. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: nepelnytas ban
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
nepelnytas ban
sukasuka
Sveiki,

Šįvakar gavau ban, už tai, jog neva naudoju AIM. Visi, kas esate kartu žaidę, ne sykį mane matėte, jog dažniausiai būnu "minuse", ir žaidžiu ne su jokiais AIM, o grynai dėl savo malonumo, nes žaidimas sukelia sentimentus iš prieš daug metų buvusių mokyklos laikų. Numanau, jog įvyko nesusipratimas. Kaip suprantu, CS automatiškai įrašinėja demo, tad esant reikalui galėsiu pateikti.

BAN ŽINUTĖ IŠ CS CONSOLE:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Uzbanino administratorius: varau
[AMXBans] Unban anketa gali pildyti @ [ www.siauliu.lt ] forume
[AMXBans] Priezastis: 'AIM'
[AMXBans] Laikas: 'visam laikui'
[AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_1:0:2021843205'
[AMXBans] Tavo IP: '**.**.**.250'
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.

Būsiu dėkingas už operatyvų ban nuėmimą. Gaila, jog šitaip pasibaigė vakaras, nes žaidžiu sąžiningai, o dar kelis raundus pašaudyti norėjosi Šypsosi

Varau
Demo imesk dar

sukasuka
Varau parašė:

Demo imesk dar

https://drive.google.com/drive/folders/146ZjiSvxGLSwdiDlfzjdMMBJI66y5w9g?usp=sharing

Demo įdėjau čia. Pagal 'timestamp' naujausias yra lyg 'autorecord'. Čia turbūt bus abi šio vakaro demo. Man pačiam kažkodėl negroja - norėjau patikrinti kurią siųsti, bet CS užlūžta darant 'viewdemo'. Tikiuosi pačiam pasileis.

Lauksiu žinių, ačiū.

Varau
Oj sory biski suklydau mano kaltę 🙂 nes kai baninau per ban list galbūt neta skaičiu paspaudžiau sory dar kartą uz nesklandumus 🙂

GAMINGYTO
Atbanintas.

sukasuka
Varau parašė:

Oj sory biski suklydau mano kaltę 🙂 nes kai baninau per ban list galbūt neta skaičiu paspaudžiau sory dar kartą uz nesklandumus 🙂

Viskas tvarkoj, pasitaiko Šypsosi

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.