. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: aim-cargo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
aim-cargo
Cargo
Tavo slapyvardis žaidime? aim-cargo
Tavo amžius? 25
Tavo skype id? nezinau.porukas
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Bendra patirties zaidimo yra desimti metu ,bet buvo petrauku. Atmetus petrauku gaunasi patirtis septyni metai.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Laikiux.lt ,swat,lt . Buvau siu projektu priziuretoju . Atsisakiau paskutinio projekto priziuretojo .Nes atsiduriau ligoninei nes padariau avarija delto teko kitam uzleisti i pareigas kita asmeni.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Galiu prizadeti jog bus gera serverio atmosfera. Nebus daroma cheatu .Nebus reklamu kitu projektu .Priziuret dar jog kiti zaidejiai nevartotu cenzuros ant kitu zaideju. Dienos minimumas butu serverio mano 130 minuciu net ir daugiau
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Esu Laurynas man 25 metai . Esu baiges IT progravavima . Esu buves kariuomenei ,, Draugunu batalionas '' . Esu atsidares imones kroviniu pervezimas .
Esu draugiskas ,bendraujintis .
Laisvalaikiu zaidziu krepsini,tinklini

eRo
Už tikrai ! Mirkt

aivareN
Pamenu, kad prieš pusmetį bandei patekti, tačiau tuo metu tikrai buvai mažai žinomas ir man asmeniškai nelabai dažnai matomas, šiuo metu yra vasara ir serveris šiek tiek apmiręs, manau, kad geriausia būtų bandyti žiemos metu, kuomet visa liaudis bus grįžusi ir bus galima geriau nuspręsti kaip ir kas, o šiuo metu susilaikau nuo atsakymo. Mirkt

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 26/07/2021 16:28
Na gal vasarą į pabaigą, pradės budintis ir žmonės.. Šypsosi2

[off] 25/07/2021 09:12
Hi every body Šypsosi

[off] 24/07/2021 12:44
kaip tada pakeisti is ipi ant nicko

[off] 22/07/2021 09:13
Hi angrytoy bro tell me how to become admin by filling forum ?

[off] 20/07/2021 21:00
pasiziurekit tuos ip ir jeigu matot kad kaitaliojasi,uzsis
akykit ant NICK bus paprasciau,nereiks
laukt