visiems būtų gerai 👍
 
idk
Normis parašė:

CSDM nematomumas, kol gyvas galima viena karta, su senu invinsibile, realiai susirinke, vipai jūs visi sulendat į viena team ir fraginates, nematau net realiai jokio tikslo tada žaidimo, ateit po 400 fragu mirčių 5 būna ir 1, tai koks malonumas kekviena diena taip lesti? Man realiai atsibostu, ir šiaip aplamai, šiek tiek susilygina su paprastai žaidėjais lygiai. Arba variantas, kad su invinsible, sedet kažkur kur niekas nematot ir lesat kol mapas keičiasi, ir taip kekvienam žemėlapi, aš manau, kad kaip tik paprastam žaidėjui už*isa nes net nesupranta iš kur daužo jį kekviena kart atsiradus ir didesne tikymybė, kad jis greičiau dings iš serverio negu ankščiau. Aišku galiu pajungti vėl atgal, bet be high invinsbile, bet manau vėl bus ta pati melodija, čia manau vien dėl to jūs norite, kad būtu tai. Sakau, jeigu čia labai jums didele problema, galiu vėl įjungti.


Nu, o jeigu aplamai išimti nematomumą/permatomumą? Dingsta ir camperių bėdos.
 
Varau
Tai db matei nors vieną camperi nėra nebent ant stogų būna koks vienas kitas aš tai siūlyčiau arba išvis panaikinti arba nieko nedaryti 🤣🤣🤣🤣😜😜😜👍 Arba siūlau padaryti 2 sav bandymą padaryti sena ir nauja shopa užblokuoti visasa įmanomas vietas užlipti uzsimaskuoti atimti iš vipu awp kad per daug nesiautetu 🤣🤣🤣😜😜nes yra mėgėjų žiną kas skaitys apie ką kalba eina 🤣 o camperiu yra kurie seniau čempiono tai gali ant 5 pirštų suskaičiuoti bet jei užblokuosi tas vietas kur negalima lipti tai turėtų ir pasikeisti situaciją nes jų pagrindinės vietos būti ten 👌ir pakeisti mano su velniava skinus nes nuo jų ir viskas prasidėjo kol ragnor ne pasiskundė tol niekas neturėjo priekaištų 🤔tau Normi spręsti 😉
Redagavo Varau 29/05/2020 06:48
 
eRo
Arba galutinis mano pasiūlymas - 100% invisibla sumažinti bent iki 90% (jeigu tai išvis įmanoma), vis kažkiek minimaliai matytumėmės, pensininkų juk neturim, jauni žmonės, tai įmatytume Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 IR įvesti tą minėtą low invisible, bet jį be laiko apribojimo (t.y. iki tol kol mirsi), o tam dabartiniui palikti esamas 45s.
Taigi, audras sukėlęs full invisible būtų sumažintas ir paliktas laiko apribojimas, o naujai įvestas (arba sugrąžintas) low invisiblas iki mirties. Ir manau nebebūtų "verkiančių".

Dėl teamų nelygybės. Paskutiniu metu pastebėjau pagrindiniai frageriai neina į vieną team, pasiskirsto į abi teamas.

Dėl awp Šypsosi2 čia nėra ko kabinėtis Šypsosi2 filmus pasižiūrėk, snaiperiai visi kažkur slepiasi ir kala iš toli, nelaksto juk su awp ir nešaudo Šypsosi2 draugiškai juokauju Šypsosi2 .
 
RIMC
BAZŪKĄ PARAŠIUTINĘ IŠIMTI. Didžiausias vėjas skraidyti po visą žemėlapį per CS. Ir invisibility lauk visiškai.
 
mexis1337
RIMC parašė:

BAZŪKĄ PARAŠIUTINĘ IŠIMTI. Didžiausias vėjas skraidyti po visą žemėlapį per CS. Ir invisibility lauk visiškai.

Dėl bazukos tai visiškai +++ bet matomumą galimetu pakoreguoti ir sumažinti iki kokiu 60-70% maksimum. Bazuka surfuose egzistuoja viskas ok, bet csdm O.o nelabai nelabai..
 
http://steamcommunity.com/id/mexis1337
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim