. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Adminams
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Adminams
MrOvi
Sveiki rasau todel kad esu neteisingai uzbanintas , o situacija tokia susipikau su vienu asmeniu is servo ir mes apsizodiavome nes jisvartojo tokia sennzura korioje as nebegalejau laikytis nepratrukes , ir dave man ban tai kodel mane banino jai jis net nieko nezinojo tiksliai... Adm FuunkYMan
Laukiu ats
 
MrOvi
Ir Gami kodel ban dvaiai man viusr >???? Tada man vip pinigus grazinkit ne pinigas 2 e bet man gaila atiduoti uz dika!!!
 
GAMINGYTO
Aš tau paskutinį kartą kartoju, jeigu tu esi TŪPAS ir prigėręs normaliai žaist negali, tai tu ir nežaisk to cs, nes šarabanai tai susisukę konkrečiai pas tave. Jeigu geri tai gerk, o ne cs daužyk įsijungęs ir paskui pizdavokis su visais kai gatavas esi, nes labai jautrus ir užgaulus matau palieki. Neįdomu man tavo litanijos ir gali man čia eilių ir pasakų nesekt. Ką tu norėjai tuom pasakyt, jog daviau tau ban visur? Tu nueik į "Banai" ir parodyk bent vieną mano baną ant tavęs. Aš sakau tu skraidai kažkur aukštai. Nebemaišyk to alaus su degtinę, nes tau tikrai ne į naudą. Vienintelis tau banas šiandien buvo nuo FunkyMan, kurį gavai 30 minučių ir reasonas aiškus tau buvo parašytas "pakvepuok grynu oru". Administratorius gerai padarė ir dar pagailėjo tavęs, aš būčiau kokį 12val. tau įkalęs, kad tik rytoj būtum atėjęs blaivas. Čia tokių personų mes netoleruojam. Mirkt

P.S Jei dar paviešinčiau žinutes kurias man rašei į fb, tai man atrodo dar nuo Normio tikrai visur banus prasileistum už grasinimus, mr. hackeri Šypsosi
 
MrOvi
Atejau patikrint nes prisiminiau kad kazka rasiau cia as soke patsai is save nepyklit saika nes girtas nelabai draugauju su galva kaip buna per daug sorry visiems kam vakar sudo primaliau manau turetumete suprasti kiad visiems tai gali nutikti. Daugiau prigeres cs nejungsiu Šypsosi
Gami ipac taves atsiprasau seni atblokuok man be taves kompas sugrius !!! Šypsosi2DDD
 
FunkyMan
Seniuk, mes ateinam pasaudyt smagiai graziai, o tu ipises tiesiog neturi stabdziu. Pirmam map buvai nrml, antram map link pabaigos prasidejo tavo durnybes iki tokio lygio, kad visiem uzpiso. Ne tai kad juokais bazarint, bet ten jau piktybiskai ant visu uzsirovei, vienas tu buvau as. Suprantu kad pripises ir ne savo galvoj esi - buna. Bet nu nafik. Prigere zmones nereguoja i nieka kas jiem buna sakyta. Slyksciai pradejai elgtis, nereguoji i kick, i zodzius. Tai va, viena map poilsiui gavai. Butum blaivas ir taip elgtumeis, tokio gerumo nebutu. Dekok alkoholiui kad toki trumpa poilsi gavai
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 14/04/2024 16:12
davai grc atbaninkit Šypsosi2

[off] 30/03/2024 11:04
Atnaujinta statistika.

[off] 25/03/2024 16:46
uzpildyk anketa ir ziuresim ka daryt su tavim :] praeita kart pabegai nenuskanaves, tai ir turi aktyvu bana

[off] 25/03/2024 10:39
Sveika(-as)

[off] 25/03/2024 10:13
Nu kas ateis pasiziureti servo kodu galbut turim