. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Lag
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Lag
cmd
Taigi taip.As kaip ir pries apsauga nk neturiu,daug tu lempiniu isbanina,bet nz ar pastebejot po to kai uzdejo apsauga srv pradejo lagint ir taip neprastai.Tai va as siulau galbut nuimt ja geriau.Vis del to kaip Feja sake adminu netruksta.Susitvarke anksciau susitvarkys ir db.Kaip manot?
 
http://Nepramusinek
Se7en
Pastebejau ir as,kad serveryje zaidziant,pradejo labai daznai lagint.Hatri,Normi manot tai ne nuo jusu anticheato?
 
Tuc
as ir manau kad nuo anti reikia isimti! Piktas
 
EFKAS
Nezinau, dauguma skundziasi kad lagina. o man kaip tik pagerejo Šypsosi2 Isvis nelagina.
 
Toxedo
Nu buna palagina ir idomiai saudosi labai Šypsosi kokie rate servo? Kiek bandziau saudyt i siena po 1kulka is leto,tai kas antra-trecia kulka visai ne i viena taska skrenda,o i sonus kazkur metosi kulkos. Piktas O seip tai jei isemus anti-cheat apsauga nebelagintu tada as uz
 
Feja
Nežinau aš, kas pas jus čia lagina, bet pas mane viskas labai gerai Šypsosi net gal ir geriau šaudytis pradėjo. Šypsosi Gal mažiau naršykit kur nereikia? Šypsosi2
 
Se7en
Feja parašė:

Nežinau aš, kas pas jus čia lagina, bet pas mane viskas labai gerai Šypsosi net gal ir geriau šaudytis pradėjo. Šypsosi Gal mažiau naršykit kur nereikia? Šypsosi2


Tau iskart narsymai galvoj Feja Šypsosi2 Jei daug kas sako,vadinasi tikrai kazkas ne taip,nes ir man seniau nulis lago budavo.
 
Normis
Na pabandysiu parai laiko išimti tą varianta ir pasakysit kaip bus
 
Isejes
Man išvis nelagina nematau aš problemos Šypsosi
 
http://www.sk-gaming.com/member/Isejes/
Normis
Nesuprantu biški, kas jum lagina? Ar pats serveris ar kai šaudot kulkos neina ten kur reiktu?
 
Se7en
Normis parašė:

Nesuprantu biški, kas jum lagina? Ar pats serveris ar kai šaudot kulkos neina ten kur reiktu?


Man tai ir tas ir tas,pakimba ir bebegant ir besaudant ,bet sekundei laiko tik kazkur(anksciau tai nebudavo)...O pie kulkas tai,kaip kazkas anksciau minejo,kad saudai is leto i viena taska ir tik kokios 4 kulkos is 10 temataiko i ji Šypsosi2
 
Normis
Pažiūrėjau, ir pamačiau, kad serverio FPS labai dropinasi, iš 1000 šoka net iki 300, nors žaidžia tik 16 žmonių.. Darysiu kažką, o šiaip dėl kulkų, tai man viskas normaliai šaudosi, su AK47 drožiau į viena taška, arba tiesiog paprastai šaudžiau į siena, tai kulkos tiesiog gražiai ėjo, na kai drožiau viena kita į šona, kaip priklauso. Gal jūs dar pabandykite nusistatyti RATES geresnius ar ką.. Arba tiem, kuriems viskas gerai, pasidalinkite savo nustatymais, noriu pažieti ar pagerės ar ne. Aš šiaip asmeniškai visiškai nieko nenaudoju, tiesiog žaidžiu tik su įrašytu, nieko nekeliu papildomo. Į console įvedu tik fps_max 101 ir tiek, ir kuo puikiausiai veikia. Dar vienas dalykas, kaip kiti serveriai? Kaip kulkos rieda? Jei geriau nei pas mus, man į AŽ žinute, šių serverių IP adresus. Ačiū, tik su jūsų pagalba bandysiu kažką padaryti, kai pačiam viskas gerai, tai nežinai kaip kitiems. Šypsosi
Redagavo Normis 21/01/2016 00:28
 
Savanaude
Na man asmeniškai tai cl_flush ten tą kažkokį errorą kampe mėto dažnai serve būnant (pagrinde tik saulėne)ir tuo momentu, kada jis atsiranda, užtampo visiškai ir tai labai dažnai kartojas, bet gal tai ir ne serverio problema, nežinau, nes dėl to dalyko nelabai orientuojuos Šypsosi2
 
cmd
Nu del to saudimo tai nz.Is arti viskas ok is toli siek tiek kreivai vaiksto bet ziurejau ant kitu srv lygiai tas pats.Is toli saudant nebera taip kad i viena vieta sauditu.Yra maza paklaida.Taip kad cia jau turbut pas tave pati kazkas negerai Šypsosi
 
http://Nepramusinek
Subros
cfg susitvarkykit, viskas tam servui gerai. nera ideta nesamoningu pluginu kaip dazniausiai buna dabar servuose, kad nuo ju vos gali palost. o cia viskas paprasta aišku, ir jokio lago nėra. cia tik kalti jusu cfg Mirkt
 
fuksas
Sutvarkykit serva. Nes lagina vakarais diena nelosiu. Nes tolobiau lagina
 
pinokis
apsauga tai gerai, daug isbanina. pries ikeliant irgi nebuvo patys mieliausi reitai, bet taip , kaip dabar netampe.
 
Normis
Galiu dar kartą pasakyt, kad ne nuo Anti-Cheat lagina, nes išėmiau, o FPS vistiek serverio šokinėja, nuo 1000 iki 22, juokinga.
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim