. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: Atranka i projekto administratorius fredo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Atranka i projekto administratorius fredo
fredo
Tavo slapyvardis žaidime? fredo
Tavo amžius? 19
Tavo skype id? neturiu.
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? ~ 13m.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Apie 2 metus buvau adminas vienam populiariam servery,kol neišmirė ir užsidarė (adminas.lt)
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Dabar kai serveris po biški atsigauna, dažnai jame būčiau,prižiurėčiau tvarką,bendraučiau su žmonėmis, lengvai pamatau čyterius tai iškart atkurčiau balansą servery
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Dažnai šneku esu bendraujantis,draugiškas, su visais sutariu

RIMC

laimynjo
+++

aivareN
Na fredo žinau iš seniau, tikrai daug lošdavai seniau, tačiau man nepatinka, kad jau ilgą laiką tavęs nematau serveryje, o dabar sugalvojai bandyti į prižiūrėtojus... Truputį keista ir gaila, kad nelosi, būčiau iškarto sakęs UŽ, tačiau šiai dienai tikrai nesi aktyvus, tai PRIEŠ.

aimLess tumsas
aivareN parašė:

Na fredo žinau iš seniau, tikrai daug lošdavai seniau, tačiau man nepatinka, kad jau ilgą laiką tavęs nematau serveryje, o dabar sugalvojai bandyti į prižiūrėtojus... Truputį keista ir gaila, kad nelosi, būčiau iškarto sakęs UŽ, tačiau šiai dienai tikrai nesi aktyvus, tai PRIEŠ.

O kas dabar yra aktyvus? Šypsosi2 del nuomones del fredo, tai susilaikau

aivareN
aimLess tumsas parašė:

aivareN parašė:

O kas dabar yra aktyvus? Šypsosi2 del nuomones del fredo, tai susilaikau

aivareN
Blem, Tumsai, aš mėnuo ar daugiau, praktiškai kiekvieną dieną būnų, na tikrai nei karto nemačiau Fredo, tik tą noriu pasakyt😀

fredo
aivareN parašė:

Blem, Tumsai, aš mėnuo ar daugiau, praktiškai kiekvieną dieną būnų, na tikrai nei karto nemačiau Fredo, tik tą noriu pasakyt😀

Aš irgi kekviena diena būnu ir taves nemačiau dar Nu nu Cha cha

aivareN
Gaila fredo, kad neskaitei taisyklių, tikrai esu geras grajokas ir seniau tikrai dažnai matydavau, bet dabar tiesiog mano nuomonė tokia, gal kiti palaikys ir bus ok. Gražios dienos Šypsosi

angrytoy
Atmesta.

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 26/10/2021 21:19
raike kam barzda nuskusti ?

[off] 26/10/2021 09:01
Atnaujinta statistika Šypsosi

[off] 24/10/2021 21:37
O čia vyksta diskusijos..😀

[off] 24/10/2021 17:52
stumi tu cargo nebegaliu Cha cha Cha cha

[off] 24/10/2021 14:13
Šypsosi2 kas is to remimo atsiprasant kai puse savu jie tik sau naudos iesko . Logikos zinok biski nera . Nebutu diskriminacijos tada butu verta apamastyti