. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Ateina ''depresija''' tvarkos vesti...
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Ateina ''depresija''' tvarkos vesti...
tarmazi
Tavo slapyvardis žaidime? depresija mirc'os laikais žinomas kaip LINKOLNAS
Tavo amžius? 25 (nors net draugai nežino)
Tavo skype id? rokyz17
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? 10 kažkur gal daugiau, metų net pats nebepamenu (su pertraukomis)
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Patirtis gan didelė, esu turėjęs savo paties sukurtą projektą gan nemažai metų 3 ar tai 4 metus. Teko ir šiaip administruoti ne vieną rimtą projektą tokį kaip "SAW" "eWar" ir etc....
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Ne pažadais o darbais mylėkime ir gerbkime mūsų kerpėmis apaugusį cesiuką Mirkt
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Ne pirmi metai kaip esu čia - TAIP.
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Nors ir ne su pana į pasimatymą atėjęs, bet trumpai: Esu draugiškas iki tam tikro lygio kito asmens atžvilgiu, nemalu šh kaip didžioji dalis laido riterių a.k.a nykštukiniai pinčiariai , šią formą į ADM pildau vien dėl gerų ir normalių saulėno žaidėjų gerovės. Ačiū už dėmesį lauksiu informacijos į tolimesnius nurodymus Ramus

sevv
Nesu mates. Pries

zigis
tai jeigu LinkolN buvai, ko prie rimtu projektu nepamini speco, kad 10 metu priziurejai, o masofkini ewar kaip rimta projekta skaitai kur nonai zaisdavo. Nepaeis tevai, nepaeis Sveika(-as)

aivareN
Nesu matęs serveryje, manau dar pažaisti reiktų, susipažinti su žaidėjais, o tada bandyt, prieš

angrytoy
Atmesta.

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla