. Šiauliu.LT - Tavo Counter-Strike žaidimas, CS 1.6 dowload - Diskusijų forumas: aim-cargo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
aim-cargo
Cargo
Tavo slapyvardis žaidime? aim-cargo
Tavo amžius? 26
Tavo skype id? nezinau.porukas
Kokia tavo patirtis Counter Strike 1.6 žaidime? Bendra patirties zaidimo yra desimti metu ,bet buvo petrauku. Atmetus petrauku gaunasi patirtis septyni metai.
Kokia tavo patirtis administruojant šį žaidimą? Laikiux.lt ,swat,lt . Buvau siu projektu priziuretoju . Atsisakiau paskutinio projekto priziuretojo .Nes atsiduriau ligoninei nes padariau avarija delto teko kitam uzleisti i pareigas kita asmeni.
Ką galite prižadėti jei gautumėte šias pareigas? Galiu prizadeti jog bus gera serverio atmosfera. Nebus daroma cheatu .Nebus reklamu kitu projektu .Priziuret dar jog kiti zaidejiai nevartotu cenzuros ant kitu zaideju. Dienos minimumas butu serverio mano 130 minuciu net ir daugiau
Ar susipažinai su projekto taisyklėmis? Taip
Papasakok truputi apie save, t.y. savo charakterio bruožus. Esu Laurynas man 26 metai . Esu baiges IT progravavima . Esu buves kariuomenei ,, Draugunu batalionas '' . Esu atsidares imones kroviniu pervezimas .
Esu draugiskas ,bendraujintis .
Laisvalaikiu zaidziu krepsini,tinklini
Redagavo Cargo 09/10/2021 23:41

Pandutea
Už! Visada padeda ir apmokina žaisti, mandagus, bei leidžia merginoms pasifraginti!Saulutė

aivareN
Na žinau iš seniau šitą žmogelį, tegul pabando, pažiūrėsim kas gausis. Gal laikui bėgant ir surimtės ir taps tikrai geru prižiūrėtoju. Žiūrim ką kiti pasakysŠypsosi

Varau
Uz tikrai manau kad butu vertas

angrytoy
Atmesta.

Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Google Translate
Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 26/10/2021 21:19
raike kam barzda nuskusti ?

[off] 26/10/2021 09:01
Atnaujinta statistika Šypsosi

[off] 24/10/2021 21:37
O čia vyksta diskusijos..😀

[off] 24/10/2021 17:52
stumi tu cargo nebegaliu Cha cha Cha cha

[off] 24/10/2021 14:13
Šypsosi2 kas is to remimo atsiprasant kai puse savu jie tik sau naudos iesko . Logikos zinok biski nera . Nebutu diskriminacijos tada butu verta apamastyti